Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 783 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Zaskoczył mnie swoim wyglądem w niedawnym wywiadzie u Jimmiego Kimmela. Strasznie się Edward postarzał... Ciekawe czy to taka jego uroda, czy choruje? Link do wywiadu:

http://www.youtube.com/watch?v=hC9imBsztA8&list=UUa6vGFO9ty8v5KZJXQxdhaw&index=6 &feature=plcp

użytkownik usunięty
davideck

no trudno. takie życie. wiezcznie młody też nie będzie. ja się cieszę, że nie robi nic z twarzą tylko starzeje się z godnością.

zgadzam się - starzenie się wraz z zegarem biologicznym czyni człowieka godnym. Myślę jednak, że moje zdziwienie wyglądem Edwarda wynika z tego, że przez dłuższy okres nie widziałem go w filmach aż do tego momentu. Mimo wszystko życzę mu dalszych sukcesów, bo jest niezwykle sympatyczny i skromny, co da się zauważyć w wywiadzie.

użytkownik usunięty
davideck

ja ostatnio w filmie widziałam go z 2006 roku. mam nadzieję, że Moonrise Kingdom będzie odskocznią w jego karierze. ostatnie lata miał chyba średnio udane. po 2006 już raczej nic ciekawego na koncie ma

davideck

E tam, bez przesady, wcale nie wyglada źle, ani siwy, ani pomarszczony, o co wam chodzi? Staro wyglada na zdjeciach i w zwiastunach Bourne Legacy, bo ma tam siwe włosy, ale to chyba na potrzeby filmu tylko. W tym wywiadzie akurat wyglada ok.

davideck

Nie jest tak źle. Jak na 42 lata (niestety), wygląda bardzo dobrze. Ani siwy, ani nic. Myślę, że jest po prostu zmęczony. I tak jest najlepszy! Zgadzacie się ze mną?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones