Isaiah WashingtonI

Isaiah Washington IV

6,8
3 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Isaiah Washington

Wyrzucili go przez komentarz w jednym z wywiadow, nieprzychylnym o kolegu z serialu, ktory wczesniej przyznal sie do swojej seksualnosci.
Tworcy serialu bali sie, nie chcieli miec takiego kogos jak Washington wiec zewrwali z nim kontrakt.

Ayo23

Nie tłumacz się bo już pokazałaś co w twoim mniemaniu znaczy tolerancja....
i za cholerę tego już nie zatuszujesz głupimi tłumaczeniami....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
michael_69

Poducz się z języka angielskiego to będziesz wiedział co to znaczy bo mi nie płacą za tłumaczenie :)
MIŁEGO WIECZORU ŻYCZĘ :D

Rockman92

Niech każdy pilnuje samego siebie,nie wam osądzać czy to jest dobre czy złe,ich sprawa!!!! Zajmijcie się swoim szarym i ponurym życiem bo chyba takie jest skoro macie takie problemy i interesuje was życie homoseksualistów.A jak macie problemy ze sobą to idźcie do psychologa!

w moim mniemaniu Washington to skończony dupek i godny pożałowania sukinsyn. nie mam szacunku dla homofobów - aż tak bardzo interesuje go życie intymne innych? żałosne. poza tym to jeszcze jego zachowanie... wypowiadał się na ten temat, że jego zdaniem to Knighta powinni wyrzucić (dlatego, że jest gejem? a co orientacja seksualna ma do gry aktorskiej ja się pytam?), że Knight wykorzystuje te kontrowersje żeby zrobić szum wokół swojej osoby, a nawet zasugerował, że wywalenie go ma podłoże rasistowskie. dwa razy zaprzeczał że powiedział o T.R "pedał", ale w talk show Ellen się przyznał. ŻAŁOSNE.
aczkolwiek było mi smutno, że historia Cristiny i Burke'a kończy się w taki sposób. byli moją ulubioną parą - jedną z. niby to Burke jest tym złym bo w ostatniej chwili odszedł od niej. z drugiej strony go rozumiem - choć uwielbiam Cristinę, trzeba przyznać, że ma naprawdę trudny charakter. szkoda, że Washington nie zamknął gęby na kłódkę i się nie ogarnął. zwłaszcza, że bycie homofobem nie jest powodem do chwalenia się, tylko wręcz przeciwnie.

isobel

Natomiast jeszcze gorzej zachowali się producenci serialu - Najpierw z powodu tej wypowiedzi go wywalili, później jednak widać im to nie przeszkadzało skoro wrócił -https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci/chirurdzy-isaiah-washington-wraca-do-se rialu/b2rjh0h

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones