Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Jak w temacie, zapraszam do dyskusji :P - za krotkoooooooooooooooo

fiolek_89

Bardzo ją lubię- i jako piosenkarkę i jako aktorkę.
Uważam, że role w ,,Upiorze w Operze', ,,Noli', ,,Amerykańskiej rapsodii'' i ,,Pasjonadzie'' są genialne.
Jednakże... Za nią są takie aktorki jak Meryl Streep czy Helena Bonham-Carter, które, a piszę to bardzo lubiąc Emmy, są jednak od niej lepsze.
Wśród młodych aktorek Em Grey się wyróżnia, ale na razie daleko jej do geniuszu Meryl czy Heleny. Kiedyś na pewno... :)

Pozdrawiam :)

EveRose

A propos- zapraszam na chyba jedyny polski blog, prowadzony systematycznie, o Emmy:

www.emmy-rossum-fan.blog.onet.pl

fiolek_89

Hm, zagranie w jednym lepszym filmie i już 1? .. przesada.

katarzynkaa6

Może nie powinnam się wypowiadać, na temat aktorki, której nie znam. Jednak mowa jest o pierwszym miejscu ! Ludzie czy ona naprawdę jest lepsza od Meryl Streep czy Heleny Bonham Carter? Szczerze w to wątpie :/

Madeline_8

Hmmm... chyba nie rozumiecie idei tego ''TOP 100''.
Emmy pojawiła się na liście niedawno, i to na 1-wszym miejscu, ponieważ liczba oceniających wynosiła ponad 1100 osób, a oni ocenili ją na 8,35.
Dlatego.
Dlatego też pod tym względem ten ranking jest to kitu. Gdyby np. brano osoby ocenione przez co najmniej 5 000 osób, miałoby to sens. A tak wychodzą takie nieporozumienia.
Więc nie ma co się oburzać, że jest pierwsza.

No i- nie zaniżajcie specjalnie na 1, to głupota :)

Pozdrawiam!

EveRose

Niby teraz jest pierwsza w TOP 100, a ja nie widziałam z nią żadnego filmu...
Może polecicie mi jakiś :)

fiolek_89

No powiem szczerze, że w ogóle jej nie kojarzyłam... Ta lista jest jakaś zaburzona ;/

fiolek_89

Cieszę się,że Emmy spada na łeb i szyję.Nie znam kobiety,a staram
sie bywać w kinie regularnie.Wkurza mnie to,że Audrey Hepburn prawdziwa
dama kina jest na 74 pozycji a taki pryszcz wysoko.
Nie nie i jeszcze raz nie dla aktorek serialowych nawet dobrych
ale nie zasługujących alby mierzyć siły z Blanchett albo Pfeiffer!!!!
pozdrawiam

jamesdawid

Ależ to oczywiste, że Emmy jest gorszą aktorką od Audrey czy Lauren Baccal. Ten ranking jest do niczego- powtarzam.
Z resztą- teraz, dzięki wyjedynkowanym Waszym głosom, Emmy spadła na 74 miejsce. :( A na tak niskie nie zasługuje, w porównaniu z np. Sarah Michelle Gellar, która chyba nie ma ani jednej dobrej roli (czekam na ,,Weronika postanawia umrzeć'').

Godne polecenia filmy z Emmy to:
-Upiór w Operze- najlepszy
-Pojutrze
-Nola
-Amerykańska Rapsodia
-Posejdon
-Pasjonada

Ja przynajmniej te, z UwO i Pojutrzem na czele, lubię najbardziej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones