Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

niewątpliwie jest utalentowaną aktorką, to trzeba przyznać, ale nie wiem dlaczego bardzo mnie
irytuje jej wygląd, głos, sposób mówienia - poprostu cała ona :-/

eigna

Hm.... Wiesz mam tak podobnie z dużą liczbą aktorek, choć moim zdaniem Ellen jest bardzo delikatna i to ją lekko wyróżnia. Stoi na czerwonym dywanie uśmiechnięta, ale jakby chciała się lekko z niego "oderwać", wystarczy spojrzeć na to jak ustawia stopy + niski wzrost. Na wywiadach to samo - kilka razy się roześmieje, lecz często się stresuje i to po niej widać/słychać. Co do wyglądu - to typowa Kanadyjka a na dodatek bardzo młodo wygląda, jak na nastolatkę a nie kobietę. Głosu oraz akcentu nie zmieni, ale moim zdaniem była genialna w Beyond Two Souls - świetnie podłożyła dubbing Jodie. Dla mnie zawsze była mega zdolną i uroczą aktorką, choć lekko nieśmiałą. Jedynie, kiedy wyznała że jest homoseksualna była pewna siebie i nie kryła się z tym. Ale na wyznanie zbierała się i tak długo bo często miała jakąś partnerkę, nie partnera.
Pozdrawiam :)

Xunea

Z tego co wiem Ellen nie tylko brała udział w dubbingu BTS, ale także sesjach motion capture. Innymi słowy, po prostu zagrała w tej grze.

AlexAshtray

Racja, mój błąd :) Sorry, nwm. jak mogłam napisać tylko "dubbing" widząc Ellen i p. Dafoe w tych kostiumach na planie.
Pozdrawiam, dzięki za poprawę.

Xunea

Lol chyba tylko baby i dreszcze mają coś takiego ze ktoś ich drażni przez to jak wygląda lol

Grzybomir

Cóż mnie pani Page nie denerwuje niczym, ale rzeczywiście dziwna sprawa :) Nikt nie ma wpływu na to jak wygląda.

eigna

mam to samo. obejrzałam "Pułapkę" i uważam, że zepsuła cały film. Jest sztuczna, nienaturalna i przekombinowana.

ada6254

a w Incepcji tak beznadziejna, że cały film popsuła, masakra tak to jest jak się zostaje aktorką po upodobaniach seksualnych

eigna

ja po obejrzeniu 2 filmow z nią nie mam ochoty na żaden wiecej- jest odpychająca, męska i nieprzyjemna, taka jakas naburmuszona, nie rozumiem jej fenomenu i tylu uwielbiających, jak mozna uwielbiac tak antypatyczna osobę....

marianna_p

dokładnie, jest męska... w 'Zakochanych w Rzymie' przyjaciółka opisuje ją, jako osobę, za którą wszyscy faceci przepadają, zalotną i czarującą, a wyglądała tam jak mały chłopiec z damskim głosem... zero kobiecości

patrishjja

Ja też wyglądam jak mały chłopiec, w dodatku z niskim, zachrypniętym głosem, zero kobiecości - a faceci za mną szaleją...

Ar_wen

może to pedfile

Brehen

Nie sprawiają takiego wrażenia, ale może to tylko dobry kamuflaż, kto wie!

Ar_wen

chyba geje

patrishjja

To dlatego, że niedawno okazało się, że to osoba transpłciowa z męską osobowością.

jporuba

Ale w kieckach to sie latalo. Dobre hehe.

marianna_p

Wiesz może dlatego że jest lesbijką. I to pewnie tą z tych męskich więc się nie dziw że taka jest.

asiulka_12

A co ma wspólnego jej orientacja z tym jaka jest? Nie widzę związku. Ja raczej u facetów widzę różnice w przypadku gejów.

Jacob007_filmweb

To może ty. Nie wszyscy faceci geje są zniewieściali. Trochę ma bo przeważnie takie lesbijki o twardym charakterze takie są, mają takie podejście do życia itp. Zresztą to przede wszystkim zależy od charakteru a autorce wpisu przede mną po prostu nie podoba się raczej jej sposób bycia no i nie musi bo każdy ma prawo być takim jakim się czuje, i tak zachowywać. Ale już w filmie to ona powinna się dopasować a niestety ona w ogóle nie jest jakaś bardzo kobieca więc według mnie marianna_p ma wiele racji w swoim wpisie. Tak samo ciebie by pewnie odpychał aktor gej ubrany na różowo mówiący cienkim głosem także nie negujmy swoich wypowiedzi bo każdy ma prawo do swojego zdania i ja swoją opinię na ten temat już wyraziłam.

asiulka_12

No cóż ok. Ale ja i tak osobiście nie wierzę, że ona jest lesbijką. Tacy to lubią udawać i wzbudzać kontrowersje. Był np. taki zespół Tatu. One udawały lesbijki, bo im to się opłacało. Osoby takie jak Ellen po prostu są opłacane. Zauważ ile gazet rozpisywało się potem o jej homoseksualizmie. To wszystko wg mnie ma swój cel. Dzisiaj po prostu jak chcesz być znany szerzej publiczności to musisz zrobić coś kontrowersyjnego, coś o czym ludzie będą mówić. To oczywiste.

Jacob007_filmweb

No cóż możesz mieć rację ale jeśli chodzi o nią to ona prawdopodobnie jest lesbijką. Co do Tatu to gdy miałam z 11 lat myślałam że są lesbijkami ale jak już byłam starsza i zaczęłam pewnie rzeczy lepiej rozumieć to zrozumiałam że one są strasznie sztuczne i robią to pod publiczkę. Zero było uczucia w tym co robiły i widać że to tylko na pokaz. Co do ellen to nie wiem czy naprawdę jest ale ona raczej jest naprawdę. Następna aktorka którą obstawiam że jest to kristen stewart. Ona albo jest less albo biseksualna. A takie dziewczyny jak ellen przeważnie są lesbijkami. Naturalne, da się z z nimi pogadać o wszystkim taki typ chłopczycy. No ale takie przeważnie są lesbijami. Jak ona zagrała w juno to ja żadnej chemii między nią a tym kolegą nie wyczułam. Od po prostu dobrzy kuple i tyle. Ona ci się pewnie podoba dlatego myślisz że ona nie jest. Ale fakty są jakie są i trzeba to po prostu zaakceptować i tyle.

asiulka_12

To też prawda. Podoba mi się (nie mnie jednemu zresztą), ale to nie znaczy, że moje myślenie tutaj jest nieracjonalne. Zauważ, że dopiero po ujawnieniu swojego homoseksualizmu zaczynała się ubierać tak jak większość lesbijek i dawała ludziom o tym znać w całym swoim postępowaniu. Gdyby była naprawdę lesbijką były jakieś w niej cechy świadczące o tym. Oboje jej nie znamy, ale coś byśmy zauważyli. Wcześniej to raczej bym powiedział, że to raczej była nieśmiała kobieta, ale niekoniecznie lesbijka. A poza tym sądzę, że nie da się być w 100% homoseksualistą. Homoseksualiści też mają heteroseksualne upodobania. Większość jakich znam to po prostu ludzie, którzy nie odnaleźli się wcześniej w tych związkach. Dla mnie uciekanie się do homoseksualizmu jest złe, ale tak zawsze było i będzie.

Jacob007_filmweb

No wiesz ja od filmu Juno zaczęłam już ją podejrzewać o homoseksualizm ona jest po prostu za naturalna i widziałam że woli bardziej towarzystwo facetów od lasek a tak przeważnie mają lesbijki. I tak samo jest według mnie po drugiej stronie. Geje też zawsze mają więcej koleżanek od kolegów. Ale z czego tak wynika to nie mam pojęcia. A co do samego homoseksualizmu to ja mam trochę inne zdanie na ten temat jak twoje. Np elton jon był rzeczywiście żonaty chyba z 5 lat ok ale jak zdał sobie sprawę że naprawdę woli mężczyzn to wziął rozwód i żyje z tym swoim partnerem już z 17 lat chyba i nie ma kochanki w postaci kobiety więc ja mam trochę inne zdanie jak ty o homo. Ale ja podejrzewam że ty po prostu nie możesz zrozumieć jak facet czy kobieta może kochać tą samą płeć że to nienaturalne i niemoralne i po prostu nie do pomyślenia. I że jesteś hetero to ja to naprawdę jestem w stanie zrozumieć że ty nie rozumiesz homoseksualizmu i masz swoje własne poglądy na ten temat bo w sumie to każdy ma prawo je mieć. I trzeba to uszanować.

asiulka_12

Powiem tak toleruję homoseksualizm, ale żeby porzucić własną rodzinę dla homoseksualizmu to jest już frajerstwo, żeby nie powiedzieć gorzej. Masz rację nie mogę tego zrozumieć. Nie mogę zrozumieć jak można wyrządzić sobie taką krzywdę. A jakby w tym homoseksualizmie ktoś ostatecznie się nie odnalazł? Jak potem wróci do związków hetero? Która kobieta chciałby pójść do łóżka z facetem, który wcześniej uprawiał seks z innymi facetami? Dla mnie to nie jest nienormalne czyli, że choroba. Nie ma na to dowodów. Ostatnio widziałem Freeheld i ten film tylko mi potwierdził, że homoseksualiści także w tym kraju powinni mieć związki partnerskie, ale żadnych małżeństw. Zresztą kto dokładnie oglądał film ten wie, że te kobiety nie o to walczyły. Ten absurd to jest właśnie wymysł takich ludzi chorych na zbawienie świata, którzy potem mają z tego zapewne korzyści materialne. I to jest największe zło. Przez takich wg mnie cierpią normalniejsi, porządniejsi homoseksualiści. Mnie po prostu też przeraża co robią z nimi właśnie prawicowe środowiska. Po co ich prowokować? To właśnie dlatego takie dziś rzeczy się dzieją. Jeżeli to nawet jest nienormalne to ludzi trzeba nawracać, a nie dodatkowo upokarzać.

asiulka_12

I jeszcze jedno. Żebyś nie myślała, że ja jestem jakimś homofobem. Rozumiem to, co oni przeżywają. Sam od dawna walczyłem o tolerancję dla samego siebie. Tylko nie rozumiem ich wyboru. Bo zawsze znajdziesz kogoś kto cie zmotywuje do działania niezależnie od tego jak jest źle tylko trzeba być cierpliwym. I mam wrażenie dlatego, że w homoseksualizmie nie ma takiej miłości jak w heteroseksualizmie, bo nie wymaga takiej cierpliwości jak ta.

Jacob007_filmweb

No w 21 wieku uważam że to głupota żeby gej wiązał się z kobietą i robił jej nadzieję, według mnie żaden szanujący się gej nie powinien tego robić . Ale należy też pamiętać że w czasach
peerelu oni byli zmuszeni zawierać te małżeństwa także nie należy aż tak bardzo tego negować bo to nie do końca była ich wina tylko opinii publicznej i ludzkich obyczajów panujących w Polsce i niestety mówię to z żalem mało się od tego czasu w tych sprawach zmieniło. Mam nadzieję że niedługo się to zmieni i że nikt już nie będzie zmuszony się ukrywać i wszyscy będą żyli w szczęściu i zgodzie ze sobą czego im z całego serca życzę.

asiulka_12

Religia która dominuje w naszym kraju potępia zjawisko homoseksualizmu i traktuje je jako zło wcielone.

Taka kultura i to pewnie nigdy się nie zmieni.

ChubakaCieLubi

Może zmieni za góra 50 lat:)

asiulka_12

Boję się że jak zaleją nas muzułmanie to może być nawet gorzej bo tam zamiast wytykania palcem jest kara śmierci.

ChubakaCieLubi

No nie bądz aż takim pesymistom:) Jeśli chodzi o nasz kraj to szczerze wątpliwe jest żeby u nas było dużo muzułmanów bo nasz kraj nie jest za bogaty i nie ma u nas za dużego socjalu więc musieliby u nas ciężko zapracować na utrzymanie a oni nie lubią zazwyczaj pracować bo wolą dostawać za darmo także nie martw się na zapas. Po za tym nasz kraj nie jest przepraszam że to powiem ale to prawda tak głupi jak Francja żeby ich aż tylu przyjmować bo pożniej wiadomo że nie daliby sobie z nimi rady. Także nie martw się u nas ludzie są odważni więc jakby co pójdziemy wszyscy protestować pod sejm:) Ale według mnie nie będzie takiej potrzeby bo oni u nas i tak by nie chcieli zostać za mały social:) Żal mi Francji I Niemiec ale sami chcieli mieć to barachło więc niech nie strugają teraz durniów. Niech sobie teraz sami radzą skoro chcieli mieć taki kłopot na głowie:) I naprawdę nie musisz się teraz martwić nasz kraj sobie poradzi skoro poradziliśmy sobie na wojnie to i z tym damy sobie radę:)

asiulka_12

Francji może i żal ale Niemiec ani trochę historyczni rzeźnicy i współcześni obłudnicy. Niczym nie zasłużyli by żyć na takim socjalu nawet im w tych Niemczech pracować się nie chce, chodzące kartofle wyglądające jak przemieszczający się kawałek betonu.

Jak gwałcili kobiety w Koloni to woda w usta zakaz publikacji usówanie z youtuba,facebooka treści. No co to ma być!

I jeszcze taki tekst no w sumie lepiej nie zgłaszać bo to zgwałcił biedny uchodźca, normalny biały męzczyzna zostałby zlinczowany ale tamci żyją na specjalnych zasadach ich normy się nie tyczą.

Co kolwiek im się nie powie to rasizm.

ChubakaCieLubi

Ale jest tak jak już wcześniej wspomniałam. Chcieli ich w swoim kraju to niech teraz cierpią i się nie skarżą , bo to żałosne jest. No masz w sumie rację ten kraj wiele Polsce wyrządził krzywd. Bo wiesz jeśli chodzi o tych uchodzców to ich jest po prostu zbyt duża grupa i niemiecki naród się ich chyba boi żeby im kraju nie wsadzili w powietrze, jak ich do paki wsadzą:)

asiulka_12

Nie po prostu nie ma konsekwencji za czyny, zgwałcił to go wybatorzyć i w wsadzić ale nie do więzenia gdzie sobie odpoczywają ale w miejsce gdzie musieli by kamienia łupać bądź wykonywać ciężką pracę.

Dwa nie akceptujesz miejscowej kultury tam są drzwi nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

Trzy oni nie stanowią żadnej pożytecznej siły, skoro żyją tylko z zasiłków to nie przyczyniają się do poprawy sytuacji wręcz pogrążają ich jeszcze bardziej.

Cztery wszystkie ich ogranizacje są potwornie zakłamane, faministki spowodowały że wyrosło pokolenie mężczyzn pip którzy boją się ryzykować a uchodźcy sa wychowani w miejscu gdzie kobieta jest traktowana jako służąca w dodatku nie wachają się używać przemocy.

Tak niestety świat nie wygląda niedługo Europa może się przekonać że wróg stoi u samych bram, gdy niektóre kraje się zislamizują przestaną być tym czym są wystarczy że wprowadzą tam prawa szariatu.

Całej tej apokalipsie dowodzi Merkel, nie chce utworzyć Europejskich sił zbrojnych abyśmy mogli czuć się bezpiecznie, nie uszczelnia granic bo nie dba o to.

Większość tych pseudo uchodźców podarło swoje dokumenty by nie można było ich wydalić.

W Niemczech uchodźca zabił Polkę maczetą a we Francji dwie Polki zostały rozjechane cięzarówką w Nicei.

Dzieki Bogu żeśmy nie przyjeli tych uchodźców bo byłaby masakra. I to nie jest jakaś tam mowa nienawiści po prostu nie można tolerować kultury która w zamiarach ma zniszczenie gospodarza.

ChubakaCieLubi

No dokładnie i mam cichą nadzieję że Polska nigdy ich nie przyjmie i nasz kraj jako jedyny będzie wolny od arabów:) i przez to pokażemy innym nacjom że jednak można się postawić obcej kulturze i że to nie będzie złe a właściwe i własnie tak należy postępować z nimi, czyli żeby się im postawić i nie popadać w paranoję że jak oni będą coś sprzecznego z naszym prawem europejskim robić to wsadzić normalnie ich za karaty bezceremonialnie i do widzenia bez żadnych ustępstw bo właśnie tak należy z nimi postępować a nie inaczej :)

eigna

Jessica Lange jest utalentowana ale nie Page. Niskich lotów masz potrzeby na sztukę aktorską.

eigna

Jest dokładnie taka jak w filmach, irytująca, wkurzająca, ma się ochotę ją palnąć w dzban, w dodatku jest poprawna politycznie co pokazała ostatnio w wywiadach. Typowy liberał, u nas "lewak".
Skoro cech swojej osobowości nie potrafi ukryć w filmach to chyba nie do końca taka utalentowana jak myślisz.

...
No dobra jest kiepska, przypomina mi rolę Robina z "Batman i Robin" - ona jakby nie potrafi wyjść z roli osoby której masz ochotę przy***ić

skt84

kolejny ciekawy film potrafiła zje... w Incepcji to już powinno przejść do kanonu jakich pokrak nie zatrudniać

markin

W Incepcji była mega irytująca. No ale przecież to Nolan stworzył tę postać. Dziwne to trochę

skt84

Czyli według mnie cudowna i wspaniała super aktorka

michalmakula

Chyba bym się wstrzymał od ostatecznej oceny, na dzień dzisiejszy babka skręca za bardzo w lewo, więc nie wróżę jej mega sukcesu

skt84

Na dzień dzisiejszy jest chłopem, a jak sensacja opadnie, to coś nowego wymyśli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eigna

Jezus mnie też. Mam to samo zdanie, nie mogę znieść jej głosu. Psuje każdy film, bo nie da się na nią patrzeć. Po prostu tak mi działa na nerwy jej ton głosu, sposób mówienia, sam wygląd, sposób zachowania... grrrr

julialament

tez jej nie lubię strasznie, ale nie zmienia to faktu, że jest piękną kobieta (choć zadeklarowaną lesbijką) do tego wygląda wciąż jakby była 10 lat młodsza niż jest faktycznie, to taki w sumie nie istotny szczegół, za to istotny jest fakt, iż aktorką jest utalentowana i tego jednego odmówić jej nie można w żaden sposób. Czy psuje filmy, raczej podnosi ich wartość bo jej talent aktorski stoi na wysokim poziomie. Można kogoś nie lubić, ale bądźmy sprawiedliwi bo jej aktorstwu to nie można za wiele zarzucić...

Roland_Kirk_Rahsaan

Ja ją bardzo lubię i życzę sukcesów. Podnosi jakość i jest unikatowa.

Roland_Kirk_Rahsaan

Piekna kobieta? O w morde, co sie stalo z kanonami urody? Jest pokraczna, garbata, nie ma wcale biustu, wiecznie skwaszona, chodzi jak potwor Frankensteina. Nie ma uroku za grosz, glos ma jak pojany marynarz, dykcje zreszta tez. Jest koszmarna, antyteza kobiecosci. Wyglada za to na inteligentna. Aktorka jest fatalna, wszedzie taka sama.

semira1

podpisuję się pod tym. Jak takie coś w ogóle można nazwać kobietą. Zatrudniana tylko i wyłącznie ze względów seksualnych na potrzeby środowiska gejowskiego.

semira1

Twoja wypowiedz sie swietnie zestarzała .Antyteza kobiecości teraz juz oficjalnie :)

Danio31b

Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

eigna

co to znaczy zdolna, gdzie ta zdolność ? Toż to coś lepiej nawet nie oceniać.

markin

Zdajesz sobie sprawę że sam oceniasz tym wpisem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones