Emilie de Ravin

7,5
5 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

................................................................................ ...................................................... piękny film.

weronika19

Boże, a nie chciałaś przypadkiem napisać "1/10"? Jeśli ona w tym filmie zasługuje wg Ciebie na 10 (arcydzieło!), to nie wiem na co zasługuje np taki Al Pacino w "Scarface". Chociaż Ty pewnie nie wiesz co to w ogóle za film. Strzelam że "Zmierzch to pewnie też wg Ciebie arcydzieło jak ja pierdole. Gust filmowy większości ludzi w tym kraju to żenua. Niestety, takie mamy czasy.

R9onaldo

jak dla mnie film zajebisty i ona tez dobrze grała, tak jak w lost...

bella3

Popieram Belle-Remember Me był dla mnie zarówno smutny i melancholijny jak i piekny,ponieważ pokazywał nam,że nawet w obliczu najgorszej tragedii człowiek jest w stanie dżwignąc sie z powrotem na nogi.
I jakoś sobie wszystko poukłac.
Lecz niestety akurat w tym filmie gdy wreszcie do tego dochodzi,nasz glówny bohater umiera na skutek straszliwego ataku terrorystycznego o którym coraz mniej ludzi pamieta.

Persefona7

A wiesz może co to znaczy spoiler? Bo właśnie zdradziłaś mi zakończenie filmu, który chciałam obejrzeć. Następnym razem napisz, że spoiler jak zdradzasz zakończenie albo jakieś inne ważne wydarzenia z filmu, bo teraz to mi się już tak dobrze oglądać "Remember me" nie będzie, a szkoda. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones