Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

nie uwazacie, ze jest łudząco podobna do Agnieszki Grochowskiej?

DoNiA

prosze,nie porównuj Emmy do jakiejś polskiej "gwiazdy"
odrobina szacunku;)

Aleera_2

Ja się zgadzam z autorem. Agnieszka Grochowska jest bardzo podobna do Emmy, oczywiście z wyglądu.

Aleera_2

No właśnie. : )
Polskie gwiazdy są do d..
CHyba, że chodzi o Smolika, Novikę, czy Komety xD

DoNiA

nie porównuje jej dorobku aktorskiego tylko wygląd

DoNiA

tylko troszeczkę, Emmy jest dużo ładniejsza :P

kreszendo

To oczywiste, ale ja i tak zauważam podobieństwo.

DoNiA

Widzę, że nie tylko ja zauważyłam to podobieństwo :)
Piękna kobieta :)

DoNiA

Tak, ale tylko na tym zdjęciu, jest od niej o WIELE ładniejsza.

DoNiA

Tej takiej Dlaczego nie? Tej, która z zakościlnym coś tam?
Absolutnie.

DoNiA

no wlasnie tak sie zastanawialam i faktycznie podobna

DoNiA

Jak zobaczyłam to zdjęcie to myślałam że ludziom tworzącym tę stronę pomyliły się zdjęcia!;)

użytkownik usunięty
DoNiA

Chociaz Emmy jest duzo ladniejsza to i tak zauwazam pewne podobienstwo...

Również zauważyłam podobieństwo. Nie wiem dlaczego porównywanie Emmy do Agnieszki Grochowskiej uważacie za brak szacunku. Uważam że pani Agnieszka jest bardzo dobrą aktorką zagrała w kilku świetnych filmach i wielu teatrach telewizji i występuje w teatrze, nie jest to gwiazda typu: Małgorzata Kożuchowska, która gra tylko w serialach i głupich komediach romantycznych. Prawda że ostatni zagrała w kilku komercyjnych produkcjach, ale nie zmienia to faktu że jest bardzo utalentowana i piękna. A Emmy nie jest znowu jakąś ekstra świetną aktorką, która gra tylko w mądrych i głębokich filmach, żeby uważać za brak szcunku porównywanie jej do "jakiejś tam polskiej gwiazdy".

Lexie

No dobrze,może z wyglądu są odrobione podobne. Ale nic innego nie porównujmy:) ponieważ mało kto dorówna talentowi Emmy

Aleera_2

Na tym zdjęciu- tak. Ale emmy jest śliczna, bo naturalna:)
Znalazłam kilka jej piosenek na you tube. Może ktoś chce posłuchać???
http://www.youtube.com/watch?v=C0eGe-VV7I8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HU5KYObF5R0
http://www.youtube.com/watch?v=GVP8I6n8fho&feature=related

DoNiA

proszę Cię... Grochowska wygląda jak dziecko z biednej rodziny...

edisee

O Dori,ja też jestem Dori hehe ;)
piosenki Emmy znam na pamięć,ona to prawdziwy talent:)
co do Grochowskiej to może nie przesadzajmy,aż tak źle nie wygląda. Ale nie ma co porównywać ją do Emmy

użytkownik usunięty
DoNiA

Co?? To chyba jakieś nieporozumienie!!! Jakieś ogromne nieporozumienie!! Emmy nie jest wcale podobna do jakiejś tam Agnieszki!! One się od siebie różnią!! I ta różnica w wyglądzie jest wielka!! Trudno tego nie zauważyć!!

DoNiA

zgodzę się z tobą i to nawet pod wieloma względami obydwie aktorki graja bardzo naturalnie...... a co do reszty wypowiedzi nie wiem czym się kierujecie, większość waszych wypowiedzi jest prostacka aż do łez.

DoNiA

moim zdaniem są podobne i obydwie są naprawdę piekne

DoNiA

Grochowska to brzydula , nie ma co porównywać jej do Emmy

użytkownik usunięty
DoNiA

Zmieniam zdanie. Emmy i Agnieszka są podobne. Ale Rossum jest dużo ładniejsza od Grochowskiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones