Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Jej.. Nie powiedziałabym że ma na tyle talentu aby znaleźć się w pierwszej 100.
Poza niewątpliwą urodą za wiele nie prezentuje, jej gra jest sztywna i na jedno kopyto.

Przerażające -.-

carmelofsweets

Dopiero teraz zauwazyłam... mam wrażenie że to jaiiś błąd, albo niestety wszyscy oceniają wysoko "Gre o tron" i przez to ona ma wysoką ocenę...

carmelofsweets

I przyznaję rację. W "Grze o tron" gra dobrze, ale nie rewelacyjnie. Przeglądam TOP aktorki i patrzę, a Clarke tak wysoko. Zastanawiam się jak można oceniać aktorkę po jakiś 5-ciu rolach?! I to niezbyt wybitnych... Większość aktorek, które znajdują się pod nią, są o niebo lepsze.
Jest ładna to fakt i bardzo ją lubię, ale ... Brak słów. Po prostu - brak słów.

xxthatgirlxx

Ja oceniam jak kogoś polubie podoba się od mnie ma 10 nawet za jedną rolę :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
carmelofsweets

Już 22, pytam się za co, bo chyba nie za grę aktorską godną Oskara....

carmelofsweets

W większości oceniana jest jej sylwetka i piękna mordka oraz fakt pojawiania się w Gocie, który nie daje pola do popisu jej umiejętnościom aktorskim, w szczególności tym odpowiedzialnym za mimiczny wyraz.
A może po prostu taka jest jej wizja postaci? Poczekajmy aż fabuła się rozkręci i cudowna Dany zacznie szarpać nerwy nawet największym ulubieńcom.

carmelofsweets

Chyba nie bierzesz takich otwartych rankingów za jakikolwiek miernik jakościowy, po prostu gra w bardzo popularnym serialu jest ładna i jest wysoko. Dla mnie nie ma tu nic przerażającego.

carmelofsweets

Ma ładną buźkę, a to wystarczy.

carmelofsweets

O ja piernicze.... Jestem jej ogromną fanką, ale ona nie zasługuje na tak wysokie miejsce.... Nie zgadzam się z Twoją opinią, że gra na jedno kopyto, ale fakt faktem Emilia nie zasługuje na 22 miejsce :O Ona dopiero się rozwija, studiowała aktortwo robione pod teatr... Uwazam ze jako ładna, aspirujaca aktorka moglaby byc w okolo 80-120 miejscu :) Moim zdaniem ma potencjal (ostatnio ogladalam Spike Island z nią). Bardzo jej zycze by zasluzenie trafila na wysoka pozycje :) Powiedzmy sobie szczerze - oprocz wyjatkow (powiedzmy 15%) w aktorstwie bardzo się liczy buzia :P

rurzaa

Pierw ludzie oceniają ładną mordkę póżniej patrzą jak gra taka prawda

użytkownik usunięty
carmelofsweets

No już na 21 !! jacyś fani albo psychole

5 filmów fabularnych, zero nagród i 40 pozycja w rankingu?!?!? spreparowane!!!!

ana_ax

Co w tym takiego szokującego i przerażającego. Dziewczyna gra w obecnie jednym z najpopularniejszych seriali w naszym kraju, bardzo charakterystyczną i lubianą postać. Do tego jest bardzo ładna. Ainston jak grała w "Przyjaciołach" też była wysoko w rankingach, tak samo Kate z "Zaubionych". To ranking otwarty więc wszyscy mogą głosować. Ludzie ją lubią i to zapewniło jej wysoką pozycje. Dziwi mnie wasze oburzenie bowiem w historii kina takich przypadków było mnóstwo i rzadko takie pozycje odnosiły się do aktorstwa.
Popularność serialu spadnie to i spadnie jej pozycja.
PS : Zjecie mnie za to porównanie ale Monroe też nie była dobrą aktorką a mimo to ludzie ją kochali. Oczywiście popularność tej dziewczyny nijak ma się do Marilyn ale chciałem wam pokazać, że zwłaszcza w przypadku aktorek często to nie talent gra pierwsze skrzypce, tak było i będzie i taki urok kina :) To naprawdę nie jest przerażające, to tylko ranking użytkowników portalu filmowego, którzy polubili młodą, śliczną aktorkę, której trafiła się rewelacyjna rola.

carmelofsweets

Już 140 miejsce. Multikonciarze musieli się sporo napracować aby zesłać ją na tak niskie miejsce. No ale nie dziwne, ferie świąteczne = wolny czas od szkoły = zabawa przed komputerem. :)

dirt16

Już 180. Ciekawe co dalej bo ferie świąteczne już się skończyły. :)

carmelofsweets

strasznie wkurza mnie w wywiadach. obejrzyjcie przykładowy wywiad, w którym jest ona i rose leslie (ygritte). nie pozwala rose się odezwać! ;)
btf leslie jest świetna, ma klasę dziewczyna :)

ladyanna_filmweb

No widziałem, nie było wywiadu w którym Rose by się nie odezwała, ponadto nie pchała się do głosu, więc nie wiem o czym mówisz.

dirt16

https://www.youtube.com/watch?v=Uj2z1qnnKkM&feature=youtube_gdata_player

ladyanna_filmweb

Polecam:

http://www.spalaczbenzyny.pl/media/masc_na_bol_dupy.png

carmelofsweets

Jeśli jeszcze nie wiesz to wygląd aktorki to 90% jej wartości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones