Ezra Miller

Ezra Matthew Miller

7,8
23 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ezra Miller

Niektórzy chyba go nie zrozumieli. Ezra użył tego słowa w kontekście poglądu na życie a nie
swojej orientacji seksualnej. Później wyraźnie powiedział, że w jego opinii każdy człowiek na
świecie w swojej naturze jest omniseksualny, nie odniósł tego tylko do siebie, nie mówiąc
już o rzekomym przyznaniu się do homoseksualizmu. Chyba warto też dodać, że takie
poglądy wyniósł z domu rodzinnego - jego rodzice są bardzo liberalni, starsza siostra jest
aktywistką, która wspiera transseksualistów. Gdzieś zresztą powiedział, że to ona wpoiła
mu taki sposób myślenia o ludziach. Różnica między omniseksualizmem a
homoseksualizmem jest diametralna.

użytkownik usunięty
Sabrina1992

Jeśli stwierdził, że każdy (a więc i on) może się zakochać zarówno w kobiecie jak i mężczyźnie, to jest po prostu biseksualny.

jest duża różnica miedzy omni a biseksualizmem. Jestem troche nie w temacie, nie wiem do którego dokładnie odniósł się aktor ale bi-odnosi się do obydwu płci a omni- do obydwu płci, obojniaków, zwierzęta, rośliny, a nawet istoty abiotyczne (sztuczne).
Jesli chodziło o omni to nie dziwie się zamieszaniu. Mnie tam moje rośliny nie podniecają...

użytkownik usunięty
poziomka4

Nie znam pojęcia "omniseksualny". Miller stwierdził, z tego co wiem, że każdy może się zakochać i w kobiecie i w mężczyźnie, a skoro każdy, to odnosił to też do siebie. A więc na pewno stwierdził tym, że jest biseksualny (czy omni to nie wiem, bo jak mówię, nie słyszałem o czymś takim).

poziomka4

To wy się we wszystkich doszukujecie pozerów i hipsterów. Chłopak przynajmniej stara się nie zamykać i widać, że szuka swojego zdania. Wg. mnie nie jest to naśladownictwo, ale używanie mózgu.

użytkownik usunięty
SanguisFiction

Widzę, że mój wpis został zablokowany za wyrażanie własnej opinii. No cóż, w takim razie powtórzę: Każdy inaczej ocenia i interpretuje zachowanie innych. Dla mnie jego zachowanie, nie ujmując mu nic z umiejętności aktorskich, świadczy o jego pozerstwie, dla ciebie jest to używanie mózgu. Ilu ludzi, tyle opinii.

Wygłaszanie tego typu opinii bardzo często jest pozerstwem... zresztą robienie czegokolwiek publicznie .... nigdy nie dojdziesz ;p ja nie czuje się w ani jednym procencie omnicośtam, przeraża mnie wręcz ta sugestia z jego strony, że ktoś może wierzyć w to....no ale cóż

Sabrina1992

Nie czytałem nic o jego omniseksualności, tylko tyle, że określił się mianem "queer". Queer kiedyś oznaczało brzydko pedała, ale obecnie zostało przejęte przez LGBT. Queer obecnie oznacza mniej więcej tyle, co niechęć do określania się - ani jako homo, ani jako bi, oznacza kogoś kto należy do LGBT i jednocześnie jest obok. Nie dawanie sobie etykietek. Klasycznie rzecz ujmując chyba jest po prostu bi, albo otwarty na różne związki. Nie wygląda mi na pozera, no ale ja mogę wiedzieć? Jest niesamowitym aktorem o fascynującej urodzie i tyle powinno wszystkim wystarczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones