Dulce María

Dulce María Espinoza Saviñón

8,4
508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dulce María

Jeszcze 56 głosów i Dulce znajdzie się na liście Top aktorek. Hmmmm z taką średnią to wg mnie ma nawet szanse na wejście do pierwszej 100. Ale wyższej pozycji niż 60 to ja jej nie wróżę. Co wy o tym sądzicie ?

Kreujesz się na inteligentna ale czym częściej się wypowiadasz tym bardziej pokazujesz jaka jesteś naprawdę. Jeżeli wczytasz się głębiej to domyślisz się o co mi chodziło .Nie będę ciągle Ci czegoś tłumaczyć bo to bezsensu.Masz mnie za idiotkę?Wiem że widziałaś jak Dulce gra.To że odpisuje akurat na Twój post nie znaczy ze cała treść musi tyczyć się Ciebie."Jeżeli nie widziałeś danej produkcji czy aktorka -nie oceniaj ani nie wypowiadaj się na jego temat" To stwierdzenie jest kierowane do ogółu.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Wyobraź sobie, że nie muszę nic udawać, jestem w tym górnym 1%, wg MENSA. Z czytaniem ze zrozumieniem też nie mam problemów, bo mam to na studiach. Jak kierujesz wypowiedz do ogółu, to po prostu o tym wspomnij. A mam prawo myśleć, że to do mnie, bo już kilkakrotnie powtarzałaś te same treści.

Tak powtarzałam i już Ci o tym wspomniałam .Nie każda wypowiedz musi w całości tyczyć się autora poprzedniej.Zauważ że niektórzy nawet odpisują nie kierując się bezpośrednio do poprzedniczki tylko do autorki postu.Wybacz ale wydaje mi się że próbujesz się wywyższać co jednak działa na Twoja niekorzyść.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

To niech Ci się nie wydaje, bo się mylisz. Ja się nie wywyższam, tylko odpowiadam na Twoje zarzuty.

Tak odpowiadasz ale w jaki sposób? Już drugi raz dajesz mi do zrozumienia ,że jestem gorsza od Ciebie (pierwszy raz kiedy napisałaś iż jesteś lepsza z Polskiego)wybacz ale jak dla mnie to jest wywyższanie się.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

Dziewczyno, o co Ci chodzi? Jak piszesz teksty typu: "Kreujesz się na inteligentna ale czym częściej się wypowiadasz tym bardziej pokazujesz jaka jesteś naprawdę", to nie dziw się, że Ci odpowiadam.

Mogłaś napisać że się mylę..No dobrze może trochę przesadzam, ale naprawdę miałam takie wrażenie.

kwiatuszek446

I dobre miałaś wrażenie, wierz mi.

christinearron

Gdyby ona była w Top100 to była by tragedia.

Anaissa

Ta tragedia już się wydarzyła, bo ona była w TOP 100.

christinearron

Jeżu jak się internety zmieniły przez 5 lat. I ogólnie ludzie :P Czytając te kłótnie wydawało mi się że stoję na środku przedszkola. Heh.
Ja ogólnie lubię Dulce i myślę że jest bardzo dobrą aktorką.. Strasznie polubiłam jej rolę w filmie pt. (po polsku) "Czy ktoś widział Lupitę" Jej gra w rebelde też była świetna. Ale to że znalazła się w POLSKIEJ liście top 100 aktorek to faktycznie dość dziwne. Tzn. jak dla mnie powinna być na szczytach wszystkich list :P ale akurat nie spodziewałabym się tego w Polsce. Nie wiem czy te 5 lat temu mentalność polaków była taka sama, bo nie oszukujmy się mam ledwo 14 lat. Ale wiem że teraz wszystko co inne jest be, wszystko co nowe jest be, wszystko co obce jest be i wszystko co nieznane jest be ogólnie wszystko jest be :P Ludzie.. A co do dawania niskich ocen za to że nie znamy, albo za to że wymyśliliśmy sobie że czegoś nie lubimy i tak ma być, no naprawdę? serio? Z kolei zawyżanie bo kogoś bardzo lubimy i dla tego dajemy mu wyższą ocenę niż na to zasługuje też chyba nie jest okey.. Chociaż chyba w temacie Słodkiej nie da się już zawyżyć bo ona jest już mistrzynią :P (tak musiałam na końcu wyrazić jak bardzo lubię Słodką)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones