Emily Deschanel

Emily Erin Deschanel

8,0
3 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emily Deschanel

okropna aktorka

użytkownik usunięty

straszna, nadaje się do horrorów!!!jest ikropna!!!

Ona i okropna? Ona jest piękna i po za tym świetnie gra. Ma inną urodę taką typową do lat 30. Uważam że nie zbyt jest doceniona w Hollywood, chodź jest młoda i mam nadzieje że sie to zmieni.

Danielleweed

tez uwazam ze jest swietna...ogladam dopiero 1 sezon...i umieram z ciekawosci...bedzie z boothem czy nie??

cześć! przyznaję,że na początku mnie też nie zachwyciła, ale później stwierdziłam, że jest niezła, zgrabna, ale nie patyk, ma oryginalny kolor oczu i niesamowicie miły uśmiech, szczególnie na zdjęciach z Davidem B. ;)) poza tym kiedy ma włosy upięte do góry, widać, że ma lekko odstające uszy i trochę kojarzy mi się z elfem/elficą :))

Moim zdaniem Emily Deschanel jest świetną aktorką i jest bardzo ładna i myśle że ta krytyka jest nie na miejscu. Pokaż swoje zdjęcie zobaczymy czy Ty jesteś taka piękna. Popatrz na siebie zamiast kogoś skrytykujesz. Jak znam życie zobaczyłaś ją raz i piszesz po prostu bzdety. Nie można kogoś krytykować spoglądając jedynie na jego zdjęcie.
Dałaś sobie zdjęcie smerfa i uwarzasz się za miss świata. Jest świetną aktorką i naprawdę super gra swoją rolę i uwierz że wiele aktorek chciało by mieć taki talemn jak Emily. Jeśli nia znasz się na tym po prostu czasem policz do 10 i nie pisz czegoś co mogło by komuś sprawić przykrość. Dobrze że Emily nie zna polskiego i nie może przeczytać tego, bo naprawdę było by jej przyjemnie.

bo naprawdę nie było by jej przyjemnie!!!!!!!!!

Nieprawda! Uważam, że Emily może nie jest największą pięknością, ale to nie znaczy że jest okropna. Jest dobrą aktorką!
Mam pytanie...widziałaś choć jeden film z nią? Bo bardzo nie lubię ludzi którzy oceniają tylko po wyglądzie lub gdy przełączają po kanałach i trafią na fragment filmu, mówią: Okropna!! a potem wypisują różne rzeczy tak naprawdę nie mając pojęcia co robią, bo 3 sekundy widzenia kogoś na ekranie raczej nie wróżą zbyt obiektywnej opinii.
:)

eSKa

Totalnie zgadzam sie z założycielem tematu.
Do horrorów a nie bonesów xD

so_seductive

ona jest jedną z najlepszych aktorek!! kto myśli inaczej hmm... no cóż po prostu się nie zna i uwielbia gwiazdki pokroju Rihanna Avril Doda itp. ja ich nie szanuje ale prawdziwe Aktorki przez duże A(takie jak Emily) są genialne już nie mogę się doczekać nowych odcinków kości(choć oglądam dopiero 1 serię:(. nie wiecie kiedy będą na TV4?

milor

nevrolka... dobrze powiedziane :)
Odcinki na TV4? Pojęcia nie mam. Ja na szczęście korzystam z błogosławieństwa internetu :)

milor

Najpierw były na TV4 - 2 sezony ;)Oglądałam to wiem, teraz oglądam 3 sezon ha ha uwielbiam ten serial

a moim zdaniem ona jest naprawde ladna. moze ma troszke odstajace uszy ale to nie przeszkadza a po za tym jest swietna aktorka

wikusia

Emily moze do pieknosci nie nalezy ale jest przyjemnie na nia popatrzec z reszta nie wiele jest pieknosci jest jaka jest nie straszy wygladem a to czy komu sie podoba czy nie to juz to kwestia gustu.

przyznam się szczerze, ze podczas oglądania 1 sezonu Bonsów wydawała mi się nie atrakcyjna,ale z czasem zmieniłam zdanie, zwłaszcza po obejrzeniu odcinka z las vegas, wyglądała tam po prostu olśniewająco...
zresztą wiadomo, że liczy się osobowość!!!do roli Brennan nie pasowałaby"cytata "blondyna z Słonecznego patrolu.
nie wiem czy pamiętacie te wszystkie blondyny Bootha: tess, rebeke...czy one wyglądały interesująco??

maria_mandel

Dokładnie- myslę ze ona świetnie pasuje do tej roli, a jeżeli komus sie to nie podoba, to niech po prostu nie ogląda i tyle.....

marlen_3

Emily ,ma coś w soie coś co jej dodaje uroku i jest sobą, orginalna i fajna aktorka.
Inne lalunie piękności sa puste a ona umi się odnaleść w każdej sytuacij jak ją ktoś zaczepi na ulicy i w serialu wszędzie .

umc__

no i świetnie pasuję do Bootha:D razem tworzą świetny duet:D

milor

Emily jest świetną aktorką, jest piękna i prawdziwa, a nie taka sztuczna laleczka jak Doda i Rihana. Widziałaś ją na zdjęciu i piszesz istne bzdury. To nie mieści się w głowie, żeby coś takiego napisać o jednej z najlepszych aktorek. Ja też nie lubię niektórych aktorek lub piosenkarek, ale nie piszę, że są okropne i nadają się do horrorów. Zostawiam to tylko dla siebie. Rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie powinno wyrażać się go w ten sposób aby robić innym przykrość. Powinnaś się naprzód zastanowić czy nie sprawisz komuś przykrości, a dopiero później napisać coś takiego. Lecz na pewno naprzód napisałaś to, a później pomyślałaś.

Emily jest bardzo ładna a poza tym jest świetną aktorką i dardzo pasuje do roli dr BRENNAN po prostu miodzio!

Emily jest wspaniałą aktorką i świetnie nadaje się do Bones! Nie wyobrażam sobie, aby ktoś inny lepiej zagrał rolę Brennan. Najbardziej podoba mi się w niej to, że jest naturalnie piękna, a nie ma na sobie tapety grubości pięć cm, jak niektóre "gwiazdy". I uważam, że nie jest wystarczająco doceniana przez producentów, bo osoba taka jak ona, mogłaby grać w najlepszych produkcjach!

ania_146

Jest moją jedną z ulubionych aktorek.
Ma talent, i jest super.

Nie jest okropnaaaaaaaaaaa jest super widze że ktoś się niestety nie zna na aktorach, w serialu kości jest najlepsza. mMoże ty się nadajesz do horrorów ale nie ona :-)))

justys77

Zgadzam się z moją szanowną przedmówczynią... moim skromnym zdaniem Emily ma więcej uroku, wdzięku i urody niż niejedna z tych sztucznych 'wielkich gwiazdek'. Kocham serial BONES!!!
POZDRO;***

Wiecie co? Nie rozumiem was wszystkich. Smerfetka mówi o swoich odczuciach, a wy zaraz ze jest zwolenniczką Rihanny albo żeby nie oglądała jak się nie podoba. No bez przesady!!! Forum jest po to aby.... wyrażać swoje opinie. Emily ma nietypową, oryginalną urodę, niesamowity, lekko zachrypnięty głos, co jest, moim zdaniem, bardzo fajne. Nie każdemu jednak musi się podobać ta "inność Emily". Zrozumcie to!!!

polka1

popieram

Przyjrzyj sie dokladnie, Emily to dobra aktorka i piekna kobieta...

Wspaniale gra i jest piękna na swoj sposób.
Może uzasadnij dlaczego nadaje sie do horrorów, a nie piszesz jedno, dwa zdania i koniec....

Moim zdaniem nie jest okropna.Bardzo ja lubie i podoba mi sie jej gra aktorska.

othandbones_rulez

TAK, Emily jest świetna, czy nam się to podoba, czy nie;) Uwielbiam ją;D

uważasz że jest kiepską aktorką. a powiedz ile filmów z nią widziałeś?
to że w kosciach jest taka jest to jeszcze nic nie znaczy.jest po prostu świetna aktorką, i cudownie odzwierciedla graną role ;P

zakrencona_

prada jest taka że jest to aktorka narazie jednego serialu w którym się srawdza ale to nie czyni jej zła ani dobrą aktorka,ile było już takich aktorów co całą sławe zawdzięczają jednemu filmowi czy serialowi,nie bedę wymieniał bo ci co się choć troche orientują szybko zliczą co najmniej 5-10 takich gwiazdek,nie ma co jej oceniać narazie nie miała szansy zagrac w zbyt dużej liczbie filmów,moim zdaniem powinna się skoncentrowac na takich troche moroczniejszych filmach widać że do takich dobrze by pasowała.

goldi007

Emily jest świetna na planie i w realu. Nie powinieneś/naś jej oceniać tylko po filmach ( w których i tak jest świetna :/ ). Jest cudowną, dobrze wykształconą, inteligentą kobietą. Podziwiam ją. Chociażby dlatego, że jest weganką. Przez większość życia odżywia się tylko owocami, warzywami i soją. Nie je żadnych słodyczy, nawet czekolady, lodów, cukierków. No i zero mięsa.

P.s.: To że Ci się nie podoba to jak ona gra, to nie znaczy że możesz ją obrażać. Twoje wypowiedzi świadczą tylko i wyłącznie o twojej inteligencji.

użytkownik usunięty
Nevis200903

Mi się podoba, bo jest przede wszystkim naturalna.
Może nie jest hollywoodzką pięknością, ale ma coś w sobie i za to ją lubię. ;)

Ludzie! jak ona nie jest hollywoodzką pięknością ...to kto wg Was nią jest? Emily ma więcej wdzięku i naturalnej urody niż wszystkie inne nadmuchane hollywoodzkie aktorki razem wzięte!

Nic o niej nie wiesz. Ona jest wspaniała.

Dla mie piękna aktorka,ma orginalny kolor oczu.Z Davidem Borenazem tworzą wspaniały dułet w Kościach zgadzai się z wami (tymi wyżej) pasuje do tej roli.No jednak przyznam w 1 sezone Kości sie nie popisała co innego w 2,3,4,5,6, i najlepiej 7 i 8 sezonie.A tw pisze sie straszna a nie istraszna ;).A ciekawostka niedawno urodziła syna.

Ale przyznam filmweb może łaskawie zmieic na ładniejsze profilowe?!!!!

aktorka jest super bardzo mi się podoba i pracuje z moim najbardziej lubianym aktorem David Boreanaz "kości " bezniej to tak samo jak Buffy postrach wampirów bez Sarah Anne Michelle Gellar więc jak jej nie znacie to nie krytykujcie

Nikt wam się nie podoba, przed chwilą przeczytałam na "wspaniałym filmwebie", że Robin Tunney z Mantalisty też jest okropna i brzydka 0-O aaaa!!!!!!!!!!

lila_O

Nikt się nie podoba bo jesteśmy Polakami i nam się nie dogodzi (chociaż większości ) :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones