Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Gdy była mała była bardzo brzydka nie mogłam uwierzyć gdy znalazłam jej zdjęcia z dziecinnych lat. Teraz jest przepiękna.

eryka0304

zapodaj te zdjęcia ;)

R_R__RR

Zapodałaby gdybym miała ;] Poszukam na necie. A kiedys na zakończenie któregoś sezonu na polsacie lelciał program o nich i tam tez były jej zdjęcia ;] Poszukam i jak będą to napiszę

eryka0304

http://bloog4you.bloog.pl/kat,0,page,6,index.html?ticaid=6baef jak sie zjedzie kawalek nizej to jest jedno zdjecie evy i nietylko

eryka0304

jedna z najpiękniejszych kobiet świata, ach Evka jakaś ty pinkna

eryka0304

Jak sobie makijaż pożądny zrobi to fajnie wygląda ale widziałem jej zdj.bez makijażu to wygląda raczej na 5/10.

eryka0304

Coś Ci się pomyliło. Eva nie była brzydkim dzieckiem. Była całkiem ładną dziewczynką. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę- Eva Longoria childhood.

Edna_fw

Ona sama kiedyś powiedziała, że jako dziecko wyglądała raczej jak [cyt.] chłopczyca. Ale faktycznie, jak spojrzeć na zdjęcia z jej dzieciństwa to raczej nieprawda.

dingo21_filmaniak

Ładne dziewczynki często mają głupie kompleksy. Nie potrafią ocenić się obiektywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones