Emma D'Arcy

7,6
3 342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma D'Arcy

Przestańcie oszukiwać ludzi. HBO jako największa telewizja woke, na świecie z tego słynie, i mogą oszukiwać ludzi na zachodzie ale tu jest Polska, tu nie mieszkają idioci.

desperados02345

„[…]tu jest Polska, tu nie mieszkają idioci.” – a jednak! Własna teza błyskawicznie sfalsyfikowana, gratulacje.

noxabsolution

Prawiczek pisuarski sam siebie zaorał.

desperados02345

No niestety, tylko pytanie, że skoro uważa siebie za osobę nie binarną czy jakąś tam to czy nie jest uwłaczające granie przez nią kobiety? Zaszufladkowanie się w stereotypach? Czy może jej postać zmieni się tak, że będzie nieokreślona i serial stanie się kupa? Oby nie, chociaż logiki tu brak.

seastian

Przecież serial jest kupą. Do GOT nie ma startu.

seastian

Jak ktoś się uważa za człowieka, to nie może zagrać elfa albo orka?

użytkownik usunięty
desperados02345

Mimo to dobrze gra tę kobietę. Myślałam, że jesteśmy tu od oceniania gry aktorskiej, a nie kogoś życia prywatnego. Jestem laikiem jeśli chodzi o brytyjskich aktorów i dopóki na to forum nie weszłam, nawet nie wiedziałam, że to osoba niebinarna... A teraz i tak dalej mnie to nie obchodzi. Według mnie dobrze gra postać i tyle. 

desperados02345

To jest kobieta która jak juz uwaza sie za obojniaka. Biologicznie to kobieta xd

desperados02345

Bardziej biologicznie to babsko ktore nie umie sie zdecydowac jaką płcią jest xD Przechodzi bunt po 30

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones