Fran Drescher

Francine Joy Drescher

7,6
952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fran Drescher

sie jej serial pomoc domowa ale to co Dygant wyprawia przerosło moje oczekiwania jest rewelacyja oryginał do pięt nie sęga

Alienpfk

Jak dla mnie to raczej na odwrót :d Dygant jest w porządku, ale czasami jej gra w Niani Frani wygląda ciut sztucznie i nie ma tego czegoś co ma Fran Drescher i nie mówie tu tylko o śmiechu :p

Alienpfk

NAPRAWDE SZCZERZE POLEMIZOWAŁABYM, FRAN MIAŁA DENERWUJĄCY GŁOS, PRZYZNAM ZE DYGANT NIE JEST ŁĄDNA KOBIETĄ ALE JEJ SPOSÓB WYPOWIEDZI, DONOSNY GŁOS WG. MNIE BARDZIEJ PASUJA DO TEJ POSTACI NIZ TO CO PREZENTOWAŁA FRAN

Alienpfk

Boże, co za bzdura. Jak podróbka może być lepsza od oryginału? To Drescher wykreowała postać niani, a charakterystyczny śmiech jest jej naturalnym śmiechem. Dygant może co najwyżej próbować udawać, że jest Farn Drescher, a i tak wiadomo, że za nic jej się to nie uda. Ale niektórym podróbki wystarczą.

sakurazukamori

amen! Zgadzam sie w 100%
Dygant gra bardzo sztucznie, nigdy nie bedzie miala tej wyrazistosci i nie nada postaci takiego charakteru jak to zrobila Fran Drescher.

Manivea

Ta orginał lepszy! Polska podróbka sztuczna jak wszystkie polskie serialy(gnioty).

Alienpfk

ja uważam że dygant gra bardzo dobrze postac niani ale mam wrażenie że to niektore sceny w polskim serialu sa troche przerysowane i wychodzą nienaturalnie

Alienpfk

Zgadzam się z którąś wypowiedzią, że oryginał jest najlepszy! Nic nie mam do Dygant, ale gra ona w tej roli okropnie sztucznie...

Alienpfk

POLSKI remake to lipa! Fran Drescher jest the best. Dygant gra jak kij od szczotki i przypomina mi Michaela Jacksona po 30 operacjach plastycznych.
MASAKRA!!!

bassmatt

a ja bym powiedziałą tak... W 'Pomocy domowej' Fran Drescher całkowicie wykreowała tą postać. To jej pomysł Agnieszka Dygant tylko naśladuje jej gre. Uważam, ze obu paniom wychodzi dobrze, choć ja osobiście wolę sposób ubrania w polskiej wersji. Spodnie do pasa lat 90 i ogólnie ówczesna moda jakoś mnie się nie za bardzo podobaja :)

popaprana

Dygant może się od Drescher jeszcze wiele nauczyć, a twierdzenie, że Dygant jest lepsza to czysta herezja.