Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

niewątpliwie jest utalentowaną aktorką, to trzeba przyznać, ale nie wiem dlaczego bardzo mnie
irytuje jej wygląd, głos, sposób mówienia - poprostu cała ona :-/

eigna

Według mnie wspaniała kobieta cudowna aktorka czasem oglądam film specjalnie dla niej

michalmakula

A jednak on/ono

michalmakula

Źle to się zestarzało oj źle :D

eigna

Hahahahah, teraz już wiesz dlaczego !! Bo jest facetem !!! Hahahha :D Ja pieprze, co się odwala na tym świecie to nie do wiary !!

Zalfrei

zalosny jestes

Zalfrei

Szaleństwo ,szaleństwo i głupota

eigna

No jest drobnym chłopakiem. Może wolisz większych mężczyzn, bardziej "męskich".

eigna

ON

pablo1984zamosc

Weźmie sterydy to będzie HULK.

eigna

Może właśnie z powodu tej płci nie pasujacej do ciała, jest taka irytująca. Jak teraz na nią patrzę, to rzeczywiście taka jakaś chłopakowata była. Może to jest jej faktyczna rola? Ciekawe, czy teraz będzie bardziej kompatybilna z ciałem i przez to mniej irytująca/y? ;)

yamata

Wątpię żeby teraz ktoś chciał oglądać to dziwadło. Jak oglądam stare filmy z tym ono, to czuję niesmak.

dzenero

Mnie to akurat lata, może grać nawet koń, byle grał dobrze. tymczaem tu mieliśmy dość mierną początkujacą aktorkę i cóż, nie widać, by borykała się z nadmiarem ról... ;)

To jej prywatna decyzja i w sumie trudno, by ją mogła utaić. Ale jako aktor musi startować od nowa. Być może to też trochę taka strategiczna decyzja, zważywszy na aktualne wymagania oscarowych produkcji. Ale chyba niespecjalnie trafiona... ;)

eigna

teraz to facet to ON

Weronka90

nie , to wciąż kobieta .

Kuty_na_nogi

cóż zrobić świat zwariował wczoraj kobieta dziś facet

eigna

teraz ON

eigna

Teraz to facet

eigna

Czy wy nie wiecie,  że ona płeć zmieniła , że tak gadacie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones