Harry LloydI

Harry Charles S Lloyd

7,6
7 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harry Lloyd

Wyczytałam gdzieś, że był kandydatem do roli Doktora po odejściu Davida Tennanta... Szkoda, że go nie wybrali.

bodzio080

dziwne skoro grał Baines'a kiedy Tennant był już Doctorem ;) trochę dziwne jakby powielili aktora....

summer_20

robili już takie rzeczy wcześniej, przecież Freema Agyeman grała w końcówce drugiej serii, po czym wybrali ją do roli Marthy; Karen Gillan grała wróżbitkę w "The Fires of Pompeii".

bodzio080

ja nie mówię o roli towarzyszek Doctora , ale o samym Doctorze, a takie rzeczy sie zdarzały się w przypadku żadnego z jedenastu doktorów.
Byłabym również zainteresowana przeczytaniem tego artykułu o którym piszesz, bo nigdzie takiej informacji w internecie NIESTETY nie mogę znaleźć

summer_20

nie zdarzały się * (sie zdarzały sie)

summer_20

Nie pisałam o żadnym artykule, widziałam gdzieś Russela T Daviesa mówiącego o tym, możliwe, że w Doctor Who Confidential, ale nie jestem pewna.
Wielu ludzi pewnie nie pamięta Lloyda z roli Bainesa, więc może nie miałoby to dużego znaczenia. Zastanawiam się, jak wypadłby jako Doktor.

bodzio080

mam prawie wszystkie 'Doctor Who Confidential' , ale tak jak mówie, prawie wszystkie więc możliwe że mówił to w jakimiś odcinku którego nie mam.... tak więc nie sprzeczam się bo być może to prawda, aczkolwiek wydaje mi się to mało prawdopodobne.
Harrego Lloyda w sumie widziałam w niedużej ilości produkcji bo w Doctorze Who, Grze o tron i wczoraj w Żelaznej Damie, i we wszystkich rolach zagrał świetnie według mnie... ale chyba Doktor to jednak nie rola dla niego, a szczerze mówiąc to po Tennancie, nikt już mi do roli Doktora nie pasuje haha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones