Emilie de Ravin

7,5
5 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

Co ta aktorka klasy D robi w pierwszej dziesiątce najlepszych osób kina. I Jeszcze wyprzedza takie legendy jak: Louis de Funes, Sean Connery, Alfred Hitchcock, Tom Hanks, Humphrey Bogart, Stanley Kubrick, Morgan Freeman, Meryl Streep i wielu, wielu innych. Ale shit. kto na nią głosuje ?? Chyba te nastolatki, co twierdzą że Wzgórza mają oczy to arcydzieło. Szkoda gadać !! Mówimy nie, dzieciom neostrady. Od niej przecież, nawet Zakościelny jest lepszy !!

POZDRAWIAM !!!

zdrojek

Zgadzam sie!Connery ,Hanks,Hoffman sa od niej niewyobrazanie lepsi.A zobacz który jest Clooney.

talrash1993

Przecież ta pani, to zupełna pomyłka. Clooney też jest od niej napewno bardziej zasłużony. Wiesz gdybym miał wszystkich bardziej zasłużonych wymieniać to napewno z 200 by ich było. Przecież z 20 polskich aktorów osiągnęło więcej niż ona. To naprawdę skandal.

zdrojek

zgadzam się, zagrał raptem w dwóch serialach a jest w top 10 to skandal !!

Anda00

Ja ją bardzo lubię i dam jej 10 a wy co dajecie 1 to sami jesteście dziećmi neotrady skoro nie znacie jej dobrze i dajecie 1 ona wcale nie jest gorsza od innych.

radek999

Radek proszę cię, nie ośmieszaj się !! Jak ona po jednej czy dwóch rolach może być lepsza niż legendy kina mające po 50 ról (Z tego conajmniej 10 znakomitych). Proszę nie ośmieszaj się więcej. Myślisz, że Krzysztof Kieślowski, Stanley Kubrick znaczą mniej od tej babki. Przecież ja jej nawet nie znam. A to, że ty ją znasz bo obejrzałeś jeden serial z nią to nie znaczy że jest bardziej zasłużona dla kina od wyzej wymienionych. To tak jakby porównać w piłce nożnej Maradonę do Janczyka. Przecież ta "aktorka" jeszcze nic (kompletnie!) nie osiągnęła. To tyle!

POZDRAWIAM !!!

zdrojek

Ja takze nie rozumiem jak moze byc w pierwszej 10.... :/ Widac jest jakas moda na nia:/

zdrojek

Skoro jej nie znasz, to dlaczego ją oceniłeś na 1? Takie zachowanie jest jeszcze głupsze od wstawiania jej 10...

Crazy_3

Ponieważ twierdzę, że legendy kina powinny być przed nią, na wyższych miejscach. Przecież zawsze mogę zmienić ocenę. Jak zagra bardzo dobrze w jakimś filmie to ją może docenie. A narazie tylko scena gwałtu z "Wzgórza mają oczy" i wszyscy sie podniecają. Aha, znam ją z "Wzgórz (tych które widzą)" i za bardzo się nie wyróżniała, także nie wiem dlaczego taki szum na nią.

POZDRAWIAM !!!

zdrojek

Zagrała także w Zagubionych świetną role i w Roswell.
A dla mnie osobiście najbardziej ośmieszają się ci, którzy przyznaja 1 nie znając aktorów, tylko po to aby ci spadli z listy.

zdrojek

Nie chodzi mi tu o jej talent(bo ona go nie ma), tylko o podejście typu "nie znam jej, ale ma słabą fimografię, pojawiła się w TOP10 więc wstawiam jej 1". Jest to strasznie głupie i można je porównać do zachowania nauczycieli, którzy wstawiali by uczniowi, sugerując się jedynie jego wyglądem i opinia innych, jedynki, bez sprawdzania nawet jego prac. Lepiej już się powstrzymać od głosu. Jeśli ją w jakimś filmie widziałeś to luz - Twoje zdanie. Ja jej wystawiłem 2, też mnie nigdzie nie urzekła grą, jednak na jedynkę trzeba naprawdę sobie zasłużyć. :]

Crazy_3

Ona nie ma talentu!! Jest beznadziejna! A tak w ogóle wyprzedza osoby,które są lepszymi aktorami/aktorkami i mają więcej ról na kontach. A ona?? Zagrała raptem w nudnym "Lost" oraz w komedii "Wzgórza mają oczy"(i to beznadziejnie). Czy to wystarcza na 100?? Nie!! 1/10

jacekwielgosz

Nie chciałem się powtarzać ale dla mnie Twoja wypowiedż i ocena jest przejawem idiotyzmu.
Gdy miała mniej niż 1000 głosów nie dałeś jej 1 a dopiero teraz dlaczego bo ktoś inny uważa że ma talent i ma dobrą średnią.
Następnym razem zastanów się gdy będziesz oceniał kogoś.

radek999

radek999 twoja ocena 10 dla niej to troche przesada .Oni maja racje ze zagrala ledwie w LOST i Wzgorza maja oczy i juz ma 10 bezsens

Onyxx

Mają racje stawiając 1 choćjej nie znają???????

A poza tym oceniam to jak gra w LOST a nie to w ilu filmach grała, chyba na tej liście ocenia się grę a nie ilość filmów.

radek999

Na tej stronie ocenia się poziom aktorski, ale również wkład w rozwój światowej kinematografii! A w tym drugim ona w ogóle nic nie znaczy. I nie zarzucajcie mi, że jej nie znam, bo widziałem "Wzgórza (wiesz które widzą)" i ona jest tam beznadziejna! Koniec. GoodBye Lenin!

POZDRAWIAM !!!

zdrojek

A oceniłeś ją od razu po obejrzeniu tego filmu czy pózniej

radek999

Jakieś pół roku temu obejrzałem "Wzgórza ..." i film mówiąc krótko nie zachwycił mnie. Niedawno wszedłem obejrzeć co się zmieniło w TOP 100 ludzi kina. I patrzę, a tu jakaś serialowa aktorka klasy D, jest na 7 czy tam którymś z pierwszych miejsc, wyprzedzając legendy kina. Więc spojrzałem za co ta panienka zasłużyła sobie na tak wysokie miejsce. Czytam i widzę, że zagrała w Lostach. Acha! Wszyscy fanatycy Zagubionych zagłosowali na 10. Czytalem w górę i zobaczyłem te głupie "Wzgórza ...". Mówię sobie. Acha - wszyscy nastolatkowie zachwyceni tym durnym filmem zagłosowali conajmniej na 8. Ale nie wiedziałem jaką postać grała (taka była słaba w tym filmie że niepamiętałem). Spojrzałem na forum. Oczywiście!! To była ta dziewczyna gwałcona w przyczepie. I wtedy zrozumiałem że muszę zagłosować na 1, ponieważ za tą rolę należy jej się 1.

POZDRAWIAM !!!

radek999

Ta rola w "Loście"... Taaa... Super sprawa. Na prawdę - wykazała się. Wykazała się bardziej niż Meryl Streep w 20 swoich filmach, na pewno.

Cholera, jakaś nieutalentowana (wiem co mówię) panienka ma byc twoim zdaniem wyzej niż wspaniałe Streep, Pfeiffer, czy Keaton? Poza tym, uważam, ze żeby dać aktorowi 10 trzeba znać wiecej niż jedna, dwie, a nawet trzy role. Bo moze się okazać, że w każdej gra tak samo, niezaleznie od scenariusza.

szuwarcia

To czemu ci wspaniali aktorzy nie są w pierwszej trójce tam są najlepsi.
Czy ty w ogóle wiesz kto ma talent a ko nie?

zdrojek

"Zasłużyła se na 1 bo jest na wysokim miejscu"

Takie coś jest na filmwebie znane... Nie mówie że na wysoką ocene ta pani zasługuje,bo aktorką jest nienajlepszą,ale wstawianie jej 1 za jej miejsce w top 100 jak i wielu innym żeby tylko spadli bo wielu dużo lepszych jest niżej jest poprostu śmieszne...

zdrojek

Dla mnie Lost jest arcydziełem (po twojej odpowiedzi Zdrojek widzę, że nie tego serialu, top1 na liście seriali wszechczasów), a Claire, w którą wciela się Emilie jest jedną z moich ulubionych postaci, więc nie widzę powodu, zeby nie dać 10.
Widać że "znasz się" na filmie jeśli dałeś 1 również dla Naveena Andrewsa, który za swoją rolę w "Lost" był nominowany do Złotego Globu oraz Emmy...

Mr__Serducho

Nie lubie tej aktorki jest poprostu mloda i nie wiele osiagnela. Dzieki temu serialowi Lost ma nawet nawet slawe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones