Gina Carano

Gina Joy Carano

7,0
7 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gina Carano

To jest mój ideał kobiety, jeszcze, żeby była wyższa odrobinkę, to byłbym wniebowzięty :D Polecam sprawdzić sobie jej zdjęcia choćby na goglach.
Jest silna, wysportowana, potrafi skopać dupę. Nie to co większość kobiet obecnie, co tylko lenią się i albo tyją, albo głodzą się i są zbieraniną suchych kijów, za które wszystko trzeba robić...
Piękne krągłości, aż miło spojrzeć i cudowna rzeźba :3
Współczesna amazonka, tak jakby :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Oswaldd

LoL Jak partnerka to wyzwanie. A co boisz się kobiet? :D Potrzebujesz podobnej do dziecka struchlałej dziewuszki, o wzroście siedzącego, żeby czuć się jak mężczyzna? XD Niedostatki nadrabiasz wizerunkiem Lobo i innych "macho" atrybutów by nie wyjść za cienkiego leszcza co się kobiet boi? Ha ha ha! Dobre

yuriprimepl

ja nad kobieta musze miec we wszystkim przewage, jezeli np. kobieta zna sztuki walki a ja nie wtedy sobie ja olewam, widocznie tobie to nie przeszkadza ze np. kobieta w pewnych sprawach bedzie nad toba dominowac i tego zupelnie nie jestem w stanie zrozumiec, jest to cecha pantoflarzy ktorzy wybieraja sobie silniejsze partnerki bo chca zeby sie nimi opiekowano jak malymi dziecmi, znam takich ludzi i jest to tragiczny widok jak kobieta rzadzi w domu, wtedy facet jak dla mnie jest strasznie zalosny...

Oswaldd

To co tu skrzętnie tłumaczysz, to strach i intelektualne prostactwo XD hah, psychoanaliza powiedziałaby na taki żałosny przypadek jak twój, że masz po prostu kompleks niższości... czemu się nie dziwię. Kobieta zna sztuki walki a ty nie? I się jej boisz i uciekasz jak kundel XD dlatego Będziesz zawsze tym żrącym ochłapy z podwiniętym ogonkiem, co "GRA" silnego, tylko gdy jest w okolicy słabszych i marnych XD król żebraków i hołoty.
Są inne drogi jak nad kimś można zapanować, dlatego to nie żołnierze żądzą w krajach, tylko manipulatorzy i politycy, dlatego mięśisty drab może pakować na siłce, a będzie się kłaniał przed cherlawym prezesem, który osiłkowi daje pracę. Mniemam, że jesteś pryszczatym nastolatkiem, który o związkach, a z tego co piszesz tak wynika, wie równie dużo co cegła o produkcji glazury.

Ciekawostka, przypomina mi się przykład młodego Polskiego doktora ekonomii, który wyszedł za amerykankę - dziewczynę, która nota bene jest żołnierzem marynarki wojennej. Bardzo ciekawy artykuł o nich w dzienniku, a szczególnie jak to pan doktor ma ostatnie słowo do powiedzenia, poza tym utrzymuje rodzinę.

Już nie wspominam, że partnerka która jest wyzwaniem, stanowi motywację by stać się w czymś lepszym, a nie szukać sobie ochłapu by nie musieć nic robić. Jak sobie ktoś wybiera partnerkę dobrze wyedukowaną która dużo zarabia, to może go zmotywować, by zdobyć awans i zarabiać więcej... albo może jak ty, uciec ze strachu i szukać sobie resztek ze stołu, przy których coś znaczy :P

Widać, że postrzegasz swoją rolę jako mężczyzny, jako de facto albo tchórza idącego na łatwiznę, albo pozera. Nawet przez myśl ci nie przeszło słowo wyzwanie - a w wielu kulturach utożsamiane było z partnerkami, choćby w tak cytowanej przez macho kulturze nordyckiej - gdzie ideałem kobiety była waleczna wojowniczka. Partnerka którą by zdobyć, trzeba było stać się w czymś mistrzem.
Takich jak ty Normanie najeżdżali setki lat, zarzynali, a potem gwałcili to z czym się związałeś XD ... no i też je zabijali, by nie porodziły słabiaków.


yuriprimepl

strasznie rozsmieszaja mnie twoje insuacje na moj temat, zwlaszcza w tym jak bardzo mijaja sie z rzeczywistoscia, no niestety nie jestes gosciem z ktorym mozna podyskutowac, jestes raczej jednym z wielu rodzajow prostych szaraczkow co zgrywaja kozakow przed kompem obrazajac innych
Niestety temat cie zdecydowanie przerosl, jestes jeszcze zbyt dziecinny na takie rozmowy

Oswaldd

Tępotom wrodzoną przewyższasz ostatni zjazd PZPRu, a najbardziej rozwala mnie twoja postawa grania kozaka właśnie i maczo XD Już szczególnie fakt, jak grasz wielkiego męskiego osobnika, jak się znasz na związkach, gadasz jak gimnazjalista, któremu jeszcze mleko pod nosem, sam pitolisz, że walczyć ani nie umiesz, nie garniesz się, kobiety które to potrafią cię przerażają, A W AWATARZE masz kosmicznego zabijakę, wojownika i najmusa XD Jesteś zakompleksionym szczylem leczącym sobie przez internet kompleksy.

Teraz za to jak widać masz w zwyczaju podwijasz ogon i uciekasz, boś szmata co sobą daje pomiatać :)

Oswaldd

Żaden z ciebie facet ...
A swoimi postami sam sobie zaprzeczasz .

Oswaldd

Ha, ha ale cie zniszczył.

yuriprimepl

Zgadzam się, świetny post.
Słabi szukają kogoś nad kim mogą panować, żeby mieć chociaż w tym jedynym miejscu poczucie wyższości, silni zawsze szukają wyzwań.
A babka świetna jest, szczególnie tutaj:
tinyurl[kropka]com/ycfh3pa
:D

Azearoth

oswaldd został zmiażdźony pozdro dla yuriprimepl

użytkownik usunięty
dziobak77

Dziobak_5 pozdrawia Dziobaka77 :)

my dziobaki musimy się trzymać razem :)

yuriprimepl

lepiej bym tego nie ujęła!

yuriprimepl

Wiesz ja ci powiem że mi też podobają się kobitki twardzielki. Ale o ile jak dla mnie, kobieta może znać sztuki walki, o tyle nie zniósł bym gdyby moja dziewczyna miała by np. pracować jako policjantka, czy w ogóle mundurowa. I nie dla tego że się boję kobiet w mundurze, tylko dla tego że bym się bał o nią że mogło by jej się coś, Wiadomo mogła by pójść na akcję i zginąć. I myślę że dla tego wielu woli kobiety takie bardziej "zwykłe" albo "struchlałe". Po prostu mniejsze ryzyko bólu kiedy już się to osobę pokocha i coś jej się stanie.

frycek49

To już jak najbardziej zrozumiałe i troskliwe podejście do związku, więc wiem o co Ci chodzi. Niemniej jednak, co jak co, ale sama figura Pani Carano wyrzeźbiona sztukami walk robi wrażenie i mile interesuje :)

yuriprimepl

A to tak. Fizycznie to też mi się takie babki podobają. I bardzo lubię patrzeć jak takie babki się tłuką na ringu. Te wszystkie kopniaki w ich wykonaniu wyglądają przepięknie.

frycek49

Z ciekawości : widziałeś Ginę w akcji ?
To jest demon w ringu .
Byłem w szoku jak widziałem jej 'normalne' zdjęcia - ładna dziewczyna o ślicznym uśmiechu.
W walce - diablica :-)

nightgale

Tak widziałem na YT Dobrze się leje

frycek49

http://www.youtube.com/watch?v=xu_js1ZLhmQ

nowikfxx

i to tyle w temacie

nowikfxx

I wystarczy :-))
Urody to jej nie brakuje.
Taką by się chętnie zabrało na imprezę .
Tylko broń Panie jak ją ktoś by zaczepił...
Ręka , noga , mózg na ścianie....
Będąc z taką w razie rozróby , to by się wstać nie zdążyło , a już by zęby dookoła latały.
Gina jest piękną babką i tyle.
Kulturystki mi się nie podobają , ale Gina wygląda jak kobieta a nie jak erotyczny sen zjadacza kości.
Jak ktoś lubi anorektyczki wyglądające jak niedożywiony nastolatek to jego sprawa.
I jego problem.

nowikfxx

śliczna jest :)....

nightgale

jedna z moich ulubionych wojowniczek, dobra jest równie z pani "Cyborg". Również interesuję się sportami walki, sama trenuję bjj, mma, i jakoś mój facet nie ma nic przeciwko, wręcz przeciwnie, na nim testuję wszystkie chwyty:))a jest duużo większy ode mnie. Pozdro dla tych co kumają

izucha83

Różnica między Giną a Cyborg jest jedna ale zasadnicza.
Na Ginę patrzy się z przyjemnością.
A tak z innej beczki : czy wy dziewczyny zawsze musicie chwyty na swoich facetach testować ? ;-)
Kurde na obcych byście sprawdzały jak działa :-))
No w morde mam to przerobione na własnych kościach , różnica wzrostu i wagi na moją korzyść , ale nawet jak raz na dwadzieścia mi blok nie wyjdzie to się czuje.
A tak swoją drogą to nie wiem czy ja mam pecha , ale wszystkie dziewczyny z którymi miałem okazję być na macie , jak sparują z facetem to napier.....ą na maksa wychodząc z założenia , że pewnie i tak się obroni.
Jeden zły ruch i fiolet pod okiem po strzale łokciem .
I co tu kumplom powiedzieć ?
Że zupa była za słona ? :-))))

nightgale

Nieee. Ze bylo ich pieciu i ze oni wygladali gorzej ;)

yuriprimepl

"Współczesne?" Ale wiesz, że Amazonki nie istniały? Nigdy nie znaleziono żadnego dowodu na istnienie plemienia wojowniczek Amazonek. ;)

A bez makijażu:
https://i.pinimg.com/originals/35/5d/46/355d46d9ed4a6b401b7993162829f16b.jpg

:)

yuriprimepl

Zgadzam się!Obecnie większość panienek do niczego się nie nadaje,wypinają tylko sraki do selfie i nic wiecej

yuriprimepl

Carano jest silna i wysportowana, ale nawet ona nie zaprzeczy, że ogólnie kobieta jest znacznie słabsza od mężczyzny statystycznie. Takie dziewczyny jak Carano to wyjątki. Jaka jest różnica w dynamice, sile, szybkości kobiet i mężczyzn widać po wynikach zawodów sportowych. Można też porównać popularną w Polsce siatkówkę - męską i żeńską. Carano z profesjonalnym zawodnikiem męskim MMA też nie miałaby żadnych szans. Jednak ze zwykłym mężczyzną oczywiście bez trudu wygra, szczególnie, że przez większość część życia dzień w dzień trenowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones