Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
11 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder


Mi ten"
Nie chciałam cię skrzywdzić tak naprawdę. Po prostu się rozgniewałam. -wyciągnęła smukłą rękę i pogłaskała go po policzku.
- Przepraszam.
-Katherine - powiedział, wciąż się uśmiechając.
-Tak. - Nachyliła się bliżej.
-Katherine...
-Tak, Damonie?
-Idź do diabła."

pamela270

Zdecydowanie
" Stefan najbardziej lubi krew szczeniaków, takich z puchatymi uszami"
do Alarica " mielismy nikogo nie zabijać" (klepie go po plecach :D:D:D)

naaata22

Do młodego Lockwood'a w 7 odcinku( na tekst Tyler'a - "Pieprz się koleś")- "Koleś?! Naprawdę? Koleś?!" ("Dude?! Really? Dude?!")
W 6 odcinku, Vicki do Damona - "A ty, dlaczego nie masz dziewczyny? Jesteś spoko i straaasznie seksowny" - "Wiem o tym"
W 13 odcinku, kiedy Elena i Stefan leżą w łóżku: -Stefan : "Wynoś się stąd! Mówię poważnie!" - Damon : "Zapłacę dolara za każdą rzecz, której bym wcześniej nie widział." . No i oczywiście 'cookbook' :D
17 odcinek, plan uratowania Stefana. - Elena: "Damon, to nie jest czas by zgrywać samotnego wojownika." - Damon: "Dobra, Elena, ty możesz prowadzić samochód jak będziemy stamtąd uciekać. Nie wejdziesz do tego domu. - Elena: "Nie możesz mi zabronić. Chodzi o Stefana. Ty tego nie rozumiesz." - Damon (i ten akcent :D): "Oh, oczywiście, że rozumiem. Rozumiem. Jest powodem Twojego istnienia. Jego miłość sprawia, że Twoje życie ma sens. ŁAPIĘ :D"
W 18 odcinku, gdy Elena prosi Damona o pójście na górę do jej pokoju: Damon: "Nie, Eleno! Nie pójdę z Tobą do Twojej sypialni!"
21 odcinek, gra ze sługuską Isobel - "Uuuu Cherie.. Znowu wygrałaś. Mam nadzieję, że założyłem dobrą bieliznę"
Także 21 odcinek, konfrontacja z Isobel - "Skoro już przykułem twoją uwagę, to posłuchaj. Nie możesz przyjechać do mojego miasta i grozić moim bliskim. Grożenie Elenie... Złeee posunięcie. Zostaw ją w spokoju, albo rozerwę cię na strzępy (...) Jeśli Katherine chce czegoś ode mnie, to niech mała dzi*ka przyjdzie po to sama"

I maaasę innych , ale te są moim zdaniem najlepsze.
Niektóre lepiej brzmią po angielsku, ale to nic. ;-)

elleonore_

a mój ulubiony tekst z odcinka 7mego, kiedy stefan podaje świeżo upieczonej wampirzycy Vicky kubek ze zwierzęcą krwią i każe jej pić.
Vicky: Co to?
Damon: No własnie. Co to? Skunks? Bernardyn? Bambi? :D

Dalej tez fajne teksty były w odcinku 11stym, gdy Damon przywiózł nieprzytomna Elenę do Georigii, a ta gdy sie obudziła zaczęła panikować i kazała odwieźć siebie do domu:
Damon: Wiesz co, byłaś zabawniejsza jak spałaś.

Z tego samego odcinka. Elena i Damon rozmawiają o wampirze, którego Elena potrąciła samochodem.
Elena: Czy on był...?
Damon: O ile mogę powiedzieć- tak.
Elena: Nie znasz go?
Damon: Jak go nigdy nie spotkałem to nie mogłem go znać. To nie tak, że wszyscy bujamy w barze wampirów i grillujemy.


Uwielbiam kwestie Damona:D

Nicolis

ooo taak, ten pierwszy jest dobry ;)

pamela270

mój ulubiony w 21 pod koniec Stefan i Damon rozmawiają o Johnie
Damon: Jak tam mówisz stary .Jesteśmy tylko przyjaciółmi , szczerze. I jako przyjaciel nie palę się , żeby powiedzieć jej prawdę .Więc ty to zrób.
Stefan : Jaką prawdę ?
Damon: O Johnie.Bo wiem że lubicie niczego przed sobą ukrywać.
Stefan: O czym ty mówisz ?
Damon:Czy tylko ja potrafię skojarzyć jedno z drugim ? Isobel .Halo? ( Stefan nie kuma xD )
Damon : Chodziła z Johnem kiedy miała 15 lat.Zaszła w ciążę i wylądowała w gabinecie lekarskim brata Johna . Myślisz że jaką rolę odegrał w tym John? Śmiało,pomyśl o tym.Już kapujesz.Dotarło .? xd
Stefan : Więc myślisz że John jest ( mina Damona mnie rozwala w tym momencie xD ) ojcem Eleny ?
Damon : Ding ding ding ding

iwonakora25

Trochę angielszczyzny:
odc. 7: Elena przychodzi do Stefana - drzwi otwiera Damon:
Elena: Is Stefan here?/Jest Stefan?
Damon: Yup./Tak.
Elena: Where is he?/Gdzie?
Damon: And good morning to you, little miss ‘I’m on a mission’./I tobie też dzień dobry, dziewczyno z misją.
Elena: How can you be so arrogant and glib after everything that you’ve done?/Jak możesz być tak arogancki i wygadany, po tym wszystkim, co zrobiłeś?
Damon: And how can you be so brave and stupid to call a vampire arrogant and glib?/A jak ty możesz być tak odważna i głupia, żeby nazywać wampira arogantem?
Elena: If you wanted be dead, I’d be dead./Gdybyś chciał mnie zabić, to już bym nie żyła.
Damon: Yes, you would./Tak, to prawda.
Elena: But I’m not./Ale żyję.
Damon: Yet./Jeszcze. TEN TON I MINA!
Odc. 4: Damon czyta Stephenie Meyer i rozmawia z Caroline:
Caroline: Hey, how come you don't sparkle?/Dlaczego ty nie błyszczysz?
Damon: Because I live in the real world where vampires burn in the sun./Bo żyję w prawdziwym świecie, w którym wampiry płoną na słońcu.
Caroline: Yeah, but you go in the sun./Tak, ale ty wychodzisz na słońce.
Damon: I have a ring, it protects me. It's complicated./Mam pierścień. To mnie chroni. To skomplikowane. TA OBOJĘTNOŚĆ!
Odc. 4: Koktajl z werbeną - Damon do Stefana:
Damon: I'm not some drunk sorority chick. You can't roofy me/Nie jestem jakąś pijaną laską ze stowarzyszenia. Nie dam się nabrać na koktajl gwałtu.
I mój ulubiony tekst Stefana odc. 8: (po tym jak Damon zabił Lexie):
Stefan: He killed her. He killed Zach. He killed Tanner. He turned Vicky. I have to kill him./Zabił ją. Zabił Zacha. Zabił Tannera. Przemienił Vicki. Muszę go zabić.

perelinka

odcinek 18 damon do stafano...
Nie rozumiem. Nie musisz zabijać, by przeżyć, od tego są banki krwi. Nie polowałem na ludzi... boże aż za długo...

Venedka

Wszystkie jego teksty są powalające ; )

pamela270

odcinek 4. Damon i Stefan przygotowują się na przyjęcie, Stefan pije whisky
Damon: Mój Boże, doprowadziłem cię do picia.
Stefan: Nie wygląda na to,że się ciebie pozbędę. Co innego miałbym robić, poza cieszeniem się własnym życiem?
D: Cieszeniem się własnym życiem. W tym tkwi twój odwieczny problem. Jesteś martwy, stary. Pogódź się z tym.

odcinek 20, końcówka rozmowy Damona i Alaricka
D: Mam z Tobą jechać? Próbowałeś mnie zabić!
A: Taa, ale to Ty mnie zabiłeś.

odcinek 20, rozmowa Stefana z Damonem
S: Dziękuję
D: Nie, Stefanie, to ja dziękuję. Znowu pijesz krew Bambi, a ja znowu jestem bratem- twardzielem. Wszystko wróciło do normy.

odcinek 21, Elena próbuje przekonać Damona żeby jej dał klucz do wynalazku
D: Mowy nie ma.
E: Wysłuchaj mnie
D: Nie oddam urządzenia Isobel, żeby je dała Johnowi, który mnie zabije. Lubię być żywym trupem.

Eglantine

Albo jeszcze odcinek 2, Damon jest z Vicky na dachu jakiegoś budynku, Stefan na niego wskakuje a Damon na to:
Nieźle. Jadłeś króliczki?

Eglantine

Wszystkie teksty ma genialne!!!
albo
"Pozdrów wiewiórki"

l_sylwia

Teksty jak teksty, ale jego mimika... To jest to... :) Jak robi ten ruch brwią - boskie

Nesira

Dokładnie xD teksty+mimika to jest mieszanka rozbrajająca xD

pamela270

Odc. 4: "Rozmowa" braci Salvatore - Stefan wbija nóż dziurawiąc T-shirt Damona, Damon wyjmuje nóż i wbija go w brata:
Damon: This is John Varvatos, dude. Dick move./To John Varvatos, stary. Głupi ruch.
Odc. 11:
Damon: And I believe you, my dear, sweet Bree. That's why I'm ALMOST sorry./I wierzę ci moja droga, słodka Bree. Dlatego PRAWIE jest mi przykro.. - i wyrywa serce Bree

perelinka

No dokładnie te jego miny genialne są!!!

perelinka

uwielbiam ta scene w 11 odcinku xD mogłabym ja cały czas oglądac ;p

pamela270

odc. 12 rozmowa Bonnie i Damona
B: What do you want from me?/ Czego chcesz?
D:I think we need a fresh start./Myślę, że potrzebujemy świeżego startu.
B: You tried to kill me./ Próbowałeś mnie zabić.
D: But I didn't, and if I wanted to, I would have. Does that not count for anything?/ Ale nie zabiłem, i gdybym chciał, to bym to zrobił.
Czy to nie ma żadnego znaczenia?

Eglantine

"No more talking, Let's dance"

http://www.youtube.com/watch?v=LWSC0IXfvzM

Eglantine

perelinka , w ktorej minucie w 4 odcinku byl ten tekst o koktajlu z werbeną damona bo szukalam i nie widze ;d

domis3

domis3 - 17:46 - 18:53 - rozmowa braci, gdy Damon szykuje się na przyjęcie a Stefan sączy drinka: Damon nalewa sobie szklaneczkę i wylewa ją (dokładnie 18:45) :)

domis3

domis3, nie wiem dlaczego nie pojawiła się wczorajsza odpowiedź, więc jeszcze raz: Stefan sączy drinka, Damon szykuje się na przyjęcie(17:46-18:53); Damon nalewa sobie whisky po czym wylewa ją (dokładnie 18:45)

I jeszcze kilka - tym razem scena z 13 odc. - cała genialna: Poranek. Stefan z Eleną w łóżku, pojawia się Damon:

Elena: Ok, what exactly is a Grimoire, anyway?/ Co to tak w ogóle jest Grimoire,?
Damon: It's a witch's cookbook./ To książka kucharska czarownic.
Stefan: Every spell that a witch casts is unique unto itself, so every witch would document their work./ Każdy rzucony przez czarownicę urok jest jedyny w swoim rodzaju, - więc każda z nich opisuje jego działanie.
Damon: Yeah. Cookbook./ Dokładnie. Książka kucharska.

Damon: You know, I really like this whole ménage-threesome team thing. It's got a bit
of a kink to it. Don't screw it up./ Podoba mi się ten nasz trójkąt. Taki lekko perwersyjny. Nie spieprzcie tego.

perelinka

dziekuje :************** DAMON 4EVER

pamela270

Wszystkie jego teksty są świetne (podam to co pamiętam);
1"Zapłacę dolara za każdą rzecz, której bym wcześniej nie widział."
2"Nie, Eleno! Nie pójdę z Tobą do Twojej sypialni!"
3" Stefan najbardziej lubi krew szczeniaków, takich z puchatymi uszami"
4"Lubię być żywym trupem."
5"Pozdrów wiewiórki"


pamela270

Wszystkie te powyrzsze teksty sa boskie ;D Ja go uwielbiam i to bezwarunkowo, Damon jest the best. Zawsze sie usmieje z jego min i wgl.
Na przyklad 15 odcinek u Eleny w domu. Damon gra z Jeremy'em w jakas tam gre. Najpierw rozmawiaja o Annie [Annabell]

Jeremy: Dziewczyny imieniem Anna. Jest dosc natarczywa.
Damon: Seksowna?
Jeremy: Owszem, ale tez dziwna.
Damon: Seksownownosc przebija dziwactwo.Wierz mi.
[A z tylu Elena i Jenna rozmawiaja o Damonie ;D]
Jenna: Jest niesamowicie seksowny. [Damon to slyszy i taki boski usmiech ;D]
Elena: To dupek [Damon przewraca oczami ;D]

A skoro mowa o najlepszych momentach z Damonem, to wszystkie znajdziecie tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=LR4yki9rRko&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pkENvoYZBHE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DktM7d_lRv8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=7TuOjGBnqgU&feature=related

Co do ostatniego filmiku to jak dla mnie, on jest 'irezistible' ;D

Sequine

Ta rozmowa to odcinek 13 z 1 sezonu.

Sequine

Nie zrozumiałam połowy, ale i tak- to jest genialne! xD
Nie moglbu ktos zalatwic do tego napisow, please? ;)

pamela270

wszystkie fajne z pierwszego sezonu już tu są. a ja mam jeden z 'the return' z drugiego sezonu:
' Przebijemy ją kołkiem, albo urwiemy łeb. Coś poetyckiego, zobaczy się.'

pamela270

O ile się nie mylę w drugim odc.
Damon z Vicki na dachu. Przybywa Stefan po króliczkach
S-Puść ją
D.-Okey. (i ta mina ;D)

AmIRightForYou

mógłby mi ktoś podać nr odcinka w którym Damon udaje Stefana i odwrotnie?

valentine_fw

9 odc.

pamela270

Moich ulubionych jest spoooro. Postaram sie wymienić te, kórych jeszcze nie było ; D
Wszystkie są z 1 sezonu, bo z 2 jeszcze sobie nie spisywałam ^^
Elena: Stefan?
damon: Better.
Elena: you look a ...
Damon: dashing? gorgeous? irresistible?
elena: Wrecked.

Oczywiście:
Damon: Stefan smiles, alert the media!

Damon parody Stefan: I dont, Damon. I cant trust you to be a nice guy,
because you kill everybody and you're so mean...and you're so mean!
I potem "Ciężko cię naśladować, plus to mało interesujące." haha < 3

Damon: I have a diabolical master plan.
Lexi: What is it?
Damon: Well, if I told you, it wouldn't be very diabolical, now would it?

To może po polsku, bo długie xD
Stefan: Wiesz już, dokąd pojedziesz?
Damon: Nie. Może do Londynu. Spotkam się z przyjaciółmi.
Stefan: Nie masz takowych, Damonie.
Damon: Masz rację, Stefanie.|Mam tylko ciebie, więc... Gdzie ty, tam ja.
Stefan: Nigdzie razem nie jedziemy. Zamierzam żyć własnym życiem, jak najdalej od ciebie.
Damon: Jesteśmy drużyną. Może razem zjechać świat. Możemy wystartować w "The Amazing Race".

Damon: Czemu miałbym ci zaufać?
Stafano: Bo jestem twoim bratem...
Damon: Nie, to nie pomoże.
Stafano: Ponieważ chcę żebyś zniknął.
Damon: Ok

Elena: Nie rób tego.
Damon: Czego?
Elena: Dobrze wiesz. To było umyślnie.
Damon: Umyślnie próbowałem dostać się do zlewu. A co do Stefana, to gdzie on jest? Omija go rodzinny wieczór, który niezmiernie mi się podoba

Damon: Elena is a very good friend. Actually she may qualify as my only...friend.

I oczywiście rozmowa Katherine z Damonem w finale sezonu < 3333

pamela270

Tym razem bez tekstów, ale wszystkie wielbicielki Iana zapraszam do obejrzenia filmiku, który zrobiłam. Film do obejrzenia na moim chomiku (yoannay) w folderze VAMPIRE ZONE. Będę wdzięczna za komentarze, bo jestem ciekawa, czy się spodoba. Pozdrawiam "klubowiczki" :)

pamela270

O shit! Damon is soooo sexy ! boże, kiedy ja takiego widziałam...?
Damon - zabójczo przystojny, arogancki, z rozwalającymi tekstami, seksowny - czego chcieć więcej? wszystkie jego teksty są zabójcze. No i ta mimika twarzy! ;**

pamela270

Ten podobał mi się najbardziej.
Wchodzi Stefan, Damon pije krew ze szklanki.
Damon: Może się napijesz?
Stefan: Nie jestem spragniony/głodny (nie pamiętam).
Damon: Nie boisz się...
Stefan: ???
Damon: ...że wszystkie leśne zwierzątka kiedyś się spikną i będą chciały się bronić?

mystery1412

Ja jeszcze lubie końcówkę rozmowy Damona z Jeremim:
D: Jeśli chcesz wszyskim powiedzieć kim jestem, możesz próbować. Wsadze ci ten pierścień tak głęboko w dupę, że się nim udławisz.
To mnie rozwaliło xD

pamela270

Vicki Donovan: Don't you wanna be in love?
Damon Salvatore: I've been in love. It's painful and pointless and overrated.

r4stir

Albo:
Caroline: Chcesz mnie zabić? (przerażona mina)
Damon: Yhym

Cassie310

Ten tekst mnie rozwala :D
"Damon do Eleny :
widzę, że nie tylko wyglądem przypominasz Katherine ale tak samo jesteś wredną suką.

Czarnaa2

Nie powiedział tam, ze jest wredną suką..

pamela270

wszystkie teksty i wszystkie miny,ah.. kocham go!! jest genialny :)
http://www.youtube.com/watch?v=dHmGT1PNN4g uzależniłam się ♥

moneczka1

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych scen:) Jego teksty są genialne, a w połączeniu z mimiką, głosem i spojrzeniem jest najlepszy:)!

pamela270

Ja uwielbiam:
sezon 2 odcinek1:
S: Co się tu dzisiaj działo, kiedy miałeś ją za Elenę?
D: Zaryzykuję kolejną linię na twoim pomarszczonym czole... Tak jakby... całowaliśmy się. (mały uśmieszek <3)
E: I myślałeś, że to ja?
S: Jak to się całowaliście?
D: No wiesz, to znaczy, że dotykaliśmy się ustami, no i pu, pu <nie wiem jak opisać ten dźwięk> (i ta mina Damona jest bezbłędna <33)
i jeszcze z pierwszego sezonu lubię moment jak Damon zaprasza Bonnie do tańca, ona odmawia, później zaprasza Elenę, ona mówi, że z przyjemnością i po chwili prosi Stefana do tańca, a Damon ma minkę zbitego psa ;p I sam taniec Eleny i Stefana też jest niezły.

pamela270

Vampires can't procreate... but we love to try.

filmomanka91

Wszystko teksty są super. Mi się podoba jeszcze w 32 odcinku kiedy Damon i Stefan mówią Elenie jak odzyskać od Katheriny kamień księżycowy itd.:
Elena: Macie wszystko rozplanowane.
Damon: Owszem. Jesteśmy zajebiści ;)

atagerka

32 odcinek czyli to ktory ? bo 1 seria ma 22 a 2 ma 13

onlyjadzia

To było w 9 odc 2 serii..

użytkownik usunięty
filmomanka91

Mi podobają się wszystkie jego teksty. Ale szczególnie te miny które robi! :D
http://www.youtube.com/watch?v=isC-3XzU1lY&feature=fvw
Na samym końcu patrzy wprost w kamerę. Te jego oczy.... nawiedzają mnie po nocach ;D :*

filmomanka91

sparawdzilam to byl 10

onlyjadzia

Nie chciałam cię skrzywdzić tak naprawdę. Po prostu się rozgniewałam. -wyciągnęła smukłą rękę i pogłaskała go po policzku.
- Przepraszam.
-Katherine - powiedział, wciąż się uśmiechając.
-Tak. - Nachyliła się bliżej.
-Katherine...
-Tak, Damonie?
-Idź do diabła."

A ten fragment to jaki odcinek bo ja tego wogole nie pamietam? pliss

onlyjadzia

to z ksiazki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones