Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Jedna z najpiekniejszych aktorek :) Wprawdzie znam ja tylko z Losta, ale zapowiada sie bardzo dobrze :) Trzymam za nia kciuki i zycze powodzenia w karierze. No i oczywiscie mam nadzieje, ze bedzie mozna ja zobaczyc czesciej na ekranach. Szkoda marnowac takiego talentu :):*

Kapi_Aleks

niestety w rankingach głupich czasopism zawsze wygrywa silikonowa Jolie

mate21

Jolie jest 100000000000000000 razy ladniejsza od Ev ktora mnie sie ni w zab nie podoba. Nic dziwnego ze widziales ja tylko w lost bo w zadnym innym filmnie nie grala mowianej roli, to tylko statystka. A w lost jej rola ograniczyla sie do wykrzywiania buzki.

flexia

mozesz miec swoj gust .ja sie z toba w ogole nie zgadzam. a w lost odwalila kawal dobrej roboty, a to 'wykrzywianie buzki'- to coz, taka rola chociaz nie zauwazylam zeby robila tylko to;/

flexia

Każdy ma swój gust. Ja uważam, że jest naprawdę piękna. Jolie i inne są już przereklamowane, a Evangeline jest właśnie osobą, która zaczyna kariere. I mam nadzieję, że w krótce zobaczymy ją w innych rolach - tego jej życze ;)

Kapi_Aleks

100% prawda.evangeline moze jeszcze duzo zdzialac w showbiznesie i wtedy forum nieco sie zmieni;/. dolaczam sie do zyczen;)

Kapi_Aleks

Sure. Racja. Jest piękna :* Tak samo jak i Alba i Keira :D

Kapi_Aleks

w pelni sie z toba zgadzam. piekna i utalentowana!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones