Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

w serialu, kiedy ma blond włosy, ocena wskakuje na mocne 10/10. Po prostu nie można lepiej
wyglądać, niż ona w Grze o tron.

Tak to czasem bywa, że zmiana fryzury/koloru włosów mocno zmienia wygląd.
Jest naprawdę ładna w tych brązowych, które nosi na co dzień, ale w Grze o tron wchodzi na poziom
uroda perfect. W blond włosach jest jedną z najpiękniejszych kobiet jakie kiedykolwiek widziałem.
A w brązowych maks 8.
Dziwna sprawa. Tym bardziej dziwna, że normalnie wolę brunetki i szatynki, a blondynki tak sobie.

Poza tym świetna aktorka.

kendo777

mimo, że jestem kobietą zgadzam się z opinią o jej urodzie w jasnych włosach. Wprawdzie taki kolor w naturze nie występuje ale faktycznie ślicznie jej w bieli. W swoich naturalnych włosach nie jest taka delikatna.

claudic_2

Nie prawda :) Wystarczy, że włosy są bez melaniny co jest możliwe

fllaczek

Yhym, albinizm.

kendo777

zgadzam się z tobą w 100 procentach
http://25.media.tumblr.com/627e35fdd8fddab3cbcdc19aedec26dc/tumblr_mjvufefSuq1qb p7ebo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/2ea0c84e4a4c73721e8c11957a14af8f/tumblr_mjvufefSuq1qb p7ebo2_500.gif

a gdy się uśmiecha, to po prostu leżę :D

Arek_04

Jedna z najładniejszych aktorek jakie widziałem.

kendo777

Zgadzam się, nieziemsko wygląda w tym jasnym kolorku !!!!

kendo777

nie ma to jak oceniać aktora/aktorkę poprzez i tylko poprzez wygląd

sowensen

Nie oceniamy tylko. Ale założyłem temat o urodzie. Gdzie ktoś napisał, że oceniamy jej grę po urodzie? :)

kendo777

Dla mnie wygląda sztucznie - najbardziej sztuczna (wyglądem) "lala" w tym serialu.
Najfajniejsza jest ta ruda.

Mariusz_760301

Dokładnie. Pozdrowienia dla zagorzałego Dankofana Kendo;-)

kendo777

W stu procentach zgadzam się z tym co napisałeś.

kendo777

Oj nie, nie, nie. To chyba musi być jakaś męska fantazja te długie białe włosy, bo ona wygląda dużo lepiej w ciemnych. W ciemnych jest naprawdę piękna, a w tych jasnych nadal ładna oczywiście, ale te włosy robią coś dziwnego z jej wyglądem - ale może właśnie o to chodzi, nadają jej jakiś taki nienaturalny, dziecięcy wygląd i może to się mężczyznom podoba. Ale w ciemnych włosach jest dużo ładniejsza.

kendo777

Srebrne włosy dodają jej jeszcze więcej niewinności. I tak, wygląda w nich zjawiskowo, nieziemsko, ponieważ są one właśnie srebrne, a taki pigment włosów u człowieka nie istnieje. I ma piękny usmiech.
A odbiegając od urody, podoba mi się jej rozwój w tym serialu (i mam tutaj na myśli zarówno rozwój aktorski Emilii, jak i ogólny rozwój Deanerys).

kendo777

100% zgody!

Natomiast jej brwi to jest już jakieś osobne arcydzieło.
http://i.imgur.com/sUSCR.gif

kendo777

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
kendo777

Żadna blondynka nie przebije Kim Novak z "Vertigo". ;)

Te jędrne trójkątne piersi. Czaję o co cho. :D

kendo777

Zgadzam się w 100% . W grze o tron nie tylko za wygląd ją polubiłem ale za charakter .

kendo777

No i o to twórcom serialu chodziło, wszak to ma być najpiękniejsza kobieta na świecie (konkretnie - w świecie Gry o Tron). Też się nią zachwycam :)

Sol

W jej temacie w roznych tematach jest wiele krytyki ale jak dla to w wiekszosci kompleksy-kobiet bo sie podoba facetom lub facetow bo siega powoli ale skutecznie po wladze,dla mnie jej uroda jest niewatpliwa zwlaszcza za te srebrne wlosy,sam je mam od 20 roku zycia :) brwi to element urody na ktory glownie patrze,dlugosc,gestosc i jak sie ukladaja ale to co najbardziej mnie w niej uzeklo to glos w odcinku 3/04 gdzie krzyczala do nieskalanych,lekko chropowaty ale pewny i donosny :)

kendo777

W tym serialu wygląda naprawdę dobrze, mimo że jest małym kurduplem, nie wyćwiczona, z dużą pupą i grubymi udami :] swoją drogą w spike Island wygląda fatalnie/naturalnie, więc tutaj pokazana jest podstawowa prawda : faceci w większości 99,99% to kołki którzy nie wiedzą że z każdego paszczaka można charakteryzacją, makijażem, kolorem włosów, brwi zrobić świetną laskę :) Ale taki jest już ten świat wspaniały... a faceci jak zwykle sapią do obrazka :]

użytkownik usunięty
naomi_nomi

"nie wyćwiczona, z dużą pupą i grubymi udami "
Wygląda właśnie tak jak kobieta wyglądać powinna. Anorektyczne gidyje to parodia kobiecości. ;)

jest zasadnicza różnica pomiędzy jędrnym wysportowanym ciałem, a anorektycznym, tak samo między wysportowanym, a rozlazłym jakie ma emilia :] i aby nie było uważam że w serialu wygląda naprawdę ciekawie.

naomi_nomi

rozlazle to jedno,wysportowane to drugie i pelna racja tylko wskaz nam biednym facetom no moze nie wszystkim bo mala czesc uwielbia wieszaki gdzie Emili jest rozlazla?jestem z tych co lubi jedrne cialo,ani za wiele ani za malo akurat tyle ile trzeba

Morden74

Jak mnie zawsze bawi te pisanie frazesów o kompleksach i zazdrości, kiedy ktoś ma odmienne zdanie xd

Annkus

Eh, to miała być oczywiście odpowiedź na Twoją wypowiedź, która znajduje się nieco wyżej

kendo777

Wspólczucia. Nie znoszę brunet i szatynek. Jak mozna wolec kogos co wyglada jakby główno mu spływało po wlosach?
;) Za jasnymi tlenionymi blondi tez nie przepadam,ale brunety to masakra. Smętne ,nudne ,nijakie i banalne .I jeszcze 40 kilo tampety na gebie. Pięknosci nad pięknosciami

snickers2013

Jezu, gówno ,nie główno --pozna noc ,sorry

snickers2013

Wybacz za zbytnią dosadność, ale - gówno to trzeba mieć w głowie, żeby mieć takie skojarzenia. ;)

kendo777

Od kiedy daje się ocenę za ryj i dupę w serwisie o filmach? Nie wiem czy ktoś jeszcze by zjebał tak jedną z głównych postaci, która stała się nudna i irytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones