Evan Rachel Wood

Evan Rachael Wood

7,8
10 542 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Rachel Wood

Wiedziałam, że to ona!!! w klipie Green Day "wake me up when september ends" !!! A piosenka znośna :D

justychaa

ja od razu ją poznałam
a piosenka jest PIĘKNA!
wkurzające jest tylko, jak na samym początku jak gadają, ona z deka bełkocze i nie wiadomo co mówi...

justychaa

no właśnie chciałam o tym napisać....ogladałam ten teledysk i odrazu sie kapłam ze to ona ale jak sie blizej przyjżałam to nie byłam pewna...no ale skoro wy tesh zauwazyliscie ją to spoko:D czyli nic mi sie nie jebło:P

Karolinka_4

Gdy w klipie ją pierwszy raz zobaczyłam to odrazu pomyślałam o trzynastce i byłam pewna że to ona ale po dłuższym przyjrzeniu się nie byłam dokońca pewna jak to napisała osoba u góry .. :)

justychaa

no to w takim razie widziałam chociaż jedną produkcję z jej udziałem :)

justychaa

co kogo obchodzi czy to ona występowała w tym teledysku...ważna jest tylko piosenka,Green Day,a w szczególności ważny jest Billie Joe:)

Poison_Girl

No ona jest w tym teledysku najładniejsza...a nie jakiś Billy Joe z pomalowanymi oczami i krzywymi zębami;D Po to gra w tym teledysku by ją zauważac;)

Karolinka_4

najładnijszy to jest Jamie Bell, piosenka fajna, a najlepszy fragment "I did it for us"!

lady_akira

Nie wiem w ogóle czemu ta para gra główną role w tym teledysku... ja bym wolała przez całą piosenke gapić się na BJ co z tego,że ma troszke krzywe zęby i tak jest sweet:P

justychaa

nie poznałam! ani przez chwile bym nie pomyślała że to ona, ale teeraz jak patrez na to zdjęcie, dziwie się, że jej nie rozpoznałam. pioaenka super, a billy joe nie jest zły;)

wybryk_natury

Billie Joe nie ma krzywych zębów tylko ma wyłamanego.

muuchaaa

ja tam nie wiem, czy BJ ma zęba wyłamanego czy też krzywe ma wszystkie zęby, ale faktem jest, że jego usta i zęby są okropne, nie rozumiem więc wcale, z jakiego to powodu robią cały czas zblizenie na jego usta. ochyda. no a tak w ogóle to Green Day jest moim ulubionym zespołem, ale nie zawiesiłam sobie ich plakatu na ścianie, bo nie mogłabym na nich patrzeć. chociaż w końcu nie słucha się kogoś ze względu na to jak wygląda, tylko jak śpiewa (przynajmniej taki jest mój pogląd). moje koleżanki (słuchające jakiegoś hip-hopolo czy innego disco polo) cały czas się do mnie przyczepiają o to że słucham GD. według nich to obciach słuchać czegoś co nie jest modne (bo ja słucham też Nirvana, Janis Joplin, Tokio Hotel, Rammstein itp.) po prostu śmiechu warte. nie życzę nikomu takiej inteligencji, jaką one posiadają
pozdrawiam wszystkich którzy zagoszczą na tym forum (a zapewne nie będzie takich wielu)

PS. mnie się nie wydaje, żeby nie można było rozszyfrować, co ona mówi na początku teledysku. właściwie to cały czas dobrze ją rozumiem (no i kolesia)

Margotka

HAHAHAHAHA ale się ubawiłam!!!! :D
Pytanie od kiedy to tokio Motel o sorry Tokio hotel nie jest znany?? Wszystkie głupiutkie nastolatki szaleja z tym shitem, myśląc, że słuchają rocka hahahaha:D Kobieto przyjrzyj sie temu gościowi (lub kobiecie bo nie wiem) z Tokio Hotel!!! Jaki on jest ochydny!!!!!!!!!!!!!!!!

_RoZZie_

bosh jak można słuchać tokio burdel...to jest największy badziew jaki kiedy kolwiek widziałam:p

Poison_Girl

całkowita racja badziw a poza tym jak czlowiek widzi to pierwszy raz to nie wie czy to szurnieta dziewczyna czy szurniety chlopak

_RoZZie_

wyjalas mi to z ust bill z th jest OCHYDNY
GD to fajny zespol ale tez nie powiesilabym plakatu
ale i tak sa świetni superowo spiewa na zywo :)

Margotka

O fuck! jak mozna słuchać tokio hotel i np. Nirvany? ŻE Tak Powiem Co ma piernik do wiatraka??

justychaa

Billie Joe ma złamanego zęba bo gdy miał 14 lat jeździł na nartach to wpadł na drzewo i mu sie połamał. Piosenka zajebista!
wszytsko zajebiste.. ja nie wiem jak możecie nie kapować o czym gadają do teledyku.. a nawet jeśli nie znacie angielskiego to przeiceż cała historia jest przedtsawiona w teledyksu i na logike mozna zrozumieć o co w tym choddzi. Billie Joe, Jamie Bell, Evan Rachel Wood świetnie wyszli ;) a Billie Joe jest po prostu piękny!

PS. pozdro dla fanów GD,BJ, Jamiego i Evan ;))

Olexia

hehe może nie koniecznie piękny ale ma coś w sobie fajnego kocham jego głos i piosenki kurcze uwielbiam go:P

Poison_Girl

no ja tez tak myslie :P

evan tez fajowo wyglada chce miec takie wlosy jak ona w tym klipie

justychaa

Dopiero dzisiaj sie tutaj od was doewiedzialam ze ona grala teledysku Green Day.
jA z nia ogladalam tlyko jeden film nie pamietam jaki ale ona fajnie grała:)

justychaa

od mojej wypowiedzi ponad rok temu nie było mnie tutaj. Gdybym zajrzała, nie omieszkałabym odpowiedzieć.
Rozumiem, czemu tak zareagowaliście. Sama, czytając swojego posta nie mogłam uwierzyć, że to ja pisałam. No cóż, można to uznać za błąd młodości, ale zauważcie, kiedy pisałam posta: w styczniu 2006. No przynajmniej JA wtedy nie wiedziałam, że TH to znany zespół. Nikt mi o tym nie powiedział, Vivy nie oglądałam, nie czytam/łam Brava i innych tego typu, więc po prostu usłyszałam na youtubie jakąś ich piosenkę (ale to nie było Sraj ani ta druga) i spodobała mi się (no cóż, wszyscy popełniamy błędy). A że cierpiałam wtedy na deficyt ulubionych zespołów, to wpisałam ten jako jeden z ulubionych. inne były i są faktycznie moimi ulubionymi, np Nirvana, moja miłość.
To może przydługie wytłumaczenie, ale nie mogłam się powstrzymać, jak zobaczyłam swoją durnotę:)

justychaa

A co ja się będę ukrywał - w końcu czy to źle mieć inne zdanie od innych ? Niby młoda jest jak dla mnie, ale nie zmienia to faktu że to naprawdę niczego sobie dziewczyna. Dosyć zabawnie się złożyło, bo kiedy piszę ten wątek to kończy się [napisy końcowe] filmu 'Simone' z jej udziałem (choć jakoś nie udało mi się jej zauważyć na filmie) - to tak gwoli ciekawostki. A jeżeli chodzi o samą Evan to, jak dla mnie przynajmniej - tutaj zachodzi sytuacja odwrotna - w teledysku Green Day jest niczego sobie, ale na zdjęciu w profilu wygląda IMO dużo sympatyczniej i atrakcyjniej. Kawałek sam w sobie pasuje mi bardzo swoim klimatem [samego Green Day nigdy wcześniej nie słuchałem - punk to nie mój klimat zdecydowanie] więc połączenie całkiem do rzeczy Evan z samym kawałkiem wypadło całkiem pozytywnie 9/10 ! Ja co prawda wcześniej nie wiedziałem, że to akurat ona [mało brakowało, a chcialem na stronie profilu FW Green Day założyć wątek z pytaniem kim jest bohaterka teledysku, ale się udało :)]. Tak więc widać, że ja nie od razu wiedziałem i zanim znalazlem to trochę minęło. Niestety - o ile [dziwny jestem - wiem ;)] Evan jest zdecydowaną zaletą tego video, o tyle Jamie Bell niestety - w moim mniemaniu - psuje ten obrazek !!! A tak wogóle to za dużo jest gadaniny w samym video !

cOOba

ja jej nie poznałam! dopiero teraz jak patrze to widzeXD

użytkownik usunięty
Bisexidryna

No ja jej nie poznałam w ogóle, gdy pierwszy raz oglądałam teledysk. Ani jej, ani tym bardziej Jamesa Bella, a widzialam obraz ,,Billy Elliot". Evan jest przeciętna, chociaż mogę się nie znać bo jestem dziewczyną, ale z tymi wiecznie przyklapniętymi włosami nie spodobała mi się ani w ,,Wake me up..." ani w żadnym filmie jaki z nią widzialam.

A Billie Joe to całkiem przystojny facet, nie przesadzajcie dziewczyny ;-)
Rany to, że ktoś ma ułamany ząb, czy krzywy paznokieć nie skreśla go, nie popadajmy w skrajności, nie ma ludzi idealnych, a nawet jak są to są nudni i schematyczni. Może jego uroda nie zniewala, ale jakiś szpetny też nie jest ;D Fajny facet hihi :p

z jakiego filmu juest piosenka green day-wke me up wehen setpember ends

bartek50cent

ta piosenka nie jest z żadnego filmu .

<za krótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones