Hyde-niesamowita osobowość,ma w sobie tyle wdzięku,tajemnicy,pasji,namięt ności i te piękne ciemne oczy...można wymieniać bez końca.
Gdy piewszy raz-8lat temu usłyszałam jego piosenkę"Heaven`s Drive" od razu mi sie spodobała,uznałąm,że jest taka dzika,płonąca;od tego momentu zaczełam słuchać jego wszystkich...