Emilie de Ravin

7,5
5 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

czego wy od niej chcecie?
fajna jest!
bardzo ją lubie... szczególnie w Loście.

ola280

Ja w Zagubionych lubię ją średnio...
O wiele bardziej podobała mi się w Roswell! :)

elfka77

Ona jest śliczna :D w roswell grała fajnie w loście też, wzgórza mają oczy też ujdzie ogólnie lubię tą aktorkę :D

lilly405

ja też lubię tą aktorkę, podobała mi się we wszystkich filmach w których ją widziałam

AniaJuliana

I ja także ją bardzo lubię, szczególnie za rolę Claire :) Niestey widziałam ją tylkow Lost i Roswell, Wzgórza mają oczy nie obejrzę, gdyż nie lubię tego typu filmów, ale jeśli będę miała okazje to zobaczę inne filmy, w których gra. I zgadzam się, że jest śliczna :)

elfka77

mi mniej w Roswell (tam wolałem Liz:D) ,w Hills Have Eyes odkryłem że mi się podoba,w Loscie też fajnie grała ;)

undeclared

ona jest piękna brawo dla reżyserów za wybór tak pięknej aktorki

użytkownik usunięty
Ziena93

właśnie obejrzałam wzgórza mają oczy moment gwałtu jest okropny. Dobrze sobie poradziła. Ja ją lubię, ale jak grała Tess to miałam mieszane uczucia z jednej strony ją lubiłam (nawet jej mi się szkoda zrobiło) ale jak zabiła Aleksa to jej znienawidziłam.

ola280

Ja Emilie bardzo lubię. W "Roswell" zagrała całkiem dobrze, ale nie podobała mi się postać, którą odtwarzała. Spodobała mi się za to jej gra w filmie "W samo południe" ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones