Famke Janssen

Famke Beumer Janssen

7,4
19 390 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Famke Janssen

Bóstwo

użytkownik usunięty

Ten facet co się rozwiódł z Famke,musiał mieć coś nie tak pod "sufitem".Przecież to najładniejsza kobieta w Hollywood.Nie mogę tego zrozumieć/pojąć/,ale zdarza się,i się zdarzyło.Famke Janssen jest niedocenianą aktorką,bo jest po prostu,za ŁADNA!!!Moim zdaniem najlepszą rolę jaką dotychczas zagrała-może niektórzy sie zdziwią,to "Dom na przeklętym Wzgórzu".Famke zagrała tam rewelacyjnie pod każdym względem.Jest tam perwersja:)ociekający erotyzm,niewinność a zarazem drapieżność,zaborczość w jej wykonaniu,perfekcyjna gra ze strony Famke.REWELACJA!!!To super kobieta-diament,luksus.Wręcz nie chciałem uwierzyć,że jest pochodzenia holenderskiego.Marzę o niej,i chciałbym ją zobaczyć na żywo,oraz na nowych aktualnych fotkach.Już się nie mogę doczekać jej nowej roli w super hicie.Mógłbym ją oglądać na okrągło,cały czas.Taką super kobietę to trzeba pielęgnować,codziennie podlewać:)żeby nie uschła:)pieścić,hołubić.Ten się dowie,kto Cię stracił.Famke kocham Cię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
jjoke

Wiesz,dawno takiego chama nie czytałem.TFFFFUUU.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
netti

A ty do domu z gumowymi ścianami.

A ty do domy z gumowymi lalkami :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

masz rację, zajebista babka.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones