Henry Cavill

Henry William Dalgliesh Cavill

8,2
50 923 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henry Cavill

Geralt - mrukliwy, małomówny i cyniczny wiedźmin. No kurka, Cavill oddał go perfekcyjnie. A scena rzeźi w Blaviken to majstersztyk.

Maysha

mam inne zdanie, cavill niestety kompletnie nie pasuje do roli geralta, to skandal ze wybrano wlasnie jego na odtwórcę wiedźmina, żebrowskiemu to moze buty czyscić,

znerwicowany

hahahahahaha

znerwicowany

Ty tak na serio xD

Patrix04

oczywiscie, cavill to laluś z wąsikiem który lata nad miastem w obcisłych gaciach, nawet nie ma sensu go porownywac do żabrowskiego, rodowitego i dumnego slowianina, pierwotnego i jedynego slusznego wiedzmina

znerwicowany

Szybkie pytanie: obejrzałeś cały sezon?

tolerancja91

Przecież widać, że kolega wyżej to typowy trollson, także szkoda zachodu na jakąkolwiek dyskusję ;) zapewne widziałby w roli Geralta Andrew Lincolna xD a wracają do tematu - Henry wypadł świetnie. Supermanem był średnim ale jako Wiedźmin wypadł zaskakująco dobrze, bo przyznam, że nie widziałem go w tej roli z początku.

dark_angel_19

Ja miałam większe obawy związane z Yennefer, a ostatecznie jest ok. Tylko brakuje mi awantur z Geraltem i ogólna złośliwość wobec całego świata, charakterystyczna dla Yenn

tolerancja91

Żebrowski i Cavill pasują do tej roli. Obaj. Grają inaczej, ale pasują.

FILMLINE

A po co mówić o Żebrowskim? Stare dzieje

tolerancja91

Nic. Znerwicowany pewnie trolluje. Tak sobie napisałem.

FILMLINE

aby uzyskać idealnego wiedźmina odpal dubbing, Żebrowski dubbinguje, Cavill gra i wszyscy zadowoleni XDDD

tolerancja91

Kolega z was bekę ciśnie a wy dalej swoje XD

znerwicowany

ty głupi jesteś

użytkownik usunięty
Maysha

Zagrał rewelacyjnie i mocno podniósł poziom średniego serialu.

Zgadzam się. Szkoda tylko, że zrobili z niego postać drugoplanową.

użytkownik usunięty
FILMLINE

Raczej... Trzecią pierwszoplanową. Lewacka feministka pisała scenariusz i kobiety miały być "gurom".

Bo to serial przede wszystkim dla kobiet. Wiedźmin ma być piękny, seksowny i mało gadać. Gadać mają baby.

Maysha

Widać napracowanko. Zależało mu na tej roli i efekt jest więcej niż świetny. Chyba najlepsza rola do tej pory w jego karierze. Oby grał jak najdłużej.

Maysha

Fajny cosplay, ale Geraltem to był Żebrowski. Cavill wygląda jak jakiś cosplayer, stara się być za bardzo badassowaty.

Maysha

W ogóle nie dał rady. Chodzi tylko.

Muhomorniczy

nie byl zly. Na pewno wypadl lepiej niz Jaskier, z ktorego zrobiono wsiowego komika z gitarka a nie Barda z poczuciem humoru. Cavill nie byl zly, tak samo jak Zebrowski tez nie byl zly. I w jednym i w drugim przypadku zawinila cala reszta. Nawet najlepszy aktor nie pociagnie spierd... scenariusza czy montazu.

Maysha

Fakt. Ta scena była genialna. Ogólnie sceny walk z ludźmi są świetne. Walki z potworami początkowo wyglądały dość sztucznie. Bodajże po 3. odcinku są lepiej zrobione. Nie wiem czy to kwestia budżetu czy braku doświadczenia ekipy w CGI.

Maysha

Bo gość jest rewelacyjnym aktorem, potrafi zagrać na maksa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones