Evan Rachel Wood

Evan Rachael Wood

7,8
10 542 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Rachel Wood

Widzieliście jakieś inne filmy z Evan warte polecenia poza 'Złym Snem', 'Trzynastka'?

laura_2

dolina iluzji, Ostre słówka. nie widziałam jeszcze across the universe, ale mysle zw warto

laura_2

Na pewno " Down in the valley" !!! Świetny film. Polecam nie tylko ze wzgledu na Evan ale takze na świetna role Edwadra Nortona!!!

laura_2

Widziałam ją w Across the universe naprawdę warto i ze względu na film (bo jest cudowny i serdecznie polecam) i ze względu na Evan.

laura_2

"Digging to China" czyli Ponad przeciwnościami. Film bardzo dobry, gra w nim główną rolę, a razem z nią genialny Kevin Bacon.

laura_2

Widziałem wszystkie filmy i odcinki serialowe, w których się pojawila, ale najbardziej polecam Across The Universe(!!), Runing With Scissors, Down in The Walley, oczywiście Digging to China(!!), a na długie zimowe wieczory cały serial Once and Again, gdzie Evan zagrała świetną rolę.

laura_2

no ja jak do tej pory widzialam... 'dolina iluzji', 'across the universe', 'na przekor calemu swiatu'...
wszystkie polecam jak najbardziej;)
no ale na pewno na tym nie poprzestane;)
swietna aktorka;)

laura_2

Polecam 'Life before her eyes', 'King of California' i 'Across the Universe'.

laura_2

Moje ulubione z nią to "Biegając z nożyczkami" i "Life before her eyes".

laura_2

'Biegając z nożyczkami' to jeden z moich ulubionych filmów.

użytkownik usunięty
laura_2

zdecydowanie Życie przed oczami, jak dla mnie jej najlepsza rola! Była rewelacyjna!

Jak dla mnie w 13 była świetna i Życie przed oczami. Bardzo mi się też podobał wątej z nią jako królowej wampirów w True Blood mimo tego,że z początku w ogóle jej nie poznałam ;d
Podobała mi się też w Ostych słówkach i Zapaśniku ;p
Ogólnie ona wszędzie świetnie zagrała a nie jak drewno.

DulceAmargo

'Co nas kręci, co nas podnieca' i 'zapaśnik'. W pierwszym bardzo seksowna, w drugim gra świetną rolę ;]

laura_2

Ostre słówka, Biegając z nożyczkami i świetny Na przekór całemu swiatu :D

laura_2

w "whatever works" bardzo przekonująca:)

laura_2

dolina iluzji - zajebisty film;)**

laura_2

Ja gorąco polecam "Co nas kręci, co nas podnieca" (Whatever Works) z jej udziałem. Zagrała tam rewelacyjnie, sam film też jest świetny. Bardzo przekonująco zaprezentowała się też w "Biegając z nożyczkami", ale ten film akurat nie jest zbyt godny polecenia, jeśli nie czytało się książki (choć świetne kreacje aktorskie;) )
Pozdrawiam!

laura_2

Najlepsze (dotychczasowe, bo zapowiada się wiele innych...) filmy z Evan Rachel Wood:
1. Trzynastka
2. Across The Universe
3. Zapaśnik
4. Co nas kręci, co nas podnieca
5. Zły sen

Tyle widziałam. W najbliższym czasie mam zamiar obejrzeć dwa jej filmy, które już mam: "Król Kalifornii" oraz "Życie przed oczami". 2 miesiące temu premierę miał film Evan Rachel w reżyserii samego Roberta Redforda !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones