Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 795 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Według mnie ten młody talent jeszcze zabłyśnie na ekranach kin. Dobrze gra i do tego jest ładna...Ma szansę na bycie wielka gwiazdą, chociarz i beztego juz nią jest;)Ma wielki talent, który według mnie nie może się zmarnować...

MaryKate

i ładną:):)

Ove

Nie mozna tez zapominac o jej glosie.... Powalil mnie na kolana po prostu :)) Tez bym chciala tak spiewac...

użytkownik usunięty
eciia

popieram:) super dziewczyna, świetna aktorka,śliczny głos i do tego ładna ;D

użytkownik usunięty
MaryKate

Świetnie zagrała w "Upiorze w operze" . Ma cudowny głos i talent, myślę, że za kreację Christine powinna dostać złoty glob i oscara, chociaż nagrody te nie są warte zbyt wiele. Prawdziwego talentu nie można określić statuetką.

użytkownik usunięty

A ja nie mogę uwierzyć że ona ma dopiero 19 lat...... Wygląda mi na co najmiej 25.... Ale tak po za tym to fajnie gra i śpiewa.... ;)

Hej aż tak staro nie wygląda. Śliczna jest. I faktycznie dobry głos. Po premierze Pojutrze jest jedną z moich ulubionych aktorek

użytkownik usunięty
dex_r

Wiem że staro NIE wygląda.... :) Tylko nie wygląda mi na 19-latke..... :) Ale ma bardo fajnym głos....

No, całkiem fajny głos bo z tym wyglądem kurczaka myślałam, że będzie gdakać.
:)

darkgate

Jest ładna hmmm no to fakt. Ładnie śpiewa no też prawda ale ja i tak jej nie lubię. Nie jest dla mnie jakąś fenomenalna aktorką. Udało jej się zagrać w dobrych filmach ale nie olśniła mnie swoją grą aktorska. Jak na razie postrzegam ja jako zwykła młoda aktorkę rozpoczynającą swoją filmową karierę. Może jak pogra jeszcze kilka lat to będzie lepsza no ale zobaczymy, życzę jej wielu sukcesów i znacznego podszlifowania talentu aktorskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones