Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Ja Iana za rolę Damona po prostu ubóstwiam i sądzę, że zagrał go świetnie, ale wydaje mi
się, że 30 miejsce w top 100 to jest duża przesada.

dalczyna

Popieram ale sama oceniłaś 10/10 to co się dziwisz?

użytkownik usunięty
dalczyna

Popieram. Obiektywna ocena dla tego aktora to 1/10

Obiektywna ocena to jakieś 7, ale oceniałam w przypływie nagłej "miłości" do niego. Ale spostrzeżenie trafne ;D

użytkownik usunięty
dalczyna

na 7/10 to zasługuje taki Stallone czy Schwarzenegger natomiast Somerhalder na 1/10 góra 2/10

Założę się że w żadnym filmie i tak go nie widziałeś. Ja widziałem tylko w jednym i nie oceniam.

neo_angin

Ja widziałam w kilku, dałam 3...

magda100

Na ale widziałaś i jesteś w stanie ocenić.

neo_angin

Ja też widziałam w kilku :}
Ale ja się niestety nie znam na grze aktorskiej. :)

dalczyna

No i co z tego. Mało tu jest osób które się znają. Ten ranking mnie wali ale chamskie jest ocenianie aktora którego się w żadnym filmie nie widziało. Tak samo jak filmu którego się nie oglądało.

użytkownik usunięty
neo_angin

a w jakim filmie miałbym okazję go zobaczyć?
Podejrzewam, że osoby wystawiające mu 10/10 również nie widziały żadnego film, więc czemu ja nie mógłbym wystawić mu oceny...

Widziały Serial czyli jego grę aktorską widziały. A ty nie. Ja osobiście mam zaznaczone że widziałem jeden film w którym grał (Celebrity) ale nawet nie miałem pojęcia że tam grał. Nie kojarzę to nie oceniam. Mam zasadę że oceniam po co najmniej 3 oglądniętych filmach/serialach.

użytkownik usunięty
neo_angin

lol, widziałem go kilka razy w roli Damona Salvatore i stwierdzam, że aktorstwo w jego wykonaniu nie jest na miarę 30 miejsca w rankingu

Ja nawet jednego odcinka "Pamiętników Wampirów" nie widziałem.

"nie jest na miarę 30 miejsca w rankingu"

To wiadome ale przecież samo Top wskazuje że to ranking popularności.

dalczyna

ja uważam że jest bardzo dobrym aktorem xd. Nie dlatego że taki ładny i w ogóle tylko dlatego że widziałam z nim kilka filmów tj: Marco Polo, Turniej, Puls i wydaje mi się że bardzo dobrze sobie poradził. Zasługuje na to 29 miejsce. ;)

patrycja_1995

Zgodziłabym się, gdyby nie ostatnie zdanie. Dajmy się jeszcze Ianowi - który autentycznie grać potrafi - wykazać w większej ilości produkcji.

Evarini

Dokładnie- jakiś ambitnych produkcji, bo sorry "Marco Polo" czy "Turniej" to jest lekki shit.

dalczyna

Dobra, właśnie oglądam "Pulse" zobaczymy co to;)

WhiteDemon

Eeem, niestety "Pulse" to coś kiepskiego;)
Ian też szalu nie zrobił, drętwy.

patrycja_1995

Błagam Cię, wymieniłaś akurat wszystkie z nim filmy, które są słabe...
Lepiej obejrzeć sobie z Ianem "Żyć szybko, umrzeć młodo" albo "Życie jak dom".
A z tym zasługiwaniem na 29 miejsce - to z całym szacunkiem, ale nie;)

WhiteDemon

No bo akurat te wiem, że są słabe, ale akurat je oglądał, sorry ;D
Ale dzięki za polecenie ;D

dalczyna

pogarsza sobie sytuację grający w pamiętnikach wampriów

Valeriusz

No wg mnie akurat na odwrót.
Ian nigdzie nie gra lepiej jak w VD...

WhiteDemon

Prawda jest taka, że te oceny są za popularność, może gdyby były przeliczane na podstawie średniej wyciągnietej z ocen filmów w jakich dany aktor grał... ale to też nie byłoby do końca obiektywne. Po prostu walić wała na takie rankingi - szkoda zdrowia :P A Ian jest super w pamiętnikach, po prostu mu pasuje ta rola i to bardzo, wreszcie dostał jakąś sensowną, bo "filmy" w jakich grał to jakieś kiepskie kino klasy b...

alko38

zgadzam się. Pamiętniki rządzą . xd

patrycja_1995

i tak to jest jak dziecko wejdzie na fw

Valeriusz

Nic do gościa nie mam, lubiłem go w roli Boone'a w Lostach ale jednak 31 miejsce w rankingu trochę za wysokie.

dalczyna

Zgadzam się z wami, pozycja za wysoka, aczkolwiek Ian w roli Damona jest po prostu cuuudowny!!! i tak mi się coś wydaje, że wiele kobiet brało to pod uwagę wystawiając ocenę ;p

anabel17

pewnie tak - powinna na filmwebie być możliwość oceny gry aktorskiej w konkretnym filmie

dalczyna

Dobry pomysł:-) Wydaje mi się, że większość głosujących wystawia opinie po obejrzeniu najwyżej trzech filmów. Zdarzają się też niestety tacy, którzy oceniają na podstawie jednej roli ://

dalczyna

Jak ja czytam te komentarze to padam, ( nie tylko w tym temacie ale też w innych) prawie każdy facet coś koło 2 albo 1/10. HAHAHAHA chłopcy spójrzcie po sobie... Żaden z was mu do pięt nie dorasta *_*

I_I

Oni są po prostu zazdrośni. <wzdycha z politowaniem> ;D

dalczyna

Oglądam Pamiętniki, uwielbiam braci Salvatore a w szczególności rolę Ian'a... Ale nie oceniam jego aktorstwa na podstawie tego serialu :) Co innego granie w serialu, co innego granie w filmie :)
Ale jest na co popatrzeć, fabuła "Pamietników.." na początku nie zachwyciła mnie, ale jak zobaczyłam Daimona... cóż, stwierdziłam, że zacznę oglądać ten serial :) I czekam na jakieś większe produkcje z jego udziałem, może coś więcej mnie w nim zaintryguje :)

Thoruviel_88

miejmy nadzieję ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones