Hugo Weaving

Hugo Wallace Weaving

8,5
49 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugo Weaving

Niestety, dla mnie najważniejsza jest tylko JEDNA - czyli absolutny mistrz świata - Pan Agent Smith!

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Jako aktor jest świetny i trzeba przyznać, że w filmie Matrix nikt mu nie dorównuje. I jak zawsze rozmawiam ze znajomymi o nim to zawsze pierwszy film jaki pada to zawsze pada Matrix (przede wszystkim dla skojarzenia aktora).

No, trochę bezpłciowy Keanu Reeves nie ma łatwego życia, kiedy się go porównuje do Hugo ;p

Dassanar

On po prostu jest stworzony do ról złych gości.

karolcia99

Ale we Władcy Pierścienie tez klasę pokazał. W Wilkołaku też wstydu nie narobił - dla mnie to aktor mogący zagrać niemal wszystko.

Dassanar

jednak wszystko wysiada przy tym jak zagrał w V for Vendetta :)

aramir

Jeszcze tego nie ruszyłem z powodu lekkiego braku czasu, ale na sto procent to obejrzę ;)

Dassanar

nic mi nie mówcie o smithe.... znajoma nażarła sie kwasu i myślała że jestem smith ;p a do tematu to aktor dobry

Rob_Rock

zgadzam sie w pełni ;)

Rob_Rock

Z tych znakomitych obok Elronda, Smitha i V... to jeszcze ''Priscilla'. W scenie śpiewania Donny Summer na pustyni zrzucił mi perukę z głowy :))

użytkownik usunięty
michal.2907

Świetny był też w Sypialnie i Przedsionki oraz The Tender Hook - gość jest super, aż ciężko wybrać jedną, najlepszą rolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones