Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Jak wyżej, ktoś wie czy jej usta są naturalne? Bo wyglądają jak by przesadzała z botoksem.

doman18

a czy twoje słowa są naturalne i szczere ? Bo wyglądasz jakbyś przesadzała z alkoholem.

HRA

Po pierwsze to jestem facetem.

Po drugie, nie zadałem tego pytania uszczypliwie. Sam bardzo lubię Emilię (pomimo tego że jej postaci w Grze o tron nie trawię). Podoba mi się też jako kobieta, tyle że nie cierpię pompowanych ust. Dlatego pytam z ciekawości, czy są naturalne. Jeżeli tak, no to ma u mnie rozgrzeszenie, jak nie no to pozostaje mi współczuć że tak piękna kobieta psuje swoją urodę.

Po trzecie nie napisałem nic o tobie a ty zaczynasz mnie bez powodu obrażać.

doman18

wiesz, naturalnie też można mieć ładne, pełne usta ;) moim zdaniem naturalne, bo nie wyglądają na botoks... wystarczy spojrzeć na usta Dody czy innej jakiejś gwiazdki, która miała botoks. Raczej tak naturalnie by nie wyglądały, nawet przy najlepszej pomocy chirurga... Poza tym nikt nigdy nie widziałam jej zdjęć, na których by miała inne usta, więc obstawiam, że po prostu urodziła się z pięknymi ustami :D

doman18

Botox nie służy do powiększania ust, a do wygładzania bruzd i zmarszczek. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones