Gabriel Macht

8,8
10 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Macht

Nie nie, raczej Gabriel nie zagra postaci z książki E.L.James. Jednakże, czytając książkę "50
twarzy Greya" moje skojarzenie padło na niego, być może to jak gra w "Suits", spowodowało
pewnego rodzaju porównanie. Czy Wy także widzielibyście Gabriela Machta w roli
sadomasochistycznego Christiana Greya? :)

ClubFoller

Idealnie pasuje do tej roli!<3

ClubFoller

przebrnęłam tylko przez 100 stron tej książki, ale przez ten czas właśnie Harvey siedział w mojej wyobraźni jako ten Grey. coś w tym musi być :)

ClubFoller

ale nie chciałabym, żeby zmarnował sobie karierę grą w tej produkcji.

paps

no ja tak samo uważam

ClubFoller

Faktycznie! Też wyobrażałam go sobie jako "Pana Greya"...Tylko w młodszej wersji hah ;)

ClubFoller

Mam parę typów co do Greya ,i to jeden z nich ,tylko tak j/w troszkę młodszy mógłby być :)

marta_134

serio, macie racje

heartuboo

Jak czytałam książkę, to jak każda nas miałam swoje wyobrażenia. Potem przez przypadek zobaczyłam jeden odcinek Suits i... SZOK! No przecież Gabriel Macht to jest mój wymarzony Mr Grey. Ideał!

ClubFoller

tak tak dokladnie on jest idealny! seksowny w garniturze

ClubFoller

Tak ,tak! Jak tylko zaczelam ogladac Suits pomyslalam o Gabrielu jako Greyu..jednak moim zdaniem ksiazka nie najlepsza ..a film to totalna porazka :/

ClubFoller

Czytałam pierwszą część książki, co prawda nie pochłonęła mnie ale kiedy obejrzałam Gabriela w Suits nie mogłam pozbyć się wrażenia , że idealnie pasowałby jako Grey , Dobrze wiedzieć, że to nie tylko moje zdanie ;)

ClubFoller

Na szczęście nie zagrał w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones