Emma Bell I

Emma Jean Bell

6,2
459 ocen gry aktorskiej
Emma Bell I
Emma Jean Bell przyszła na świat 17 grudnia 1986 roku w Woodstown, w stanie New Jersey, jednak dorastała w Stanton. Ma brata Chase'a, który jest muzykiem i liderem zespołu White Licorice. Jej matka jest producentką programu "60 Minutes", natomiast ojciec prowadzi firmę - Green Birdie Productions.

Emma uczęszczała do szkoły podstawowej Hunterdon Central Regional High School, gdzie w 2002 roku wystąpiła w przedstawieniu "Bye Bye Birdie". W wieku 16 lat przeprowadziła się do Nowego Jorku, by tam uczęszczać do Performing Arts High School.

Zanim zaczęła grać w filmach i serialach, występowała w off-broadwayowskich przedstawieniach. W 2004 roku otrzymała epizodyczną rolę w serialu "Brygada ratunkowa". Wkrótce potem występowała gościnnie w produkcjach takich jak: "The Bedford Diaries" i "Prawo i bezprawie", a w 2007 roku dostała jedną z głównych ról w filmie "Gracie". Następnie przeprowadziła się do Los Angeles i tam kontynuowała karierę.

Po trzech latach została zaangażowana do horroru "Frozen". Film otrzymał pozytywne opinie krytyków, podobnie jak Emma. Za tę rolę została uhonorowana nominacją do nagrody Fright Meter Award, w kategorii "najlepsza aktorka". Ponadto magazyn "Nylon Magazine's Young Hollywood Issue." okrzyknął ją jedną z 55 przyszłych twarzy kina.

W 2011 roku została zaangażowana do serialu "The Walking Dead". Emma wcieliła się w Amy. Aktorka przez dwa miesiące pracowała na planie produkcji i ostatecznie wystąpiła w kilku odcinkach pierwszej serii. Następnie rozpoczęła pracę w Vancouver, gdzie kręcony był film "Oszukać przeznaczenie 5". Emma zagrała postać Molly, jedna z głównych bohaterów w produkcji.

Wkrótce potem otrzymała rolę w serialu "Reconstruction", jednak projekt został anulowany po nagraniu dwóch odcinków. W 2012 roku podpisała kontrakt na udział w serialu "Dallas", w którym występowała przez dwa lata. W 2014 roku rozpoczęła pracę na planie filmu "See You in Valhalla".
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 17 grudnia 1986

miejsce urodzenia: Woodstown, New Jersey, USA

wzrost: 168 cm

mąż Camron Robertson (od 06.10.2018)
Brała udział w przesłuchaniach do roli Mary Boleyn w filmie "Kochanice króla". Angaż otrzymała Scarlett Johansson.
Ukończyła Hunterdon Central Regional High School w Flemington (New Jersey, USA).
Ma brata Chase'a.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

masakra, takiej nie utalentowanej aktorki nie widzialem dawno..

Szkoda bo fajniuchna była! Jako zombiak nie będzie już miała takiej prezencji :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/24/Evan_rachel_wood_eugene 2.jpg/180px-Evan_rachel_wood_eugene2.jpg

Emma Jean Bell urodziła się w 17 grudnia 1986 roku w New Jersey. Uczęszczała do Hunterdon Central Regional High School w Flemington. W wieku 16 lat przeprowadziła się do Nowego Jorku. Uczęszczała do Performing Arts High School na Upper East Side na Manhattanie.

Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 2007 roku....

Zagrała jeszcze jedną z głównych ról w filmie od zmierzchu do śmiechu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones