Don Cheadle

Donald Frank Cheadle

7,4
30 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Don Cheadle

trzech najleszych czarnoskorych aktorow uwielbiam dona cheadla za jego gre wnosi w film duzo uczuc jego aktorstwo jest znakomity potrafi zagrac kazda role od komedi po dramaty za to ma u mnie 10/10

WilliamCrazy1

jak dla mnie to:

Chris Tucker, Morgan Freeman i Washington ;)

baciey

Twoja trojka duzo bardziej mi odpowiada....ale mysle ze warto wymienic takze jesli chodzi o aktorow grajacych raczej w filmach sensacyjnych, badz glownie: Jamie Fox , Will Smith, Wesley Snipes, Omar Eps.......ale u rowniez na pierwszym miejscu Tucker luz Washington.

kupry

Sryyy mialem na mysli Terenca Howarda piszac o Tuckerze:) :):) natomiast jesli chodiz o komedie, to Martin Lawrence, Eddie Murphy i wlasnie Tucker to zdecydowanie czolowka.

kupry

Nie zapominajmy o Dannym Gloverze oraz Laurence Fishburnie :)

WilliamCrazy1

u mnie:
1: Denzel
2. Don
3. Samuel, Morgan, Will, Jamie

WilliamCrazy1

1. Denzel Washington.
2. Laurance Fishburne [chyba o nim zapominacie ;) ]
3. Samuel L.Jackson.

Other23

do wszystkich wymienionych dodalbym jeszcze foresta whitekera :)

użytkownik usunięty
boro55

wszyscy są świetni, a niektórzy lepsi. Cheadle lepszy niż Fishburne, Whiteker przebija Smitha, Foxa czy Snipes'a.

boro55

O to to to : ))

Freeman, Cheadle, Washington, Whitaker

Kazdy film w którym ci panowie grają jedne z głównych ról trafiają do człowieka.

Nie oglądam komedii także na temat komików nie mam zdania, ale co do panów L.Jacksona, Smitha czy Snipesa mam mieszane uczucia. Grają oni role tak już oklepane, dobrze bo dobrze ale bez rewelacji -> nic sensacyjnego nie pokazują wg mnie.

użytkownik usunięty
miroll

Whitaker Freeman, Cheadle, Washington, ja tak ich ustawię. Jest jeszcze Eddy Murphy

Cheadle , S.L.J. i Freeman , trójka absolutna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones