Duncan JonesII

Duncan Zowie Haywood Jones

7,3
1 022 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Duncan Jones

...znanego bardziej jako David Bowie ;]
Ciekaw jestem, czy podobnie jak tatuś w branży muzycznej osiągnie wielki sukces w kinematografii... Osobiście trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na pierwszą premierę kinową w kraju nadwiślańskim, choć póki co raczej nie można na to liczyć:( [a szkoda, bo Moon to ponoć bardzo przyzwoity film, o czym świadczy nominacja do Spike TV scream awards w US]

jhnX

Tak, jestem świeżo po seansie. "Moon" jest bardzo dobrym kinem.

BUNCH

A ile ma sal?

_Garret_Reza_

Palant z ciebie, już ci to chyba kiedyś mówiłem.

Dzida_86

"Ona ma inne poczucie humoru od mojego, muszę mu ubliżyć!".

Jeśli masz więcej niż roczek, wstydź się takiego zachowania. Jest naprawdę dziecinne.

jhnX

Dla mnie jest oczywiste, że oto pojawił się znaczący talent.
Po pierwsze - Moon generalnie zrobił na mnie doskonałe wrażenie (choć przyznaję, żę lubię kino tego typu a nieczęsto mam okazję coś przyzwoitego obejrzeć) a biorąc pod uwagę, że to debiut to czapki z głów.

Po drugie: na (brytyjskim) DVD jest w dodatkach jego pólgodzinny film chyba z 2000 roku "Whistle" - jeśli to jest (jak rozumiem) jego pierwsza wycieczka w stronę fabuły to moje poważanie jest pełne - Whistle to przewrotna, bardzo sprawnie opowiedziana historyjka z pogranicza psychologii i science-fiction. A to wszystko za jakieś śmieszne wręcz pieniądze. Polecam.

fatfreddiescat

Moon jest niesamowity ,co za debiut na dużym ekranie

jhnX

Dobry reżyser, do tatusia podobny. :-)

jhnX

Świetny reżyser, moim zdaniem. Ma wspaniały dryg fo psychodram. Chociaż "Moon" i "Source code" były całkowicie różne, bo ten drugi był raczej hollywoodzki, to wyczuwałam te same problemy emocjonalne głównego bohatera - niezwykłe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones