Hulk Hogan

Terrence Gene Bollea

6,9
1 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hulk Hogan

To niemożliwe!! Hulk się rozwodzi prze zswoją własną głupote. W serialu wydawali się taką zgraną rodziną a Hulk musiał wszystko popsuć przykre. Bardzo lubiłam te reality, a wy co o nim sądzicie??

kingabor95

Dlaczego twierdzisz że przez swoją głupote? Z tego co wiemto Linda wniosła pozew o rozwód a Hulk o całej sprawie dowiedział się gdy rozgłośniły to media!!

Chętnie poczytam informacje ze źródła gdzie pisze że to Hulk zawinił i w czym dokładnie.

jovovich

może tak: w Amerykańskiej gazecie pisze i na blogu brooke jego cukrki, że romansował z jej najlepszą przyjaciółką. Wtedy, kiedy kręcono ostatnią część jego serialu na MTV. Gdy to wszystko się wydało Linda wnisosła pozew o rozwód. Miał romans więc myślę, że to przez jego głupotę :) Jak myślisz dlaczego tak być może udawali na ekranie, że są dobraną parą i bardzo się kochali to czemu Linda wniosła pozew o rozwód, dlatego, że im się tak dobrze układało a tu jedna kłótnia?? Nie sądzę..

kingabor95

A i przepraszam za błędy ortograficzne które popełniłam w poprzednim tekście :)

użytkownik usunięty
jovovich

Masz racje Dlaczego przez akurat Hulka głupote a reszte przeczytaj nizej co napisalem o stronah i o kasie :):D
Pozdro

kingabor95

Taka wersja też jest całkiem możliwa chociaż nic na to nie wskazywało.
Prawdy pewnie i tak się nie dowiemy;)

użytkownik usunięty
jovovich

Hulk jest moim idolem od dziecka i nie wierze w to ze zdradzil Lindę z jakąś małolatą, na moje to media kłamią dla sensacji, albo ona szła za kasą.
Hulkster by tego nie zrobił media kłamią i tyle...
wiele wersji słyszałem na temat rozwodu :(
A najgorsze jest to ze w tą wersje ludzie wierzą.
Ale racja prawdy się nie dowiemy!!!
Media szukają sensacji!!!
I się czepiają
pozdrawiam all!!!!!!!

No spoko, ja tylko mówie co słyszałam ;]

użytkownik usunięty
kingabor95

Loozik i szacunek 4 you :)
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
kingabor95

oglądałam odcinek na mtv "uparty jak hogan" w którym linda i hulk idą do psychologa który mial niby pomóc "uratować ich związek", wiem ze padły słowa ze to koniec hoganów, ale nie wiem jak to sie dalej potoczyło bo nie obejrzałam odinka do końca! mozliwe ze to był ostatni odcinek bo później leciało wszystko od nowa! nie jestem pewna po czyjej stronie lezy wina, ale i tak wielka szkoda ze nie są juz razem :/ jakoś nie chce mi sie wiezyc ze hulk "zdradził" linde :/

użytkownik usunięty

Witam :)
Ja na temat rozwodu przeszukalem sporo stron A Hulk by tego nie zrobil
a w wiekszosci to co ogladalem to ona dla kasy sie z nim rozwodzi :)
bo przyjaciele bliscy rodzinie powiadali tak i ja temu wierze HULK by tego nei zrobil...
Pozdrawiam

kingabor95

fpisujcie miasta :((((( [*][*][*] !!1 !111 !!1one!1111!!11jeden!1

Szejtan

Może i Hulk ma teraz nową babkę i można go zobaczyć z nową kobietą na
http://www.dailymotion.com/relevance/search/Hulk%2BHogan/video/x52zy5_hulk-hogan -e-la-nuova-fiamma_shortfilms

Ale Linda ma romans z 19 latkiem!!! I to jak dla mnie jest przyczyna rozwodu!!!
http://evilbeetgossip.film.com/wp-content/uploads/2008/06/linday_charlie.jpg

I proszę bardzo...

Hulkster

Ten koleś na fotce ma 19 lat?? Lekka przesada. A ta babka obok Hogana to chyba jego córka...

użytkownik usunięty
Szajba

Niestety on ma 19 lat :(
A obok HULKA to nie jego córka tylko nowa dziewczyna :(

Dla mnie też wyglądała na jego córkę ;>

chomiczor

Nie no, wogóle żeby dowiedzieć się wiecej info. trzeba oglądać
Uparta jak Brooke (Brooke knows Best). Ostatnio kiedy byłem w szkole
oglądałem to i tam było jak opowiadała (Brooke) że on zdradził rzeczywiście. Terry Jest jednym z moich idoli od małego, ale jednak zrobił to co zrobił.
A wogóle jego syn Nick siedzi w więzieniu za spowodowanie wypadku samochodowego (kraksa z drzewem) w którym to zginął jego przyjaciel i on siedzi za to w pudle teraz.
Masakra jakaś, wogóle z tego co czytam to kiedyś rodzina Idoli a teraz Patologia

użytkownik usunięty
chopin323

Wiesz co kolego dla mnie to też nie jest do pojęcia, ale wyczytałem z wielu źródeł że to żona czyli Linda pierwsza zdradziła Hulk'a. A Nick już jest na wolności, cóż nikt nie jest idealny. Mam nadzieję że te czarne chmury znikną od nich :( Ale każdemu się zdarza, takie jest życie...

właśnie w jednym z odcinków serialu, kiedy świętowali jakąś swoją rocznicę padła kwestia.. tyle że w kontynuacji "uparta jak brook" Linda niby mówiła jak to jest jej ciężko i w ogóle. .dziwne.

forever

Naprawde szkoda bo wyglądali na wspaniała rodzinę i sam nie wiem czy mając żone wybaczyłbym zdrade lecz mimo to uważam że jak to wszystko było pokazane w mtv a nie na pokaz to powinna mu ona wybaczyć

ninja_4

Naprawde szkoda bo wyglądali na wspaniała rodzinę i sam nie wiem czy mając żone wybaczyłbym zdrade lecz mimo to uważam że jak to wszystko było prawdziwe w mtv a nie na pokaz to powinna mu ona wybaczyć

Nie żona, tylko on zdradził pierwszy. Przeleciał producentkę płyty nagrywanej przez jego córkę - kobieta miała 33 lata i nie była - jak tu słyszę - jakąś najlepszą przyjaciółką jego córki. Zajmowała się produkcją jej płyty - wszystko. Hulk sam się do zdrady przyznał. Zaraz potem jego żona wniosła o rozwód. Koleś dowiedział się o tym podczas wywiadu prasowego. Załamał się, chciał nawet popełnić samobójstwo. Jakiś czas potem jego żona (pewnie by podziałąć mu na nerwy) zaczęła romans z 19 chłopaczkiem, w dodatku uczącym się w tej samej szkole co jej dzieci. I spotyka się z nim do dziś. A syn Hogana siedzi w pierdlu i wszystko wskazuje na to, że rodzina będzie musiała jeszcze płacić. Rodzina poszkodowanego w wypadku zapowiada pozew cywilny. I tyle w temacie. Trochę kiepski przykład dał ten, który przez lata pozował na cnotliwego i porządnego ojca rodziny. Anyway i tak go lubię. A jak ktoś ma wątpliwości co do tego co tu napisałęm, to odsyłam do autobiografii samego zainteresowanego "My Life Outside the Ring".

użytkownik usunięty
oneofthefew

Zgadzam się z tobą, ale Hulk przespał się z tą kobietą miała ona wtedy 33 lata, a Linda jest już chyba po 50 a sypia z 20 latkiem. I z tego co mi wiadomo to już przed przespaniem się Hulka z tamtą coś było z nimi nie tak, Linda miała problemy alkoholowe, a co do próby samobójstwa to osobiście jak przeczytałem newsa na jednej ze stron wrestlingowych to powiem że byłem w szoku. Co do Nicka - w jednym z odcinków HKB, Hulk zaprowadził go na komisariat i przedstawił tam z jakimś gliniarzem jak to jest gdy jedzie się za szybko itp.. Widocznie nie dotarło do niego.

Pozdrawiam ;)

HULK RULES!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones