Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 730 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Moim zdaniem na tym jego możliwości się kończą. Talentu większego nie ma, kopie, bije po twarzy i strzela, mówi to i owo, mimimkę ma jednostajną. Jednak żadnego w tym wyrazu, czegokolwiek, co kwalifikowałoby go do roli w filmie naprawdę ambitnym, w dziele pokroju "Casablanki" czy "Kesa".

Shiloh

Dolph miał kilka ciekawych i dobrych ról nie tylko w kinie akcji np Rocky 4 -dramat sportowy ,Władcy Wszechświata ,-fantasty przygodowe ,Mroczny Anioł -thiller s-f .Ale najlepiej czuje się i wypada w kinie akcji :Czerwony Skorpion ,The Punisher ,Starcie w japońskiej dzielnicy ,Uniwersalny Żołnierz ,Drzewo Jozuego ,Niezniszczalni -to były przecież bardzo dobre filmy akcji ,i za to trzeba mieć do niego szacunek .

bradock

Podpisuję się pod wypowiedzią @bradock'a ;-) Dolph jest stworzony do ról twardzieli, co wykonuje, w mojej ocenie, bardzo dobrze. Przyjemnie się ogląda filmy z jego udziałem. ;-) Wiadomo też, że każda gwiazda ma jakieś potknięcia (czytaj gorsze role), ale można im to wybaczyć ;-)

karoman4

Każdy ma swoje własne zdanie. Jedyny film w którym, moim zdaniem, zagrał dobrze, to "Ostateczna rozgrywka" - tam przynajmniej było się z czego pośmiać (bez aluzji). "Uniwersalnego żołnieża" może kiedyś obejrze, jak i kiedy będzie, to się okaże.

Shiloh

Każdy ma swoje własne zdanie i nie można tego kwestionować - tak jest ;-) Ja ślinię się na widok ,,Punishera'' i ,,Czerwonego skorpiona''
;-p Takie rozwałki jak tam to ja wprost kocham ;-)

karoman4

Małe sprostowanie do mojej poprzedniej wypowiedzi - filmem który nazwałem "Ostateczną rozgrywką" (żeby nie było - oglądałem ten film) jest "Rozjemca" - humoru zamierzonego i niezamierzonego w nim co niemara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones