Evan Rachel Wood

Evan Rachael Wood

7,8
10 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evan Rachel Wood

ja jeszcze pamiętam jaka ona była ładna w Trzynastce. po związku z Mansonem tak koszmarnie zbrzydła, pofarbowała się na ciemny kolor a twarz zaczeła pudrować mąką. ja chce znowu taką ładniutką blondynkę.

Repulsion

ja myślę, i myślę, o jakiego Mensona może chodzić. Do głowy by mi nie przyszło, że to o tego ! :D

lubudubu

nie wiedziałaś że byli ze sobą? ;p
jeszcze coś się chyba mają ku sobie.

Repulsion

przyznam się, że niedawno obejrzałam "Trzynastkę" i zainteresowałam się tą aktorką:) No i zawiodłam się , bo myślałam, że chociaż ona jakaś normalna jest :D

lubudubu

nie rozumiem dlaczego miałaby nie być normalna

sugahkillah

zaraz po tym poście zacznie się pewnie dyskusja, w której nie zamierzam uczestniczyć, ale po prostu wg mnie taka normalna, zwykła kobieta nie zakochałaby się w Mansonie. To moje zdanie:)

może jednak zobaczyła w nim piękną, artystyczną duszę..

lubudubu

ja nie zamierzam dyskutować, tylko zdziwiła mnie opinia o tej "nienormalności"

nie znam go oczywiście, ale z tego co czytam itd (jestem fanką jego obrazów i w sporej części muzyki) wnioskuję, że manson pomimo tego, że "dziwny", to bardzo inteligenty człowiek, uzdolniony. dlatego stwierdzenie, że musi być nienormalna mi nie spasowało.
makijaż, strój - to zwykłe sceniczne przebranie, a przecież podobno zakochujemy się we wnętrzu nie w wyglądzie :)

pozdrawiam

sugahkillah

Po za sceną Manson jest normalnym człowiekiem. Niestety tak działa showbiz. Oprócz słodziutkich chlopców ala Backstreet Boys przeznaczonych dla grzecznych, białych, amerykańskich dzieci, musi być alternatywa dla niedostosowanych, białych, amerykańskich dzieci. A w showbizie wizerunek ma znaczenie. O wyrazistych jednostkach jest głośno a religijni, biali, amerykańscy rodzice boją się umalowanego, perwersyjnego, zapatrzonego w mroczną strone ludzkiego życia.

Pozdro.

Marcinov

...mroczną stronę ludzkiego życia Mansona. OOPS zapomniało mi się dopisać końcówki.


Pozdro.

Marcinov

ignoracja i homofobia , żenada ;)


troszkę ją Manson podpromował , jak Ditę .
podoba mi się nowa wersja Wood , świetnie.

mosqa

Na moje to ona wygląda śmiesznie. Dita przynajmniej wygląda autentycznie, a Wood jak się rozstanie z Mansonem to wróci tam, gdzie jej miejsce.

użytkownik usunięty
mary_sue

MOże właśnie teraz odnalazła swój styl?
Przeiceż wtedy była jak zwykła nastolatka, mało charakterystyczna.
Jeszcze młoda jest. Może poszukuje swojego stylu. A z tym promowaniem to wydaje mi się, ze tak do końca nie było... Bo długo można było ich ze sobą zobaczyć. Zresztą co ja Wam będę mówić, sama nie wiem jak jest na prawdę...
A Marilyn Manson? Jest osobą komercyjną, no tak. Sprzedał się - i nawet sam tak o sobie mówi! Dużo interviweów Mansona oglądałam. Jest inteligentny i uzdolniony. A co do tego czy poza sceną jest 'normalny' jak Wy to nazywacie, to nie byłabym taka pewna. W wywiadach mówi bez ogródek, że nawet w domu się maluje i tak dalej. Po prostu niektórzy nie oddzielają pracy od życia prywatnego. Po prostu niektórzy zarabiają na tym, że stają się kimś innym. Tak jak Marilyn Manson. Wykreował się. Jest osobą publiczną.

charakterystyczna, nie charakterystyczna, była ładna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones