Game

Jayceon Terrell Taylor

6,6
268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Game

Slaby rap, ciagle te same teksty - jestem z Compton, odjebie ci morde, zadzwonie po ziomkow i cie wrzuca do Marcy's, Dre i Kanye West pozwolili mi sie wybic, a Snoop jest zajebisty i musze im wylizac dupsko w moich tekstach... zalość.
Razem z tym fifti centem reprezentuja styl komero-hiphopolowy.
Chociaz musze przyznac ze jedna piosenke razem mieli calkiem przyzwoita 'hate it or love it'.

lamer

Avnith_Edd

Co do 1 zarzutu to widzisz on chociaż nie boisz się powiedzieć że jest z Compton pomimo że ma miliony dolarów to nadal trzyma z ziomami co innego 50 cent który rapuje tylko o tym ze dostał 9 kulek (podobno dostał 3 ale on twierdzi że 9 ) i opuścił ulice .... co do Dre i Kanye to po prostu dziękuje im za to ja mu się nie dziwie bo gdyby nie oni to pewnie by zginął w jakiejś wojnie gangów albo by siedział bo w końcu Compton jest na 12 miejscu najbiedniejszych przedmieść USA więc za dużo perspektyw nie ma .

Z 50 centem się zgadzam jeśli chodzi o styl ale myślę że The game jeszcze się trzyma dobrze jeśli chodzi o rap .

zimer69

Avnith Edd , zgadzam się z tobą - piosenka Hate it or love it jest moim zdaniem genialna ....

Avnith_Edd

Widać że znasz się na rapie, akurat "Hate it or love it" ma dobry bit, ale lirycznie jest zjebana, więc dziecko nie oceniaj rapu, jak nie znasz ni w ząb angielskiego.

Adix

Na takich " znaffców" nie ma co zwracać uwagi :) :) :) Miłego dnia...:)))

DaruVeald

Śmieszni jesteście, nie wiem jak można się jarać Game'm ablo tym drugim półgłówkiem 50 centem.

jarassek

Jak by Cie to kija obchodzilo to bys nic nie pisal!

Adix

dziwnie napisales te "dziecko" przeciez ta muzyka jest dla dzieci bo dorosly wyrosl z takich glupot i juz tego nie kupi.

Avnith_Edd

cienias to ty jestes pizdo - co ty osiagnoles? wykladasz towar w biedronce? czy czyscisz kible w tesco, i jak ma wygladac wedlug ciebie nie komercyjny hip-hop? 50cent sprzedal wszystkich ma tyle wrogow ze musi jezdzic w kamizelce, a the game pomaga swoim ziomka z rejonu.

garg

A wiesz co to slownik?

Avnith_Edd

The game szacunek dla niego czyma z ziomami ,a nie tak jak 50 cent zdobył pieniadze i odstawił ziomów bo pieniadz wazniejszy

garg

stary tekst: "co ty osiągnąłeś"
ktoś kto wyraża swoją opinie musi coś osiągnąć?
to ja się pytam co ty osiągnąłeś że się go czepiasz?

Johnny_D

Ch*j cie obchodzi co on osiągną po to jest forum żeby swoje opinie wypowiadać

Avnith_Edd

Jak kto woli. Chociaz fakt, nawija o tym samym.

Avnith_Edd

"cienias"

szczęście, że to strona o filmach bo o rapie mało kto ma tutaj pojęcie, a na pewno już nie ty.

Game to jeden z najepszych raperów obecnie z zajebistym flow no i chyba jedyny zyjący z Compton.

razem z fiftim NIE reprezentuja komerchy bo Game po tym lamusie i g-unot jezdzi juz od paru dobrych lat

Odbij!

Laker24

Jak dla mnie The Game to słaby raper. Flow to może ma jako takie, ale tekstowo to słabizna raczej. No ale szanuję go jako twórcę muzy, bo nie sprzedał się jak 50 cent (a przynajmniej nie w tak absurdalnym stopniu) no i na dzień dzisiejszy jest to chyba jedyny aktywny mainstremowy reprezentant Compton - do N.W.A mu sporo brakuje i nigdy nie osiągnie tego poziomu, ale niech próbuje dalej.

Avnith_Edd

Już kiedyś mówili Game'owi że nie każdemu przypadnie do gustu. Ja np. bardzo lubie jego teksty (nie jestem kolejnym dzieckiem, spikam po ingliszu madafaka :D ), beaty zarąbiste. To że rapuje ciągle o tym samym... Hmm, w sumie jest podobna tematyka w jego tekstach ale każdy jakby opowiada inną historię, to można zarzucić większości raperów :D ktoś napisał że liże dupe Dre, Kanye West albo Snoopowi, on im po prostu dziękuje, za to że dzięki nim sie wybił z biedoty, wszyscy w jego rodzinie to członkowie Crips albo Bloods. A nazywanie go lamerem albo słabiakiem jest idiotyczne bo prawdopodobnie by wszystkim tu skopał dupę :D Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones