Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Kogo widzielibyście w roli Danki oprócz tej pani?

MrFantastic

Charlize Theron? Chociaż... ona nie wygląda na niewinną, a Danka z początku była słodką niewiastą... Hmmm... Zastanówmy się. Amanda Seyfried? Też drobna, a ma krągłe bioderka i buzie aniołka.

* I jeszcze Magdę Mielcarz. Wg mnie pasowałaby

goodnight_fw

Charlize Theron? Ona ma 38 lat, a Daenerys jest młodziutka. Theron już bardziej na Cersei by pasowała.

dirt16

Racja....

dirt16

Theron by była nawet lepsza od Headey w tej roli. Lena gra świetnie, ale Cersei była opisana jako piękna kobieta, natomiast Lena z tym wiecznym gorzkim wyrazem twarzy jest dla mnie średnio atrakcyjnym widokiem.

Madoq

prawda, lecz Charlize jest tak znaną aktorką i postacią medialną, że wszędzie jej pełno - reklamy, filmy etc. W Grze o Tron właśnie liczy się charakter postaci z książki, nie osoba aktora przyćmiewająca te faktory. Jeśli chodzi o inną aktorkę w roli Daenerys - nie mam pojęcia!!

Madoq

Dla mnie Lena jest bezkonkurencyjna, a do tego niesamowicie piękna! Niekiedy nawet skupiam się na jej urodzie niż na grze aktorskiej ;)

MrFantastic

Mila Kunis.

MrFantastic

Emilie de Ravin (Claire z Lostów).

MrFantastic

Krystynę Feldman - niestety, nie żyje :(

MrFantastic

Ja bym widziała Natalie Portman. Tez ma młodzieńczy wygląd i sex appeal jednocześnie.

użytkownik usunięty
MrFantastic

Ja uważam że najpiękniejsza Deanarys byłaby Jessica Alba . W Fantastycznej czwórce 2 : narodzinach srebrnego surfera miała jasne włosy i wyglądała jak anioł. Według mnie nie dość ze, Jessica Alba to najpiękniejsza aktorka, to ma też twarz anioła i pomimo że; jestem kobietą uważam że, jest mega sexy


Ewentualnie jeszcze Diana Aaron byłaby myślę dobrym wyborem.

Jeśli zaś chodzi o Charlieze Theron to byłaby idealna Cersei.
Emila jest dobra Deanarys, ale nie dorównuje tej z książki, po prostu ładna jest i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones