Heather Locklear 

Heather Deen Locklear

6,8
1 490 ocen gry aktorskiej
Heather Locklear
Urodziła się 25 września 1961 roku o godzinie 5:40 w Westwood, w stanie Kalifornia. Uczęszczała na University of California Los Angeles. Sławę przyniosła jej rola Sammy Jo w serialu "Dynastia". Miała zagrać tylko w kilku odcinkach, ale gdy zniknęła z ekranu, producent został wprost zasypany listami od widzów. Wszyscy domagali się powrotu uroczej blondynki! "To był jeden z najszczęśliwszych momentów w moim życiu!"mówi Heather. Zawsze marzyła o aktorstwie, ale nie wierzyła w swoje możliwości. A czy może być lepsza pochwała niż uznanie widzów? Od tego momentu kariera Heather zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. W małżeństwie zaznała wszystkiego, co najgorsze... Pięć lat po debiucie w serialu "Dynastia" dokładnie 10 maja 1986 roku, Heather stanęła na ślubnym kobiercu z heavymetalowym gitarzystą Tommym Lee. Plotkowano o ich seksualnych wyczynach, o niekonwencjonalnym trybie życia. Heather wszystko dementowała. Dlatego wielkim zaskoczeniem było, gdy 16 sierpnia 1993 roku odbył się głośny rozwód. - "Nie lubię rozmawiać o swoim życiu prywatnym". - oznajmiła po rozwodzie. Zwłaszcza gdy jest ono tak nieudane. Przez 7 lat ukrywała prawdę przed światem, ale zrozumiała, że to nie ma sensu. Jej były mąż należał do gatunku "damskich bokserów". Żyła ciągle w strachu. Libacje alkoholowe, narkotyki, zdrady i najgorsze - bicie. Więc w końcu powiedziała "dość!". Heather szybko pozbierała się po rozwodzie. Kilka miesięcy później była znów zakochana w gitarzyście. Tym razem oddała swe serce Richiemu Sambora z zespołu Bon Jovi. Ich związek już na samym początku musiał przejść ciężką próbę. Tommy bowiem nie mógł jej podarować, że go porzuciła. Opowiadał prasie różne bzdury, sprzedawał moje zdjęcia i filmy wideo z czasów naszego małżeństwa. Teraz na nowo odkrywała świat miłości... Richie okazał się bardzo wyrozumiały. Gdy jej się oświadczył, bez wahania powiedziała "tak". I bardzo chciała mieć z nim dziecko. Grał wtedy w serialu "Melrose Place". Producent zastrzegł, że nie ma mowy o ciąży. Zaryzykowała i urodziła dziecko. Szybko odzyskała dawną figurę, więc nie straciła pracy. Córka Heather i Richiego - Eva - przyszła na świat w 1997 roku.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 25 września 1961

miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, USA

wzrost: 165 cm

Złota Malina
Zdobyła Złota Malina, 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
dwukrotnie zamężna: 1. Tommy Lee (10.05.1986 - 16.08.1993, rozwód); 2. Richie Sambora (17.12.1994 - 11.04.2007, rozwód), córka Ava Elizabeth (ur. 04.10.1997)
Odrzuciła rolę Victorii Hill w serialu "Good Morning, Miami". Ostatecznie angaż otrzymała Tiffani Thiessen.
Heather Locklear zajęła 1. miejsce w rankingu organizowanym przez magazyn "In Touch" na wiecznie młode gwiazdy Hollywood w 2004 roku.
W 2000 roku wzięła udział w reklamie L'Oreal.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych