Ellen DeGeneres

Ellen Lee DeGeneres

8,2
518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen DeGeneres

Ellen rok w rok prowadziła galę bo dzięki niej 4 godziny transmisji leci jak z bicza strzelił.Ona jest
genialna.

maciekb80

dokladnie, byla genialna

kamad005

dla mnie najlepsza prowadząca gale oscarową.

maciekb80

w sumie to tylko dla niej nie zaluję zarwanej nocy przed tv, przycmila tam wszystkie gwiazdy

kamad005

dokładnie. No i dzieki niej można było zobaczyc jaki dystans do siebie maja te największe gwiazdy . Bo i pizze zjedli bez krępacji .

maciekb80

Ona jest niesamowita. Potrafi ukazać te wszystkie znane osoby z innej lepszej strony

Ciri002

rzekłbym z tej prawdziwej strony. Nadętość dopisują im media a przeciez to sa normalni ludzie czasami bardziej normalni od tych "normalnych"

maciekb80

Zależy od gwiazdy :D Mam przykład z polskiej "gwiazdy" Michała Żebrowskiego, który przyszedł do przychodni nadęty i traktował wszystkich z góry -.-

aleera89

skąd taka informacja ?. Jesli można wiedzieć

maciekb80

bylam swiadkiem :D Moja kolezanka pracuje w prywatnej przychodni w Wwie, akurat tam byłam, przyszedł na szczepienie z rodziną.

maciekb80

Jestem jak najbardziej za. Jedna z nielicznych osób w showbiznesie, na widok której buzia sama się uśmiecha.

maciekb80

Ellen poprowadziła galę z niezwykłą lekkością oraz subtelnym, nienachalnym humorem. Nie było sztuczności, nadętości czy gburowatości jak w latach poprzednich. Co mi się w niej najbardziej podobało, to właśnie to ukazanie gwiazd od ludzkiej strony, bez nadmiernego ich ośmieszania czy wytykania ich przywar (taka aluzja do MacFarlane'a). Nadała ona temu normalny wyraz łącząc prestiż Oscarów z przyziemnością. A to jakaś słitfocia, a to jakaś pizza, a to coś o szkole etc. Ma ode mnie ogromnego plusa. Też bym się nie obraził, gdyby poprowadziła galę w przyszłym roku, aczkolwiek po akcji z Samsungiem raczej jest to mało prawdopodobne. A szkoda.

tomb2525

Jakiej akcji z samsungiem?

Ciri002

W Stanach wybuchła wielka afera bo ponoć Akademia w swojej gali zawarła "lokowanie produktu". Telefon którym posługiwała się cały czas Ellen był jakimś najnowszym modelem Samsunga. Firma za promocję wyłożyła na organizację Oscarów prawie 20 mln, a ta słit focia z Angeliną oraz resztą była niczym innym jak kolejnym krokiem mający rozpowszechnić telefon na rynku. Zdjęcie w tak szybkim tempie obiegło świat że Samsung zarobił sumę niemalże równorzędną z tą którą wyłożył na galę czyli 18 mln dolarów.

maciekb80

Zgadzam się.

maciekb80

Dawać mi Macfarlejna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones