Elizabeth BanksII

Elizabeth Maresal Mitchell

7,8
29 526 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Banks

Dziewczyna dobiła 40stki a urodą, wdziękiem i ciałem zamiata wszystkie 20 razem wzięte, chętnie bym miał taką żonkę :)

użytkownik usunięty
black_bastard

Popieram : KOSA

black_bastard

Już 46,i nic się nie zmieniło ;3

Ajgorm000nster

https://www.instagram.com/p/CKO1tR9FQ-s/

47???? Niemożliwe...

arcmarek

Typowi faceci. Ten link z instagrama to jest taki filtr, ze odmładza. Ostatnio z mojej babci zrobiłam dziecko w filtrze. Większość lasek, aktorek, celebrytek itd. Ma mozna powiedzieć oszukane zdj a wy łykacie jak pelikany. Po 2 jeśli młodziej wygląda, chodzi mi o twarz, ma na pewno kupę kasy... Kosmetyki, salony piękności itd.
Pisze to nie z zazdrości, tylko jak to naprawdę wszystko wygląda.
Madonna np wygląda teraz młodziej niż 20 lat temu... Jak to możliwe :D

użytkownik usunięty
ElenaSvarowska

Co ty masz, kompleksy jakieś, zazdrościsz? Że tyle jadu się z twoich ust wylewa. Kij z tyłka sobie wyciągnij, może pomoże.

black_bastard

Cóż więcej można napisać ? 200 % racji :))) kobietka może mieć każdego i tyle w temacie

johnmclane

Aaa i nie piszcie, że może mieć każdego... Owszem była ladna. Np w latach 90 i później Brad Pitt najprzystojniejszy facet na świecie... Hahah, śmiechu warte. Nie jeden polak jest przystojniejszy od takiego Brad Pitta czy w dzisiejszych czasach od Roberta pattinson.. Widzę to w galerii handlowej, na ulicy czy choćby w korku na ulicy...

ElenaSvarowska

Wiadomo, że są mężczyźni przystojniejsi od Pitta czy Pattinsona albo kobiety piękniejsze od Banks ale jest tu jeden szczególik. Ci wyżej są znani i w świecie filmu uchodzą za nad wyraz urodziwych aktorów. O zwykłych przechodniach na ulicy się nie mówi, bo nie są znani na cały świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones