Evan Rachel Wood

Evan Rachael Wood

7,8
10 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Rachel Wood

a co powiecie na to ze jest dziewczyna Marylin Mansona? :>
to ich nowy teledysk: http://de.sevenload.com/videos/636FW3s/Weltpremiere-Marilyn-Manson-Heart-Shaped- Glasses

Wonk

Wrr... Jak się o tym dowiedziałam to się we mnie gotowało >;/ Gdyby nie ona związek Mansona z Ditą przetrwałby. Ech...

manson6

Też tak sądzę. Zarówno Dita jak i Manson w wywiadach mówili, że zdecydowali się na separację 31 października 2006. Jeśli się wejdzie w galerię zdjęć z tego okresu na www.mansonpl.com to można obejrzeć z tego dokładnie dnia zdjęcia z otawrcia wystawy MM. Na kilku jest z Ditą (normalne fotki, może tylko udawali, ale pozują jak para), ale są też dwa zdjęcia Evan, która w stroju dziewczyny z lat 40 (czyli już kopiowanie Dity) z fryzurą jak Dita pozuje przy swoim portrecie namalowanym przez Mansona. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że do tego dnia tylko się "przyjaźnili", a już potem dopiero zostali parą. Myślę, że Evan bardzo chciała, zeby Manson wreszcie rozstał się z żoną i udało jej się. To trochę przesada, zapraszać swoją domniemaną kochankę, wyglądająca jak wersja blond swojej żony, na tę samą imprezę :-/
Sama Dita przyznała w wywiadzie, że w tym związku był ktoś jeszcze, więc się wycofała, nie mogła mieszkać z MM, wiedząc, że on już od dawna ma inną (Evan). Smutne.

Wonk

byłam w szoku jak sie o tym dowiedziałam :/
nawet czasem lubie posłuchac jakichś piosenek MM ale ten teledysk jest obrzydliwy...

Wonk

zmieniłam zdanie nie jest obrzydliwy (widziałam inna wersje przedtem), jest dokładnie w jego stylu
ale ta para i tak mi sie nie podoba, szkoda dziewczyny :]

smerfetka

Widzialam ten teledysk wczesniej, ale jej nie poznalam;)
A wydaje sie, ze to kompletnie inne osoby...

Wonk

Jezu,to obrzydliwe!A ona ma tylko 19 lat...

Wonk

przeciez to jest jej zycie wiec nie rozumiem waszego oburzenia

ajra

Tez nie rozumiem. Ale bardziej nie rozumiem Mansona, co zobaczyl w niedojrzałej (i to bardzo, wystarczy przeczytac najnwoszy wywiad z nią w "Elle") dziewczynie, która mogłaby być jego córką.
Jako aktorka, Evan jest moim zdaniem bardzo utalentowana, ale jako osoba wzbudza we mnie uśmiech, bo odkąd spotyka się z MM, bardzo się z tym afiszuje, jak typowa nastolatka, która się zbutnowała i szpanuje, że spotyka się z niegrzecznym facetem. A wypowiedzi w stylu :"co z tego, ze mój chłopak wygląda jak wampir?" tylko to potwierdzają (wszak wygląd chyba nie ma znaczenia, jesli się kogoś kocha, no, chyba, ze ona się z nim spotyka na pokaz i najbardziej zależy jej na tym, żeby inni widzieli, ze ten Manson, tak, ten pomalowany, ubrany na czarno, to JEJ facet ;)). Teledysk MM w którym wystąpiła zrobił z niej zdzirę w oczach innych (niestety, ale takie stereotypowe myślenie jest powszechne, więc czasem lepiej po prostu czegoś nie robić, niż potem 10 razy się z tego tłumaczyć), mało tego, mam wrażenie, że Evan jest tak ślepo zakochana w Mansonie, że zrobi dla niego wszystko, nawet będzie się z nim bzykać w videoklipie i dorabiać potem ideologię, że to było najcudowniejsze doświadczenie w jej życiu (hmm..). Ale takie sa prawa miłości, zwłaszcza u osób tak młodych jak ona. Może kiedyś będzie tego żałowała, może wręcz przeciwnie, nie wnikam, nie interesuje mnie to. Mansona lubię za muzykę, nie za to z kim sypia (lub też nie).
Ale najbardziej razi mnie w tej dziewczynie kopiowanie stylu Dity von Teese i to tak jawne, że gdyby też przyciemniła włosy, możnaby je pomylić. To po prostu żałosne upodabniać się do byłej żony swojego faceta. Zważywszy, że Dita kreuje swój styl retro od bardzo dawna i świetnie to robi. Jest niepowtarzalna! Poza tym cała jej osoba, każdy ruch, Dita jest pełną gracji damą, którą Evan nigdy nie będzie. Choćby dlatego, że nie ma klasy i niestety bije to od niej na odległość :(

Poison_ivy_2

Całkiem prawdopodobne.Ale mimo wszystko musi w sobie coś mieć skoro Marylin z nią jest.Chociaż w jego przypadku to raczej mało prawdopodobne,żeby byli razem tylko ze względu na seks,ale nigdy nic nie wiadomo.Mimo wszystko to ich prywatna sprawa i trzeba to uszanować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones