Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Jeszcze 56 głosów i Dulce znajdzie się na liście Top aktorek. Hmmmm z taką średnią to wg mnie ma nawet szanse na wejście do pierwszej 100. Ale wyższej pozycji niż 60 to ja jej nie wróżę. Co wy o tym sądzicie ?

christinearron

Wydaje mi sie ,ze dojdzie dalej niz myslisz.Jest b.dobra aktorka a do tego piosenkarka wiec ludzie beda na nia patrzec nie tylko z perspektywy aktorki.Powiedzmy ze gra aktorska spodoba sie komus mniej ale i tak nie da oceny 1 czy 3 ze wzgledu na jej piosenki .Wiem ze to dosc płytkie myslenie, poniewaz tu oceniamy przede wszystkim gre aktorska ale tak bedzie.Poza tym mysle ze jej kariera dopiero sie rozpoczyna i mam nadzieje ze wzbije sie jak najdalej ;) Dziwi mnie troche ze dałas jej jeden .Moge zapytac dlaczego?

christinearron

Jeszcze jedno pytanie nie daje mi spokoju.Przejrzałam Twoje wypowiedzi (jednak ich nie czytałam)i widziałam że dośc często bierzesz udział w dyskusji o Zbuntowanych a przecież ich nie lubisz (a przynajmniej mi się tak wydaje po tym jak oceniłas Dulce)Dlaczego wiec to robisz?Rozumiem raz sie udzielic żeby wyrazic swoje zdanie ale nie regularnie udzielać sie w coraz to innych postach..

kwiatuszek446

A ja uważam że Dulce Maria w aktorstwie zajdzie wysoko ale niewyżej niż jej koleżanka Maite Perroni która się wspina po szczeblach kariery aktorskiej szybciej niż to możliwe na tak młodą aktorkę i wokal też ma wspaniały.
Dulce może zajśc bardzo daleko ale tylko jako piosenkarka nie jako aktorka

Big_Krixus

Big Krixus nie wiem czy rozumiesz o co biega, ale mi chodziło o to jak wysoko Dulce Maria zajść w rankingu aktorek filmwebu. Ja obstawiam że to będzie maksymalnie 60 miejsce. Na wyższą pozycję moim skromnym zdaniem nie ma szans. Jaką wy jej pozycję dajecie ? Jestem bardzo ciekawa.

christinearron

Nie wiem, co to za kobita, ale miał rację twórca tematu - weszła do top100, z tym, że takie nagłe wejścia nieznanych aktoreczek serialowych kończą się zwykle spadnięciem o kilkaset pozycji w krótkim czasie. "Strażnicy topu" o to dbają:D

yasioo

Who the fu.ck is Dulce Maria??!!

patrykDJ2009

Nie, no.. Dulce María w TOP 100 - 19 miejsce... Liczę na szybki spadek.

Dewan

ja również. załamałam się, gdy to zobaczyłam

auberginesgeneration

Dulce daje czadu! Oby miała jak najlepsze miejsce...

Amy95

Ale na szczęście, juz spada w rankingu.

christinearron

Ta Dulce to dramat jakiś. Co wy w niej widzicie? I w ogóle w tym całym tandetnym serialiku?

majka2115

I już zaczynają się wypowiedzi typu co ona tu robi.Nie uważacie ze jesteście żałośni na każdej stronie czy to jest strona Johnna Deppa Toma Hanks czy Megan Fox zawsze znajdzie się ktoś komu nie podoba się że dany aktor /aktorka jest tak wysoko.Kiedy się przyzwyczaicie do tego że każdy ma inny gust.Dajecie jej jedynki a założę się ze nawet połowa z was nie widziała seriali z nią i tak naprawdę nie macie pojęcia jak gra.Zazwyczaj brak obiektywizmu zarzuca się fana jest to błędna opinia ponieważ wystarczy spojrzeć na wasze posty :"kończą się zwykle spadnięciem o kilkaset pozycji w krótkim czasie. "Strażnicy topu" o to dbają:D " albo "Who the fu.ck is Dulce Maria??!!"
Autor postu nawet nie wie kim ona jest a ocenił ją .Chociazby miał tyle taktu żeby nie przyznawać się do tego ze nie wie kim ona jest .Ocenił Stanisława Lema na 10 ja nie obejrzałam z nim żadnego filmu wiec mogłabym się zachować podobnie jak on i wystawić mu JEDYNKĘ.Nie zrobię tego jednak bo nie jestem na jego poziomie.Można powiedzieć że nie jestem tak "głęboka"jak on czy osoby jego typu. Radze wam się zastanowić nad waszym zachowaniem zanim dacie komuś jedynkę tylko dlatego że jest wysoko bądź dlatego że gra w serialu który nie przypadł wam do gusty.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Ale ona nie jet Johnnym Deppem i nie powinna znaleźć się w TOP100. A serial z nią oglądałam i oceniam ją uczciwie i obiektywnie.

Tak jak już wcześniej wspomniałam na jego stronie także są tego typu posty może najpierw się do tego ustosunkujesz?Wiec nadal są osoby które uważają ze nie jest genialny.Wymienieni przeze mnie aktorzy zazwyczaj graja w filmach które są uważane za bardzo dobre wręcz arcydzieła więc na starcie zyskują kilka punktów.Aktorzy grający w gorszych produkcjach natomiast tracą ,więc nawet jeżeli aktor jest dobry nie ma szansy uzyskać większej oceny niż Depp.Ale czy Depp jest taki genialny?Czy po prostu gra w filmach które przynoszą mu sławę?Większość osób nie zwraca uwagi na grę aktorska dla nich liczy się całokształt jeżeli film jest do bani to i aktor jest do bani.Oceniłaś ja obiektywnie dając jej jeden?Wybacz ale nie ośmieszaj się nawet jeżeli Dulce Ci się nie podobała zasługuje przynajmniej na 3.Gdybyś oglądała Clase 406 nie poznałabyś tam jej ona gra tam przeciwieństwo Roberty i wychodzi jej to wręcz idealnie.Kolejna produkcja jest RBD Rodzina w której Dulce także inaczej gra.Naprawdę jest mało aktorów którzy zasługują na jedynki a na pewno nie należy do nich Dulce. Poza tym nie jesteśmy krytykami żebyśmy mogli tak krytycznie oceniać ich grę.

kwiatuszek446

Zgadzam się w 100% z kwiatuszkiem446. Każdy ma inny gust, ale jeśli się nie zna danej osoby, po co obrażać, krytykować i wystawiać jedynki? To co najmniej głupie. Prawda jest taka, że MNIEJSZOŚĆ osób nie lubi Dulce, bo jest Meksykanką. Tak bardzo przeraża was słowo "Meksyk, meksykański"? Tylko Polacy czepiają się takich rzeczy, ja nigdy nie byłam dumna, że jestem Polką, nie znoszę tego kraju, ludzi, polskie filmy uważam za badziewie, ale nie wystawiam oceny, nie krytykuję. ktoś lubi jedno, ktoś inny drugie...
Dulce ma wielu fanów w Polsce i gdyby nasz kraj/nasze stacje wykupiły prawa i pościły filmy z jej udziałem, byłaby u nas bardziej rozpoznawalna. Gdyby u nas nie leciały filmy z Deppem, czy byłby tak sławny w naszym kraju? Wątpię. Na tej liście nie mają się znaleźć sami aktorzy z Anglii, USA...Meksyk także się zalicza, tym bardziej, ze jest tam wielu zdolnych aktorów/aktorek...
Wg mnie Dulce zasługuje na miejsce na tej liście, a osoby, które jej nie znają, bądź obejrzały jeden odcinek serialu, w którym grała, niech w ogóle nie wypowiadają się na ten temat...

Amy95

Matko ! Ale żenada !Gratuluje niskiego poczucia patriotyzmu. Polska to piękny kraj wbrew pozorom. Tylko ty chyba tego nie dostrzegasz, bądź nie chcesz. Zapatrzyłaś się na inne państwa. A w takim Meksyku wcale nie jest lepiej, niż u nas. Jest nawet gorzej. A Dulce, nie oceniam na podstawie kraju z którego pochodzi, tylko tego jak gra.

Amy95

Nie możesz oceniać wszystkich jedna miarą, w każdym kraju/państwie są ludzie "dobrzy" i "źli. Jednakże zgodziłabym się z Tobą ,że po części zagraniczne seriale i aktorzy są dyskryminowani.Wystarczy spojrzeć na stronę Toma albo Billa Kaulitz (filmweb ) gdzie ewidentnie szerzy się rasizm.Nie są to aktorzy bo tak naprawdę zagrali w jednym filmie i to tylko przez chwile aczkolwiek posty osób które ich oceniają są zazwyczaj skierowane do ich Narodowości.

kwiatuszek446

Nie oceniam jedną miarą, zawsze starłam się być subiektywna, ale spójrzcie, co się dzieje w kraju...nie tylko ja mam takie zdanie. Ale chyba nie będziemy tu poruszać kwestii mojego patriotyzmu. Ja zawsze chciałam mieszkać w ciepłych krajach...
Nie podoba mi się dyskryminacja. Może to nie jest Angelina Jolie, ale jest gwiazdą pnąca się coraz wyżej...a wiecie, co najważniejsze? Nie jest u nas taka sławna, bo się nie gwiazdorzy, nie jest zamieszana w żadne skandale, jest sobą...

Amy95

racja :)

kwiatuszek446

Na ich stronie rasizmu nie ma. Nie są lubiani z podowu twórczości, tyle.

christinearron

Tak naprawdę tam nie szerzy się rasizm dziewczyno najpierw to sprawdź albo sprawdź przynajmniej co oznacza to słowo .
"Na stronie o Tomie (tym pierd0l**ym szwabie) szerzy się rasizm..." "Śmierdzący SZWAB HWDP KAULITZOM " -to tylko niektóre z cytatów w których ewidentnie widać ze są oni dyskryminowani .Wiec nadal twierdzisz że te wypowiedzi dotyczą twórczości?.Posty które zostały zablokowane także zawierały taka treść wiem bo sama zgłaszałam nadużycie.

Amy95

Popieram cię i co do Dul ( zajebista jest <333) i co do Polski też mam już dość tego kraju : banda nie udolnych polityków, zawistni ludzie, marne zarobki, co fakt to fakt ma parę ładnych miejsc ale ciężko je porównać do np. Boskich plaż Meksyku, południa Francji, Hiszpanii, Włoch czy innych. Nie mogę się doczekać godziny w której stąd wyjadę...

Dulce_Maria99

Boskie plaże Meksyku, tyle że Meksyk to nie tylko plaże. A co jest poza nimi? Wysoka przestępczość, kartele narkotykowe szalejące w kraju z którymi meksykańska armia toczy regularną wojnę. Większość społeczeństwa żyjąca w nędzy. Do tego "bosko-rajskiego obrazu" trzeba jeszcze dodać psychopatycznego mordercę z miasta Ciudad Juarez, który w ciągu kilkunastu lat porwał i zabił 300 kobiet. I jak do tej pory nikt go nie złapał. No po prostu sielanka w tym Meksyku. W Hiszpanii i Włoszech wcale nie jest lepiej.

Wiesz co? Może lepiej wcale nie pisz na forach, jeśli masz zamiar wypisywać takie głupoty. Bo tylko ośmieszasz się takimi żałosnymi wpisami, widać, że ty dziewczynko nie masz bladego pojęcia o tym co się dzieje na świecie! Obejrzyj sobie czasem wiadomości, albo zajrzyj do neta i poczytaj. Jak przeczytasz o tym "jak cudownie jest w tym Meksyku", to włos ci się zjeży na głowie i na pewno ta cała Meksykomania ci minie.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Kto tu się ośmiesza...

Rasizm jest pojęciem szerszym niż myślisz tyczy się przede wszystkim koloru skóry ale także Narodowości.W postach wyraźnie widać ze Polacy (przynajmniej niektórych w większości tych zablokowanych)uważają się za lepszych niż Niemcy. Jeżeli ktoś tu się ośmiesza to osoby oceniające aktorów po jednym filmie bądź serialu.Jednak najśmieszniejsze jest to ,że jeżeli ktoś zrobi podobny post na stronie osób które lubią i osadzi ich grę po jednym filmie/serialu wtedy oni sami piszą:"Jak można oceniać aktora po jednej roli przecież to żałosne"Sami tak myślą jednak robią to samo.I to dopiero jest godne pożałowania

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Dlaczego podajesz mi pojęcie rasizmu? Zapewniam Cię, że z polskiego jestem lepsza od Ciebie, i nie jestem rasistką.
I nie oceniam aktorów po jednej roli, Dulce też!

Naucz się, że nie można wszystkich wpychać do jednego worka, bo możesz kogoś urazić (mnie nie uraziłaś, mam gdzieś, co o mnie myślisz), ale na przyszłość nie oceniaj kogoś, kogo nie znasz.

Podałam Ci pojecie rasizmu ,ponieważ stwierdziłaś że się ośmieszam..Skoro jesteś taka dobra powinnaś płynnie czytać ze zrozumieniem.Napisałam "Jeżeli ktoś tu się ośmiesza to osoby oceniające aktorów po jednym filmie bądź serialu." Widzisz gdzieś stwierdzenie które świadczy że mówiłam o Tobie?Wiesz te Twoje ostatnie stwierdzenie jest bardzo dobre jednak tyczy się Ciebie i Twojej wcześniejszej wypowiedzi w której twierdzisz ,że jesteś lepsza z Polskiego.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Skoro nie odnosi się do mnie, to nie pisz tego w odpowiedzi na mój komentarz, logiczne.

Odpowiedziałam na Twoja wcześniejsza uwagę a później napisałam co ja uważam za śmieszne.Jeżeli uważasz że się ośmieszam powinnaś to uzasadnić to także jest logiczne nie sądzisz?

Amy95

Dulce powinna mieć pierwsze miejsce w TOP :)

Dewan

Już 63 miejsce... nic dodać, nic ująć.

Dewan

Amy95. Ja myślę że po kilku tygodniach w Meksyku, błagałabyś na kolanach aby deportowano cię do Polski :) A fakt że Dulce Maria, zagrała w telenoweli, która osiągnęła sukces dzięki wielkiej reklami (Rebelde), nie zmienia faktu że aktorką jest raczej przecietną.

christinearron

Niekoniecznie. Może bym zatęskniła- nie zaprzeczę, ale taki mam charakter i już...Jest wiele pięknych państw,np. Francja z wspaniałym Paryżem...Polska jest ładna, ale czy aż tak? Czy ma w sobie to coś? Wg mnie nie...
Dulce Maria była znana przed Rebelde, miała doświadczenia zarówno, jako piosenkarka, jak i aktorka,a to że Polska o tym nie wiedziała...
I przestań się czepiać mojego patriotyzmu, bo to moja sprawa, wyraziłam swoje zdanie, nie jestem jedyną, która tak myśli...

Amy95

Chciała osiągnąć sukces jako piosenkarka i aktorka. Czy jej, to wyszło? Moim zdaniem nie! Zachłanny dwa razy traci

Amy95

A co to Paryż ? To samo co w Polsce. Kilka, satrych budynków, kilka wieżowców.....No tak jest coś niezwykłego, szkaradna, wysoka na 300 metrów, wielka kupa żelaza, którą ktoś ochrzcił dziełem sztuki. Do tego wielkie, jeśli nie największe w zachodniej Europie slumsy, pełne imigrantów z Afryki....ehh. Przecież z architektóry, to samo masz w Polsce. Zamość, Kraków, Gdańsk, Wrocław. Muzea sztuki w których są słynne obrazy Leonarda da Vinci ("Dama z łasiczka", nie wiem czy o niej słyszałaś). No, tylko tobie niechce się znać swojego kraju. Niechce ci się, poznawać jego cudów, perełek, bo lepiej twierdzić że kraj jest do niczego, że nie ma takiego uroku jak Francja. Twoja postawa jest bardzo smutna. I mimo wszystko sprawia że, tak mam prawo czepiać się twojego patriotyzmu.

christinearron

Weź przestań się wpieprzać w nie swoje sprawy. Nie będzie mnie pouczał jakiś dureń- ogarnij! Tak się składa, że praktycznie co roku odwiedzam jakieś miasta w Polsce- więc byłam prawie w każdym. Gdańsk, Kraków itp. Owszem ładne miasta. Byłam w licznych muzeach. Spodobały mi się 2- jeden w Zakopanem, drugi w Warszawie, zwiedziłam niemal wszystkie pałace, zamki w Polsce- owszem piękne, ale w żadnym stopniu nie porównywalne do Wersalu. Przestań mi wciskać kit, że Polska wygląda prawie, jak Ameryka, Francja- bo to co najmniej śmieszne. Co cię obchodzi moja postawa? Może do PiS-u napisz, co? Smutny to ty jesteś, tylko ślepiec nie widzi, co dzieje się w kraju...
Nie uważam Polski za samo dno, więc oszczędź sobie kolejnego komentarza, jaka to ja smutna jestem.
Nie, nie masz prawa czepiać się mojej postawy. Żyjemy rzekomo w wolnym kraju, więc mam prawo wyrazić swoje zdanie. Kim ty jesteś, żeby mnie pouczać? Znalazł się dorosły, wpieprzający się w cudze życie. Nie masz prawa dawać mi kazań, pojmujesz?
Jeśli chcesz tak bardzo udowodnić swoją rację [której nie masz], to z przyjemnością podam ci adres e-mail, to nie jest wątek o moim patriotyzmie, tylko o Dulce Marii. Kapujesz???

Amy95

Nie jestem za żadną partią polityczną, ale chyba ty jesteś za PO-paprańcami ? Nie mówię, że Polska jest jak Ameryka, bo USA to syf. A Wersal jest ładny, bo Francja w czasie wojny przechodziła kurs kolaboracji. Oddali Paryż bez walki Niemcom, dlatego Niemcy go nie rozwalili tak jak Zamku Królewskiego w Warszawie. Przez taką postawę, jak twoja właśnie m.in Polska na 123 lata zniknęła z mapy Europy. Piękną przyszłość szukuje Polsce, nowe pokolenie 16-sto latków, nie ma co hehehe <:/.

A co do Dulce. Jest ładna, nie wiem jaki ma charakter bo nie znam jej osobiście. A sławna jest bo zagrała w słabej, przereklamowanej telenoweli Rebelde, którą łyknęły tak naiwne osoby jak ty. I jest sławna bo jeszcze później zagrała w kilku innych serialach, niskich lotów. A muzyka ? Hmmm do największych latynoskich gwiazd Shakiry, Natalii Oreiro itp. sporo jej brakuje.

christinearron

Gicik 83 miejsce :)

christinearron

christinearron nie uważasz iż cieszenie się z powodu że aktor/aktorka spadł/a z danego miejsca jest dziecinne.Tym bardziej ,że osoby oceniające Dulce tak naprawdę oceniły ją nie widząc żadnej produkcji z jej udziałem.Bo to niemożliwe żeby tylu osobą naraz (spadek z 19 miejsca na 83)przypomniało się ,że oglądali Zbuntowanych i nie ocenili jej wcześniej tylko teraz gdy znała się w Top aktorach.Rozumiem ,że jej nie lubisz a raczej postaci Roberty ale tu nie ma się z czego śmiać powiedziałabym ,że wręcz przeciwnie należy płakać nad tak pustymi (zawistnymi) osobami.

kwiatuszek446

Jednak to nie zmienia faktu, że osoby minusujące ją mają sporo racji.

christinearron

Mają sporo racji dając jej jeden ?Nie jest aż taka beznadziejna, nie wspominając już o tym ,że nie widzieli jej w tzw "akcji" Na początku pisząc odpowiedz na Twój post myślałam że to fani będą zawyżać jej ocenę ,oceniając ją po jednej produkcji jednakże dopiero teraz widzę jak bardzo się pomyliłam .Teraz to już nawet nie chodzi o anty fanów tylko o ludzi nie mających pojęcia jak ona gra.Nie powinnaś ich bronić..Oceniłaś Rafael Novoa na 7 powiedzmy ,że trafia do Top aktorów i zaraz zaczynają go oceniać ludzie nie mający pojęcia o jego grze aktorskiej na 1..Nadal uważasz że to sprawiedliwe?

kwiatuszek446

"Na początku pisząc odpowiedz na Twój post myślałam że to fani będą zawyżać jej ocenę ,oceniając ją po jednej produkcji...."

Tak uważam że to sprawiedliwe. Nie pomyliłaś się, tym właśnie równierz kierują się antyfani. Wkurza ich fakt, mnie trochę też, że aktoreczka znana w Polsce z roli w jednym serialu dla nastolatków o wątpliwych wartościach, jest renakingu TOP 100 Aktorki wyżej niż znane aktorki serialowe, czy panie mające na koncie Oscara i liczne ważne nagrody filmowe tj. Hilary Swank (2 Oscary) czy Helen Miren (1 Oscar, 4 Złote Globy itd.). W pewnym momencie Dulce Maria była w rankingu wyżej od tych dwóch wymienionych aktorek. Dalej uważasz że pozycja zajmowana przez Dul była sprawiedliwa i adekwatna do jej poziomu oraz osiągnięć ? Teraz jest troszeczkę lepiej, bo większość pożądnych aktorek jest od niej wyżej. Więc nie dziw się, że jej ocena i pozycja w rankingu nieco spadła. A Rafael Novoa, owszem jest przystojny, podoba mi się, ale to aktor telenowelowy, raczej mało znany na świecie, wiec wątpię żeby trafił do Top 100 aktorzy. A gdyby tak się stało, to padłabym ze śmiechu.

christinearron

Szczerze mówiąc uważałam Cie za osobę bardziej obiektywna tym bardziej że jednak nie uważasz Dulce za beznadziejna aktorkę chociaż denerwuje Cie jej postać w Zbuntowanych ..To są Top aktorzy chyba nie muszę Ci mówić co te słowo oznacza...Poza tym Dulce ma mniejszą ilość głosów od wymienionych przez Ciebie aktorek więc na to tez trzeba zwracać uwagę-niestety większość o tym zapomina .To że gra w telenowelach nie oznacza ,że jest słaba czy też nie może dostać wysokiej oceny.Hmm Oscary spójrz na pierwszy film w rankingu Skazani na Shawshank jest to arcydzieło jednakże nie ma żadnej nagrody.

kwiatuszek446

To polska strona, więc oceniami poniekąd aktorów znanych szerzej w Polsce. A Dulce Maria, poza Zbuntowanymi jest u nas nie znana. A Shawshank miał 6-7 nominacji. Więc to o czymś świadczy. Nie trzeba mieć wielu nagród. Ale aktorki z Top 100 w przeciwieństwie do Dulce Marii mają wyrobione nazwisko na świecie.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Pff..., porównujesz "Skazani na Shawshank" do D.M., wcześniej mieszałaś w to Johnny'ego Deppa, czy Ty nie rozumiesz, że to inna półka?

A filmografia jest istotna w ocenie aktora. Jak ktoś gra w młodzieżówkach, to nie porównuje się go do aktorów grających w porządnych produkcjach.

I piszesz:

christinearron nie uważasz iż cieszenie się z powodu że aktor/aktorka spadł/a z danego miejsca jest dziecinne.Tym bardziej ,że osoby oceniające Dulce tak naprawdę oceniły ją nie widząc żadnej produkcji z jej udziałem.Bo to niemożliwe żeby tylu osobą naraz (spadek z 19 miejsca na 83)przypomniało się ,że oglądali Zbuntowanych i nie ocenili jej wcześniej tylko teraz gdy znała się w Top aktorach.Rozumiem ,że jej nie lubisz a raczej postaci Roberty ale tu nie ma się z czego śmiać powiedziałabym ,że wręcz przeciwnie należy płakać nad tak pustymi (zawistnymi) osobami.


Za to jej fani są naiwni. Ktoś musi wyrównać, żeby ranking wyglądał jako-tako. Ktoś zawyża, to druga osoba musi zaniżyć, żeby średnia była sprawiedliwa, logiczne. Czepiasz się tych, co zaniżają, a nie zwracasz uwagi tym, co zawyżają?

Brooke Logan, chciało ci się pisać komenta o 2 w nocy ?

To , że jest inna półka nie zmienia jednak faktu iż powszechne arcydzieło nie ma żadnej nagrody.Wielu osoba nie podoba się ,że Depp jest tak wysoko więc uważam to za trafne porównanie.I szczerze mówiąc nie wiem o co ci chodzi bo nie porównałam ich gry aktorskiej czy ich samych- porównałam strony.Wyrównać? Proszę Cię nie bądź śmieszna.. Nie rozumiem jak możecie uważać że ocenianie kogoś bez żadnego rozeznania na temat tej osoby jest w porządku.Czy ktoś gra w filmach ,serialach czy produkcjach Disneya powinien być sprawiedliwie oceniany.Jeżeli nie widziałeś danej produkcji czy aktorka -nie oceniaj ani nie wypowiadaj się na jego temat.Ile razy spotykamy się z postami typu "nie widziałem ale na pewno głupi film" i co wtedy robimy oczywiście zwraca mu uwagę a przecież większość z nas robi dokładnie to samo tylko nie tak perfidnie!Nie czepiam się ponieważ widzę ,że nie wszyscy ja oceniają tylko pod względem Zbuntowanych ale i innych produkcji.Poza tym widzę iż tak naprawdę nie posiada dużej ilości głosów i jak już mówiłam wcześniej dziwie się ze tak mało osób bierze je pod uwagę.

christinearron -Wcześniej jednak dałaś mi do zrozumienia że aby być w Top aktorach bądź być dobrym trzeba posiadać dużą ilość nagród.Mówisz ,że mają takie wyrobione nazwisko ,oglądałam wiele filmów ,żyje na tym świecie prawie 22 lata a jakoś nie słyszałam ani jednego nazwiska które podałaś.Więc z tymi nazwiskami to też nie tak do końca bo zawsze ktoś się znajdzie kto nigdy nie słyszał o danej Gwieździe.

kwiatuszek446

Widocznie słabo interesujesz się swiatem filmu skoro nie słyszałaś nawet o Helen Miren.

christinearron

Słabo?To iż jej nie znam nie oznacza że się nie interesuje filmami.Jestem zagorzała wielbicielka kina więc Twoje stwierdzenie nie jest trafne.Czy Ci się to podoba czy nie mam spore pojęcie o świecie filmów.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

To, że interesujesz się filmem, nie znaczy, że masz o nim spore pojęcie. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Studiujesz filmoznawstwo lub polonistykę? Nie, no właśnie, więc nie Tobie to oceniać. Dlaczego wciąż powtarzasz:

"Jeżeli nie widziałeś danej produkcji czy aktorka -nie oceniaj ani nie wypowiadaj się na jego temat" ??

Już kilka razy pisałam, że widziałam, jak Dulce gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones