Dolph Lundgren

Hans Lundgren

7,3
17 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dolph Lundgren

Jak w tytule, jaki był 1-szy film Dolpha przez Was obejrzany? :)

AdamBayern01

Rocky 4

bradock

Jego debiut widzię, ok, dzięki ;)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Lundgren to debiutował chyba w Bondzie Zabójczy Widok w małej roli ale jednak.

Zgadza się.

AdamBayern01

Rocky 4

eva_filmaniak

Wszyscy widzę w jego debiucie z Sylvesterem Stallone, ok, spoko ;)

AdamBayern01

Ja dokładnie nie jestem pewna w jakim filmie widziałam go po raz pierwszy, ale wydaje mi się, że to mógł być właśnie ,,Czerwony skorpion''.

karoman4

Ja Dolpha widziałem po raz pierwszy w Uniwersalnym Żołnierzu z Jean Claudem Van Dammem :)

AdamBayern01

Lundgrena to polubiłam dopiero jak obejrzałam Punishera. A rola w Uniwersalnym żołnierzu jeszcze bardziej wyostrzyła moją opinię o Dolphie. ;-)

karoman4

Ja zapoczątkowowałem jego znajomość Uniwersalnym Żołnierzem, póniej przez przypadek w TV zobaczyłem ochroniarza, i się zaczęło ;)

karoman4

Ja w Rocky 4
Ja nie miałem video w domciu ale mam od dawna dvd to nadrabiam zaległości

AdamBayern01

Ja już dokładnie nie pamiętam bo to było dawno ale chyba albo w Uniwersalnym żołnierzu albo w Najemnicy

prof_mateusz27

Ten pierwszy lepszy od tego drugiego ;) Ja do poznałem w Twoim pierwszym utowrze!

AdamBayern01

wiadomo po tym filmie zacząłem się interesować Dolphem i J-C :)

prof_mateusz27

Ja Jean-Claudem po Nieuchwytnym Celu, Dolphem po Uniwersalnym Żołnierzu. ;)

AdamBayern01

Rocky 4 dobrze mi wtedy utkwił w pamięci :)

BruKriss

Jako radziecki bokser-zabójca Drago? ;)

AdamBayern01

Pewnie zrobił na mnie wrażenie swoją budową ciała i bezwzględnością.

BruKriss

Wiesz, młody, umięśniony, blond włosy, ewidentna twarz na sukinsyna - na każdym zrobił takie wrażenie :)

AdamBayern01

niezniszczalni

kdbw

To trochę późno, nie uważasz? ;)

AdamBayern01

zdaje sie ze niewiele stracilem jesli chodzi o jego postac. wielkiego talentu aktorskiego nie ma

kdbw

No, jeżeli chodzi o aktorstwo, to bardzo dobrze umię zagrać czarny charakter(obejrzyj sobie Universalnego Żołnierza, albo Rocky 4).

AdamBayern01

uniwersalnego ogladalem film sam w sobie jest slaby a on gra na miare filmu

kdbw

Obejrzyj sobie ejszcze Rockyego4, tam Dolph gra radzickiego boksera, z niezwykle ciekawą osobowością, oraz umiejętnościąmi zarówno aktorskimi, jak i fizycznymi.

AdamBayern01

widać że nie lubi dolpha więc nie ma zbytnio co polecać

prof_mateusz27

Wyjąłeś mi to z ust.

karoman4

czytałem ci w myślach :)

prof_mateusz27

Dobrze, że chociaż nam pasuje Dolph Lundgren.

karoman4

no spoko ja to szanuje. wole np arnolda czy selvestra stallone, ewentualnie bruca wilisa, dolph lundgren akurat podoba mi sie najmniej, choc obejrze jakies filmy z nim jeszcze to moze zmienie zdanie. nie przepadam za nim podobnie jak za jasonem stathamem

kdbw

Wiadomo, nie możemy być tacy sami i lubić to samo - potrzeba różnorodności na tym świecie i dobrze, że ona jest. Ja też lubię i szanuję wymienionych przez Ciebie aktorów, moim bożyszczem, jak widać jest pan Willis.
Jeżeli pozwolisz, to polecę Ci takie tytuły z Lundgrenem, jak: Czerwony skorpion, Ostry poker w małym Tokio, Punisher, Mroczny anioł, Strzelec wyborowy i Najemnicy. Ach i Drzewo Jozuego jeszcze jest godne uwagi - sama dałam dychę.

kdbw

Za Jasonem również nie przepadam, taka,że niby nowa gwiazda kina akcji, ale mi niczym nie zaimponowała. Co sądzisz o niewymienionym przez Ciebie Jean-Claude Van Dammie? :)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

12 lat w kinie akcji to jest nowa gwiazda?

prof_mateusz27

Niestety, dzięki takim ludziom Dolph jest nisko oceniany i krytykowany. U mniem a pełną 10/10 i tym się trzeba cieszyć ;)

kdbw

Ale w akcji jest świetny.

karoman4

Świetny to mało powiedziane.

AdamBayern01

Uniwersalny żołnierz (1992).

joang68

Ja również :)

AdamBayern01

Dolph świetnie zagrał czarny charakter w tym filmie.

joang68

A jak ;) Dlatego aktorem beznadziejnym nie jest. :)

AdamBayern01

A ile Ci jeszcze filmów z Dolphem zostało do obejrzenia?

joang68

6, nie licząc jego debiutu w Bondzie, Johnnemu Mnemonic oraz jakiemuś historycznemu z 2007r., których wszystkich nie zamierzam obejrzeć.
Już Ci wymieniam: Władca Wszechświata, Mistyfikacja, Tajny Projekt, Ostatni Patrol, Zły generał, i ten z długim tytułem z 2011r :)

AdamBayern01

Ja z Dolphem obejrzałem tylko 20 filmów, więc mam sporo jeszcze do obejrzenia. ;-)

joang68

Ja 35 ;) Masz dużo z lat 1999-2010 obejrzanych?

AdamBayern01

Z lat 1999-2010 to mam obejrzanych 5 filmów.
Już Ci wymieniam: Spisek, Pod nadzorem, Uniwersalny żołnierz III Reaktywacja, Killing Machine, Niezniszczalni.

joang68

Ostateczna Rozgrywka i Mechanik: Czas Zemsty, to solidne produkcje, obie na 7/10, spokojnie możesz obejrzeć :)

AdamBayern01

Ok. ;-)

AdamBayern01

A Ty ile masz z lat 1999-2010 obejrzanych filmów?

joang68

Wszystkie oprócz: Tajny Projekt, Ostatni Patrol, Misja w czasie i tego historycznego z 2006r. Dużo mi nie zostało, powinienem mieć to wszystko przerobione niebawem :)

AdamBayern01

To dużo Ci nie zostało. Ja mam więcej do obejrzenia. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones