Emilia Clarke

Emilia Isabelle Euphemia Rose Clarke

8,1
38 161 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Clarke

Zawsze mnie takie tematy irytowały, ALE dlaczego aktorka, która zagrała w jednym serialu
oraz w jednym filmie którym miał premierę i został oceniony na 2,5 jest na 36 pozycji?

Jedna bardzo dobra rola o niczym nie świadczy. Nie przeczę, że ma potencjał. Nie zasługuje
jednak na tak wysoką pozycję.

emmilly

Zgadzam się w 100%. Aktorka jak na razie jednej roli nie zasługuje na to by być wyżej w rankingu niż Nicole Kidman czy Eva Green. Bardzo podoba mi się w Grze o tron ale to przesada.

emmilly

Masz rację, i to dotyczy w zasadzie każdego młodego aktora i aktorki, którzy wyróżniają się urodą. Dlatego ja postanowilem sobie, że nie oceniam ludzi filmu - tylko filmy. W przypadku ocen osób za bardzo do głosu dochodzi... no wlaśnie subiektywny gust, a także popyt na danego aktora. Emilia jest przepiękna, i za to głównie zgarnia oceny. proponuje po prostu nei przejmowac się tak rankingiem osób.

emmilly

Znaczący wpływ na miejsce w rankingu ma w jej przypadku GoT. Wielu ludzi nie ocenia aktora, a serial. Trzeba przyznać, że produkcja jest nieprzeciętna, a wielu ocenia ogólnikowo. "Zagrała w świetnym serialu, lubię go, to chyba powód by wystawić jej dobrą notę".

emmilly

Chyba jednak algorytm jest źle rozpisany. Przy tak małej ilości głosujących, ocena nie powinna mieć aż tak dużej wagi.

emmilly

Chętnie zobaczę jak sobie radzi w czterech(!) filmach które niedługo się ukażą. Jeśli okaże się, że jest dobra, nic złego się nie dzieje, a jeśli położy role, to - nie martw sie - na pewno spadnie prędzej czy później. Oby jednak I opcja się spełniła.................

msgamgee

Aaaa i jeszcze: nie sądź jej po jakimś głupawym filmie z dinozaurami, bo ona wtedy jeszcze była w szkole, pewnie chwytała sie wszystkiego żeby dośw zdobyć

msgamgee

Osobiście nie oddałam żadnej oceny. W Polsce można zobaczyć jeden film z jej udziałem i dwa seriale. Moim zdaniem nierealnym jest wystawienie jej jakiejkolwiek oceny

emmilly

Pewnie masz rację, ale wolę jej przypadek niż większości nierozgarniętych w żadnym kierunku osóbek lądujących na wysokich miejscach rankingu, choć prawde mówiąc od kilku lat nawet na niego nie zerknęłam, bardziej dowiaduję się o takich "skandalach" wchodząc na poszczególne filmy>>obsadę

emmilly

Podobnie z filmami, których jeszcze nikt nie widział a już górują w rankingach. Ludzie chyba często oceniają swoje wyobrażenie o kimś albo o czymś a ona akurat budzi sympatię. Jak wspomniał Pete narazie ma tych głosów niewiele więc możemy przymknąć oko.

emmilly

Racja, irytujące.

Ringoo

To panienka jak zwykle jest irytująca.

HRA

Nie aktorka irytująca, tylko to, że babka, która zagrała w jednym serialu jedną wyrazistą rolę jest w top 100.

Ringoo

Nie liczy się ilość, liczy się jakość.
Emilia jest teraz na topie. Popularność serialu spowodowała, że to jej chwila i jej czas. To normalne. Nie wiem czym tu się irytować.

HRA

Spoko, mi też bardzo podoba się jej rola, ale nie jest na tyle dobra by być w TOP 100. Dlatego nie ma co się sugerować rankingiem na fw bo trochę kuleje. Ją jeszcze bym przeżyła, ale jakieś pseudo aktorki z sitcomów to już przesada.

emmilly

może dlatego, że dzieciarnia głosuje entuzjastycznie (nie ma jeszcze dla nich oddzielnego filmwebu?) lub algorytm statystyk jest schrzaniony. aktorka z niej taka sobie, ale fajnie wygląda w scenach kiedy się rżnie

emmilly

glosuje sie wedle uznania i jesliby nawet to bylaby jej pierwsza rola to niezabronisz glosowac,moga byc aktorki i z 20-letnim stazem,niewiadomo jakie gwiazdy ale cenic ich wcale nie musze a nieinteresuja mnie recenje pseudokrytykow ktorzy chca oceniac film zanim normalny widz obejzy i sam oceni,ja jestem normalnym przecietnym widzem i sam oceniam,dla gra swietnie i wlasnie ta minimalistyczna mimika twarzy jest jej glownym atutem,urode opisalem gdzie indziej i tak jak jest tu opisana jej krytyka tak samo skwituje Wasze kompleksy nic wiecej...

emmilly

Zgadzam się. Ma mały dorobek aktorski, A jest już na 47 pozycji najlepszych aktorek. To niesprawiedliwe, w stosunku do tych artystek, bardziej utalentowanych, z większym dorobkiem, a znajdujących się niżej od niej

renia00014

mam troche lat na karku czyli i troche aktorek juz znam i naprawde nie wszystkie te gwiazdy filmowe lubie ani ich gra i zeby sie nierozpisywac wiecej,czasem jest potrzebny powiew swierzosci a taki dala Emilia w Grze o Tron ale nie tylko ona bo i w innych filmach,serialach inne aktorki i je bardziej wole od tych przereklamowanych i przeplacanych gwiazd

emmilly

Wszystkiemu winny jest algorytm wstępu do TOPu. Wchodzą do niego wszyscy aktorzy, którzy zebrali 1100 ocen. Na początku oceny wystawiają głównie fani danego aktora. Nic więc dziwnego, że są one wysokie. Większość "nowych" ląduje w okolicach 20 miejsca wywołując tym ataki zdezorientowanych fanów innych artystów. Po paru tygodniach wszystko się wyrównuje. Nowi pod lawiną ocen typu "1" spadają poza pierwszą setkę. Musisz wytrzymać jeszcze kilka tygodni, ale możesz mi wierzyć Emilia będzie spadać w rankingu.

velve

a niby dlaczego?bo te aktorki z top listy beda wiecznie uwielbiane?blad,jestem jednym z tych ktorzy te topki wola zastapic swierza krwia i nie musza byc one z top zarabiajacymi miliony,bo sa inne ktorymi chetnie zastapimi,a i spoko aktorow tez jest spora masa do zastapienia bo juz im sie przewraca w glowie ze niby sa niedozastapienia

emmilly

To kwestia urody. Czasami trudno powstrzymać się i trudno ocenić jakąś aktorkę ze względu na aktorskie umiejętności. Kiedy oglądając ją w jakimś filmie serialu ma się maślane oczy;). Ja osobiście powstrzymałem się od oceny ale oglądając grę o tron kibicuję jej najbardziej;). pozdrawiam-chociaż w przeszłości na sto tysięcy procent zdarzało mi się ocenić jakąś aktorkę na podstawie urody. Jednakże to są jednostkowe przypadki i wiem, że ten ranking w ogóle do tego nie służy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones