Dorota Masłowska

5,8
204 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Dorota Masłowska

Jak osoba która nie jest w stanie się wysłowić napisała książkę? Powinna chyba do logopedy najpierw zawitać. Dla mnie jest to jakaś sztucznie wygenerowana pisarka, która nie potrafi zdania po POLSKU napisać. A jej chore wyobrażenie o świecie napała tylko depresją. Jeśli chodzi natomiast o film " Woja Polsko-Ruska" to jedynie dzięki Szycowi dotrwałem do końca ( jego grze aktorskiej)ogólnie totalna padaka.

werewolf_81

Zgodzę się z Tobą, jednak z tym logopedą to było poniżej pasa!!!

rurabomber

zgadzam się, nt. wad wrodzonych nie powinno się wytykać bo jest to jak
piszesz poniżej pasa.Pomijając już ten temat to co do samej osoby tej
Masłowskiej to jakaś dziwna jest jak dla mnie

werewolf_81

werewolf_81 człowieku co ma wada wymowy do książki? logopeda potrzebny do słów które Dorota przelewa na papier, gratulacje, jestem pewny ze nie zrozumiałeś ani filmu ani książki.

KIKOOOOOOO

wcale się nie dziwię, że nie zrozumiał filmu (nie wiem jak z książką) bo to film klasy GIE - czyli GÓWNO

werewolf_81

Z pewnością gdybyś żył w epoce Van Gogha to pewnie jak wszyscy uważałbyś, że jego dzieła są dziwne i nie zrozumiałe, a po tym jak obciął sobie ucho to w ogóle zmieszał byś go z błotem :( Natomiast dzisiaj o jego dzieła zabiegają i wydają fortuny najbogatsi tego świata. Zatem, kto wie czy twórczość Masłowskiej krytykowana i nie rozumiana przez wielu za X lat nie będzie kanonem literatury :) A tacy jak ty będą się czerwienić ze wstydu jak burak ćwikłowy w sałatce :)
Nie wydawajmy pochopnych wyroków nie rozumiejąc tego co zaszło :(

alpagaSatana

Dziewczyno, nie oglądałaś "2012"? koniec jest blisko i nikt nie będzie podziwiał jej dzieł. Jest beznadziejna, jako pisarka i aktorka.

sfaczek

Po pierwsze to nie jestem dziewczyną, a po drugie zdziwiłbyś się jak blisko jest Twój koniec. Chyba że jesteś nieśmiertelny :(

sfaczek

BEZ PRZESADY W TEN 2012 , JAK NAKRECILI MARSJANIE ATAKUJA TO TEZ WYCZEKIWALES NALOTU Z NIEBIOS?

werewolf_81

Jest taki fajny pomysł: żeby osoby, które nie umieją poprawnie pisać po polsku, nie wytykały tej przykrej nieumiejętności innym. Jakie mają do tego prawo, sami waląc byki?

werewolf_81

mnie oona denerwuje

werewolf_81

werewolf, a może ty jesteś sztucznie wygenerowany ? I zgłoś się koniecznie do logopedy, zanim znowu coś tu napiszesz

werewolf_81

werewolf_81: jak to w pierwszym poście zgranie ująłeś:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones