Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,1
3 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

Im więcej odcinków w filmie tym ona lepiej gra, są scenki które mnie bawią i takie które smucą.
Ostatnio odcinek w tv, gdy zaczęła płakać to było takie, takie romantyczne jak jej dał tego prosiaczka.
Moim zdaniem powinni być już razem w 2 serii, bo tak to trzyma nas cały czas w niepewności z jednej strony dobrze, ale z drugiej nie.
Jak zobaczyłam ten serial pierwszy raz, pierwszy odcinek od razu sobie powiedziałam to będzie HIT.
Przez ten serial teraz chcę zostać antropologiem, kręci mnie badanie kości itp. Emily jest aktorką, ale to jak gra w Kości z Davidem mnie zainteresowało.

Pozdrawiam.

umc__

Zgodzę się z Tobą w 100%. z każdym odcinkiem Emily jest coraz lepsza. Rozwija się. To się nazywa TALENT:)

Chyba coś jest w tym, ze wiele ludzi dzięki postaci Brennan zaczyna się interesować antropologią. Też mam momenty że naprawdę mnie to interesuje. Tylko że ja już wybrałam inną drogę. Podobna do drogi Emily:) tylko związaną z teatrem i było to zanim zaczęłam oglądać "Bones". Ale interesować zawsze się można:)
PZDR.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones