Ellie Kemper

Elizabeth Claire Kemper

7,4
4 663 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellie Kemper

Jedenaście pełnometrażowych produkcji + obecność w dziewięciosezonowym serialu i zero
komentarzy na temat tego rudowłosego anioła? Czy tylko ja ją kocham?

Zloty_Deszcz

Polecam obejrzeć serial The Office - gra tam sekretarkę Erin (nie od początku, tylko od któregoś sezonu, ale nie powiem bo oglądam całość) Też fajnie tam wypadła ;)

Toshiroyuki

Gdzieś pod koniec 5. sezonu się pojawia.

Zloty_Deszcz

Nie jesteś sam :D genialnie zagrała w 21 Jump Street

batista1230

Zgadza się, ale scena z nią na napisach końcowych była już niesmaczna i zepsuła mi całe dobre wrażenie :/

Zloty_Deszcz

Ja dopiero teraz to zobaczyłem, przeważnie nie oglądam napisów a tu taka scena, przyznaje rację trochę to psuje obraz ale niema co się dziwić patrząc na gatunek filmu i widownie do której jest kierowany.

Zloty_Deszcz

seksowna ruda

Zloty_Deszcz

uwielbiam jej styl w Office. Nawet bardziej się w niej zauroczyłem niż Pam swojego czasu. W każdym bądź razie chciałbym mieć taką lub taką dziewczynę ;)

xavi1991

w Office była rzeczywiście przeurocza, ale z wiekiem buzia jej się zaokrągla i wygląda trochę na przygłupią :-) obejrzałem wczoraj specjalnie z jej powodu jeden odcinek Unbreakable Kimmy Schmidt i z bólem stwierdziłem, że jej urok przeminął :-(

yossarian84

Ale w "Biuro" jej śliczny uśmiech mógłby rozweselić nawet największego ponuraka ;)

Zloty_Deszcz

Strasznie późno zabrała się za granie, gdyby wystartowała z 10 lat wcześniej, to pewnie byłoby więcej fanów jej urody ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones