Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Bynajmniej wokalnie. Właśnie słucham jej płytki Inside Out. Uwielbiam "Slow me down", a "Anymore" jest prześliczne. Szkoda że tak schrzanili postać Bulmy we filmie, sądząc po trailerach. Emmy jest podobna do niej, na pewno w niebieskich włoskach by wyglądała jak ona. Kobieta tylko talent marnuje na takie gówno.

InowroclawskiWilk

Ha! :D A ja się ciesze w sumie, że gra w tym filmie, ponieważ iż dlatego, że tylko ona(wraz z Yun-Fat Chow i Jamesem Mastersem < ale ci to już mniej xD)przypuszczalnie ratuje ten film :P Kilka dni temu niemógłbym tak powiedzieć, ale teraz jakoś powolutku zaznajamiam się z jej twórczością..
A co do pisenek, też własnie zauroczyłem się w "Slow me down", "Anymore" też mi się podoba, ale słuchałem paru innych i ze smutkiem musze rzec, że trochę zbyt podobne te piosenki do siebie xD Ale ogólnie świetny głos i wogóle chyba zostanie mojąidolką xD

InowroclawskiWilk

Dla autora wątku i jemu podobnych.

"bynajmniej" «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»

Przykład 1. Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.
Przykład 2. Z miłością bynajmniej się nie taił.

Na przyszłość nie używajcie słów, których nie rozumiecie, plz.

Theoricus

pewnie zamiast bynajmniej chciała napisać przynajmniej

astrum1

Tak bo ludzie nie wiem czemu myślą, że to jakaś lepsza wersja przynajmniej i jak tak napiszą to są mądrzy i fajni. Ech...ręce opadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones